Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "DJ_ANTALYALI" bir erkek
  • Konuyu başlatan "DJ_ANTALYALI"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 4.11.2013, 20:19

Flatcast Fcp Tema Hep Beklicem Dsg Antalyali

DJ_ANTALYALI belirtilen dosyaları ekledi:

2

Monday, 4.11.2013, 20:25

öncelikle Emeginize yüreğinize sağlık...DJ_ANTALYALI...

temanızın konuklar bolumu eklememişsiniz sayet resim harika bayan resmi olmamis gibi gibi yinede benim bakış acım ve kendi fikrimce.

paylaşım yapan yüreğinize sağlık... :)

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 4.11.2013, 20:41

ahhh ahhh ne desem ki yurdumun güsel insani:) Şehri sel götürüyor... hatun bir güsel yayilmiş hiç umurunda değil:) hadi onuda geçtik... şu gitarli adam ne alaka Allahin seversen:) elinde can yeleği olsa diecem ki onu kurtarmaya gelmiş:)

Dj antalyali, sinifta kaldin kardeşim. Puanlama sisteminde sıfır olmadığından maalesef 10 üzerinde 1 veriyorum.

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 4.11.2013, 20:47

Antalyalı..Emeginize saglık sade basarılı bir calısma olmus güzel paylasım icin tsk.ler

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 4.11.2013, 20:55

Antalyalı ellerine gönlüne sağlık,bir minik tavsiyem olabilir belki.. ;)
Resim seçimlerinde,erkek, bayan,manzara,hayalgücümüzde bir kompozisyon yaratmalı,hüzün,aşk,ayrılık,kızgınlık,sevgi,mutluluk.v.s. tüm resimler bütünleşmeli birbiri ile.Bu benim şahsi görüşümdür..
Her emeğe sonsuz saygım vardır.
Ve güzel emeğiniz için çok tşk ediyorum..

6

Monday, 4.11.2013, 20:59

En güzel tema kim yapar yarışı olduğunu bilmiyordum ... :)
Madem yarışma var Bende bişe söyleyim...
Uğraşın , Emeğin ve Paylaşımın için eline yüreğine sağlık....
:1alkis: :sapka:

• "06**ECE**" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 4.11.2013, 22:44

Emeğinize sağlık ANTALYALI ... Normalde temalarda eleştiri ve detaylı yorumlara girmem arkadaşlar az çok anlamıştır ... Tema yapımında ilk başlarda bizdede bu tür sorunlar yaşanıyordu ama zamanla insanın hayal gücü yani bakış açısı gittikçe değişiyo ve daha güzel yapmaya başlıyo sonuçta ortada verilmiş bi emek var ve her emeğede sonsuz saygım var benim bakış açıma göre resim seçimi bile bir emektir :thumbup: ... Daha güzel çalışmalarınız olacağına inanıyorum ... Güzel emek ve paylaşım için teşekkürler ...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "06**ECE**" (4.11.2013, 22:50)

8

Monday, 4.11.2013, 22:45

Emeklerinize saglik paylaşım için tşkler..( sonucta her tema bir emektir) :1alkis:

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 4.11.2013, 22:52

.

EMEĞİNİZE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 4.11.2013, 23:06

Emeklerine sağlık arkadaşım paylaşımın için teşekkürler...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "01antepli27" (4.11.2013, 23:15)

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 4.11.2013, 23:09

Kemal,

Sanirsam bu taş banaydi :) Öyle bir yariş yok! En azinda benim öyle bir çabam ve derdim yok.

Ben gayet objektifim bu konuda. wayyy wayyyy bu neyyyyy yaaa harika olmuşşşşşşşşşşş gibi gerçek dışı sözler sarf edemem kardeşim:))

12

Monday, 4.11.2013, 23:15

Kemal,

Sanirsam bu taş banaydi :) Öyle bir yariş yok! En azinda benim öyle bir çabam ve derdim yok.

Ben gayet objektifim bu konuda. wayyy wayyyy bu neyyyyy yaaa harika olmuşşşşşşşşşşş gibi gerçek dışı sözler sarf edemem kardeşim:))

Objektif olmak demek , verilen emeğe SAYGILI olmak gerektiğini değiştirmez...
Kırıcı olmadan , karşıdakinin hevesini kırmadan , üsluba dikkat ederek yorum yapmak varken bu TAVIR neden ki?
Sonuçta burda bir yarış yok ve EMEK var .Ve EMEK SAYGI HAKEDER...

