Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "MELTEML" bir kadın
  • Konuyu başlatan "MELTEML"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 21.04.2011, 13:48

Veda - meltemL

Veda Ettim; beni üzenlere, karşılıklı otururken huzursuzluk verenlere, iğneleyip yaralayanlara, düzenimi bozanlara...
Veda ettim; aksiliklerime, huysuzluklarıma, kısa dönem ve uzun dönem küsmelerime... Gözlerimi acıtan, Yüreğimi sıkıp sıkıp perişan bırakan pişmanlıklarıma En Doğru Zamanda'da olacak Vedalarım ve BAŞLANGIÇLARIM...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (22.04.2011, 00:19)

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 21.04.2011, 15:29

aslında yüregimizin yumuşaklıgına veda etsek diger vedalarada gerek kalmıcak... yüregine saglık meltem abla paylasım için tskkr

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 21.04.2011, 22:10

tşkler canım

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 22.04.2011, 00:23

flatcast serbest kürsü veda meltemL

serbest kursu ile alakali olmayan ozgun bir yazi oldugu icin buraya aldim
flatcast ile hic alakali olmadigi icin basligi sadece siir yada yaziyi anlatan sekilde yazarsan ve su anki oldugu bolumde konu acarsan daha uygun olur meltem

eline saglik..

• "MELTEML" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 22.04.2011, 00:40

tskler