Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın
  • Konuyu başlatan "perihan"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 28.07.2010, 18:51

kara kalem

.............,,--~~”'¯¯¯¯¯¯”'~~--,..,,,,
... ... ... ... ... ...,,-~”¯::::::::::::::::::::::::::::::::::¯”'~,,
... ... ... ... ..,,~”::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::”~,,
... ... ... ..,,-“:::::::::::::::/::::::/::::::::::::::::\:::::::::::::::-,::-,::”-,
... ... ...,-“:::::,... /::::::/::::::::::::::::\::::::::::::::::::::::::::::-,::-,::”-
“:::/:::::/::::::/:|:::::::::::::::::\::::...::::::::::::\::::\:::::::::::::::::::::;".\
... ... .,“:::::::/:::::|:::::|:::::::|:|::::::::::::::::::\\:::::::::::::|:|:::::\:::\
... ... /::::::::::|::::::|:::::|\::::::\:\::::::::::::::::::||::::::::::::|:/::::::|::
... .../::::::::::::\:::::::\::::'\”,::::\:\,:::::::::::::::|:|::::::::::,//::::::/::::
... ../::::::::::::::'\::::::\-,:::”-,”-,::\-,”-,,:::::::::/: |::::::,-“//::::::::::::::
... ./:::::::::::::::::”,-,,::\|”~-,,\,:”~-\”: :”-,::::/: :/:::,-“: :/::,-“/:::,-“:::/
... /::::::::::::::::::/,__”-,\: : ,,-~”,”',-,: : :\:/: :/:,-“,-~,”-,”:/:,,-“:,-//'
... |:::::::::::::::::/:o:::o: :,,-“/. ,-“:\.|: : : : “: -'”:/./,--,”\.'|”/::::::|-“
...|::::::/:::::::::/::/|:::|.\: : \.|'|(@)|..|.|: : : : : : : :|(@||;;;|././:|::
...|::|:::|::::::::/::'-':::'-,': : '\'\'~'_/,/: : : : : : ,: :'-'-¯-'~': |:::|:::|
...|::|:::|::::::::/::::|:::::'|: : : “' ¯: : : : : : : : : :\: : : : : : /::::'\::|
...|::|:::|:::::::/:::::|:::::'\: : : : : : : : : : : : : : :': : : : : :/::::::|::|
... \:|:::|::::::|::::::|::::::|,: : : : : : : : : :____,: : : : : : :,-“:::::::|:
... .'\|::|::::::|::::::||::::::\'~,: : : : : : : :'-***': : : : ,,~”\:::::::::|
... ...'\:|:::::|::::::/.|::::::|: : “~,: : : : : : : : ,,-~,”::::::'\:::::::|:/
... ... .\\:::::|”~,/-,|:::::::|: : : : ¯”~,-,,,-~”:::,,-'\::::::::\-,,_::|/
... ... ..',\,::|~--'-~\:::::::|: : : : : : |::|,,-~”¯..__\::::::::\... .'|
... ..,~”': : \|: : : : : \::::::|: : : : : : |¯”'~~”~,”,: : \:::::::|... /
..,-“: : : : : :|: : : : : :\::::::|: : : : : : \: : : : : : “~'-,:\::::::|\,
..|: : : : : : : |: : : : : : |::::|,\,: : : : : : : : : : : : : :”-,-\::::|: \
..| : : : : : : : : : : : : : |::::|:'-,\: : : : : : : : : : : : : : :”-'\,|: :|
...\ : : : : : : : : : :'\: : :\:::|: : '\'\: : : : :~,,: : : : : : : : : “~-',_
... \: : : : : : : : : : :\: /:|:/: : : :',-'-,: : : : : “-,: : : : : : : : : : :,/”'-,
... .\: : : : : : : : : : :\|: |/: : : ,-“....”-,: : : : : '\: : : : : : : : : ,/.....”-,
... ...\: : : : : : : : : : \: |: : :/...........\: : : : : |: : : : : : : ,-“...........'\
... ... .\ : : : : : : : : : '\': : /..............\: : : : |: : : : : :,-“................|
... ... ...\ : : : : : : : : : '\:/.................\: : :,/: : : : : /..................../
... ... .....\ : : : : : : : : : \........................\:,-“: : : : :,/............../
... ... ... ...\ : : : : : : : : : \,_.............._,”======',_..........,-“
... ... ... ... \,: : : : : : : : : \: ¯”'~---~”¯: : : : : : : : : :¯”~~,'