Herkesin bakış açısı farklı olabilir ve eleştirinin dozajına DİKKAT etmek lazım...
ALTINI çizerek yazdığım kelimelere dikkat ederseniz gerçek olmayan hiçbirşey yazmadım ben....

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Kemal_Atalayy" (4.11.2013, 23:21)

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 4.11.2013, 23:18

Dj antalyali, sinifta kaldin kardeşim. Puanlama sisteminde sıfır olmadığından maalesef 10 üzerinde 1 veriyorum.

:dusunmek:

sınıfı geçmemi oynuyoruz. burada sıfta kalma yokki aydın ^^ eksik bilgilenmissin sende sınıfta kaldın :thumbsup:

Emeğine yüregine sağlık antalyalı. Gönlünden geçeni yansıtmışsın çalışmda tebrik ediyorum seni kardeşim :1alkis: Ve inanıyorum ki dahada iyi çalışmalara imza atacaksın :thumbup:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 4.11.2013, 23:19

"don't worry be happy" life's too short

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 4.11.2013, 23:20

"don't worry be happy" life's too short

:thumbsup:

Endişelenme mutlu ol hayat kısa :thumbup:

atardamar

Profesyonel

• "atardamar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 4.11.2013, 23:22

paylasım icin tsk.ler

paylasım icin tsk.ler

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 4.11.2013, 23:26

.

roy kardeşim begenmediysen yorumda yapma kırıcı oluyorsun bu üslübunla yada yorumsuz degerlendirme kısa bir teşekkür et

• "DJ_ANTALYALI" bir erkek
  • Konuyu başlatan "DJ_ANTALYALI"

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 4.11.2013, 23:37

SLM ARKASLAR YORUMLARINIZ ICIN COK TSK EDERIM AMA BEN 2008 YILINDAN BERI ALLATURKADAYIM VE ILK DEFA BU SEKILDE HEVES KIRAN YORUMLA KARSILASTIM NE BILIM CAN YELEGI TAKSAYDIN SINIFTA KALDIN GIBI SOZLER NIKIMIN SIFRESINI KAYIP ETTIM YENI NICK ALDIM YINE BURDA OLDUM O KADAR FORM VARKAN BEN SUREKLI BURDA OLDUM ARTIK KIMSE YORUM YAPAMAYACAK TEMALARIMA IYIYADA KOTU IMZAMDA SUSKUNLUGUM ASELETIMDIR SUSKUNLUGUM BOZULDUMU BITMISTIR UYELIGIMI FALANDA SILE BILIRISNIZ HEPINIZE COK TSK EDERIM KENDINIZE IY BAKIN AMA BENDEN SIZLERE BIR TAVSIYE HEVES KIRICI VE DALGACI YORUMLAR YAPMAYIN LUTFEN ALLAHA EMANET OLUN HOSCAKALIN

19

Monday, 4.11.2013, 23:42

Ya ANTALYALI , Kötü söz sahibine aittir. Sen neden bu şekilde bir karşılık veriyorsun ki ...
Birinin kendine çekidüzen vermesi gerekiyorsa , o sen değilsin .....
Burada arkadaş ortamın da , paylaşımlarını , temalarını ve varlığını görmek kendi adıma ;
benim için DOSTLUK tur.....

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 4.11.2013, 23:45

Kötü ve rencide edici yorum yapan kimse o kelimeler sadece o kişiyi bağlar antalyalı. seni eskidende tanırız sadece temada değil dj yazısı istek bölümünden istek yaptığın zamanlarıda biliriz. sifrenin kayolusuna uzulduk keske bulabilsen, Ancak bunlar bir kişiye kızıp tema paylaşmayı kesmek için mazeret olmasa gerek. ayrıca buyuklerimizin bir lafı var '' kötü komşu , kişiyi mal sahibi yaparmış'' bence sende inadına daha iyi çalışmalara imza atıp ilgili kişiye iyi bir kapak atmış olursun :thumbup:

Dogru bildiğin konuda devam derim sana sevgili kardesim ancak sunuda unutma sana bir köstek olan varken onlarca destek olan olmuş. Hatta ben bile sabretmisim en son yazmısım 8o sen simdi böyle cekip gidecem dersen. o sana destek verenlerin hakkını ödeyebilecekmisin!!!

Bence ilk fırsatta daha iyi bir çalışma gerekli cevabı verecegi kanaatindeyim :thumbup: