Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

serhatlim

Stajyer

• Konuyu başlatan "serhatlim"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 29.11.2007, 15:23

slm arkadaslar,
arkadaslar rica etsem bana bir radyo acacak bir arkadas yokmu? sit falan ben alsam radyonun ismi falan yazsam acacak bir arkadas bulamazmiyim.
yardimci olursaniz sevinirim,

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 29.11.2007, 15:46

Alıntı sahibi ""serhatlim""

slm arkadaslar,
arkadaslar rica etsem bana bir radyo acacak bir arkadas yokmu? sit falan ben alsam radyonun ismi falan yazsam acacak bir arkadas bulamazmiyim.
yardimci olursaniz sevinirim,

serhatlim, öncelikle mesajini Tamirhaneden cikartalim ;)
Flatcast Sorunlar ve Cevaplar bölümünde yeni baslik acarak sorunu sormalisin...yoksa pek verimli olmaz arayisin.. bu seferlik ben tasiyorum gerekli alana :roll:

Sonrada sabirla beklemeni rica edeyim... burdan yardimci olmak isteyen arkadaslar mutlaka sana ulasacaktir.
Fakat Radyo sahibi olmak kolay olsada Radyo yönetmek basit degil..benden bir tavsiye yine: Isin ehli olana dek, sürekli baskalarindan yardim beklemektense, sabirla bu isi ögrenip, ufak baslamakta fayda var ;)

Baska birinin elinde sifrelerin olacak, ve bir anlasmamazlik sonucu bu radyoyu kaybetme olasiliginda olacak herzaman.. herkes iyi niyetli gibi görünsede olmayadabilir !

Kolay gelsin..