Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Real Love" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Real Love"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 5.05.2009, 23:34

Yoksun....

senden yarim kalanlari tamamliyorum simdi ,ya da tamamlama çabasinda sadece ve sen su an bir telefon hattinda öylesine kirilmis , hüznün son kizilligini yasarken ve ben hattin diger tarafinda öylesine çaresiz yorgunlugumla birlikte ancak susabilirken ....

yok-sun , yokken sen - ben varken ,sen yokken ,bilinmez cografyalarimda,
kayip sokaklarimda , soluk fotograflarimda biz vardik.. Istanbul hep yitik ve her defasinda yitirildi biz tarafindan.... her defasinda yikildi köprüler...senden istemeyi istemediklerimle , yalniz seni düsündüklerimle öldürüyorum bu kenti ve seni ....
gecenin sakladigi , gündüzün ortaya çikardigi sonsuz çigliklarimda , yatmak üzereyken , görmek çabasindaki rüyalarimla , tek bir mum feryadiyla sesin kulaklarimdayken ben kaçan uykularimla yasamayi ögreniyorum... ya sen? her keresinde sen ve her keresinde ben? -özlemim ,-özlem-in , -özledigim, -özledi-gin , hep özleyecekler-imiz ...

seni var etmeye çalisiyorum , olmadigini , olmayacagini ,olamayacagini bile bile....!oysa sen baska bir yerde varsin , orada olacaksin , orada olmalisin da....(orada olmani istemesem de ! ) iste hayat! Çaresizlikleriyle , çikmazlariyla ,karamsarliklariyla , mavimsi hüzünleriyle , günesin savkiyla devine duran bayat bir hayat!..

pembeden , mordan boyadigimiz çocukluklarimiz vardi ,(gün olur hatirlar da belki yolculuk etmek gerekir diye bir köseye sikistirdigimiz) , yesilli sarili bilyeleri yuvarladigimiz toprak parçaciklarimiz vardi ... küçük çukurlari her seferinde zamanli yagmurlar bozar ,yuvarlanmaktan yorulmus bilyelerimizin yesilleri ,sarilari ,çamurdan gözükmez olurdu...öylesine ,siradan yasamlarimizda ufaktan kurmaya basladigimiz umutlarimiz bir avuç gökyüzüydü sadece...mavisi beyazina karismis, biraz da yaslanmis güneslerimizin biraktigi kizil kirmizisi izlerle göklerimize çizmek zorunda oldugumuz yalnizliklarimiz vardi.....iste bu kadardi yasam ,iste o kadardi ..
son vapur da ayrildi limandan, ben iskelede , sen iskelede , biz son vapurda ..... limanda kalansa terkedilmis gölgelerimiz...halatlar arasina sikisansa iliskimizdi hiç olmayan , hiç olamayacak olan , hem olanakli olan olamamazliklardi aslinda.... uçup giden hep martidir , denize yakin olan , bize uzak olan hep martilardir ..dedim sana ... aslinda karada olan hep martilardi , gökyüzünde olansa hep bizdik...hep bizdik denize yakin olan !......dedin bana .... biz diyordun ya ? sen ve benden olusan bir teklik ... tek olarak sen ve beni simgeleyen ....bir bizlik!
Gerçek miydik yok sa bir izdüsümü müydük sadece ......sadece bir yansima olmak ne kadar da aci verici .... olmama olasiligi, gerçek olmama olasiligiyla gerçek olmaya çalismak ve basarmak sonunda ....... ancak bir son olarak basarmak aslinda basaramamak.........

sema056

Profesyonel

• "sema056" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 6.05.2009, 00:03

HMMMMMMMMMMMM.Çok romantik bir yazı.Ellerine sağlık. :sevgi:

ayşeceren

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 7.05.2009, 13:16

Real Love, Ellerine sağlık.

murat_10

Profesyonel

• "murat_10" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 7.05.2009, 14:00

Real Love ellerine saglık

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 7.05.2009, 19:43

Real Love, cok güzelmis yüregine saglik

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 7.05.2009, 19:46

Real Love, cok güzelmis yüregine saglik

DaLGaKiRaN

Orta Düzey

• "DaLGaKiRaN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 18.05.2009, 10:02

seni var etmeye çalisiyorum , olmadigini , olmayacagini ,olamayacagini bile bile....!oysa sen baska bir yerde varsin , orada olacaksin , orada olmalisin da....(orada olmani istemesem de ! )

Real Love, teşekkürler çok güzeldi

• "by daglar" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 7.03.2011, 17:53

Emeğine sağlık.Paylaşım icin teşekkürler

9

Tuesday, 8.03.2011, 10:07

PAYLASIM ICINT SKLER COK GUZEL SOZLRR.

• "Ayazz 67" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 8.03.2011, 18:43

cok guzel bir paylasim emegine saglik tskler :1alkis:

11

Saturday, 12.03.2011, 20:50

limanda kalansa terkedilmis gölgelerimiz...halatlar arasina sikisansa iliskimizdi hiç olmayan , hiç olamayacak olan , hem olanakli olan olamamazliklardi aslinda... :1alkis: :1alkis:

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 12.03.2011, 21:04

seni var etmeye çalisiyorum , olmadigini , olmayacagini ,olamayacagini bile bile....!oysa sen baska bir yerde varsin , orada olacaksin , orada olmalisin da....(orada olmani istemesem de ! ) iste hayat! Çaresizlikleriyle , çikmazlariyla ,karamsarliklariyla , mavimsi hüzünleriyle , günesin savkiyla devine duran bayat bir hayat!..

Platonik ask gibi siir... Bazen iste "Sen kazandin - Ben kaybettim" demek gerek ki, cikmaza girilmesin...