... ... ... ... ..'\,: : : : : : : : : \: : : : : : : : : : : : : : : : : : : '|: : \
... ... ... ... ... .\, : : : : : : : : '\: : : : : : : : : : : : : : : : : : :|: : '\
... ... ... ... ... ...\,: : : : : : : : :\ : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : :\
... ... ... ... ... ... ..\ : : : : : : : : \: : : : : : : : : : : : : : : : :|: : : :\
... ... ... ... ... ... ...\\,: : : : : : : :\, : : : : : : : : : : : : : : :/: : : : :\
... ... ... ... ... ... ... .\\ : : : : : : : :'\ : : : : : : : : : : : : : :|: : : : : '|
... ... ... ... ... ... ... ./:\: : : : : , :::: |: : :::::::::::::: : : :|: : : : : :
... ... ... ... ... ... ... /: : \: : : : : : : : : '\,: : : : : : : : : : : |: : : : : :|
... ... ... ... ... ... .../: : : '\: : : : : : : : : :'\,: : : : : : : : : :|: : : : : : |
... ... ... ... ... ... ../: : : : :\: : : : : : : : : : :\, : : : : : : : : |: : : : : : |
... ... ... ... ... ... ,/: : : : : : :\: : : : : : : : : : '\,: : : : : : : |: : : : : : |
... ... ... ... ... ..,-“: : : : : : : :“-,: : : : : : : : : : \: : : : : : :| : : : : : |
... ... ... ... ... ,/ : : : : : : : : : :”-, : : : : : : : : : :\: : : : : /: : : : : : /
... ... ... ... ..,/ : : : : : : : : : : : : :”-, : : : : : : : : :'\: : : :| : : : : : ,/
... ... ... ... ,/ : : : : : : : : : : : : : : : “-,: : : : : : : : :'\: : |: : : : : : /
... ... ... .../: : : : : : : : : : : : : : : : : : “-,: : : : : : : : '\: |: : : : : /
... ... ... ../: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :“-,: : : : : : : \,|: : : : :/
... ... ... ,/: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :“-,: : : : : : :\: : : : /'|
... ... .../-,-,”,,-,~-,,_: : : : : : : : : : : : : : : : : “-,: : : : : :'\: : :'|: |
... ... ...|',/,/:||:\,\: : : “'~,,~~---,,,_: : : : : : : : : :'\: : : : : :\,: :|:||
... ... ..|: :”: ||: :”: : : : : : :”-,........ ¯¯”''~~~-----~|\: : : : : : \:|: |'\
... ... ..|: : : ||: : : : : : : : : : :”-,.......................|: : : : : : : \|: |,”
... ... ..| : : : : : : : : : : : : : : : :”-,.....................\: : : : : : : :\,|.|
... ... ..| : : : : : : : : : : : : : : : :”-,\....................,-“\: : : : : : : : '\”
... ... ..| : : : : : : : : : : : : : : : : : :”-\...............,/: : :\: : : : : : : : :\,
... ... ..| : : : : : : : : : : : : : : : : : : : \,.........,/: : : : '\: : : : : : : : : |
... ... ..| : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : \.......,/: : : : ,-~/: : ,: : |: :/: :|
... ... ..'|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : \~”¯: : : : : |: :|: : /: :/: ,/: :/
... ... ...|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : : : : : : :”-,,_/_,/-~”:|”¯
... ... ...|: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : : : : : : : : : : : : : : :|
... ... ... |: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : |: : : : : : : : : : : : : : : |
... ... ... | : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :|: : : : : : : : : : : : : : :/
... ... ... .\: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :|: : : : : : : : : : : : : : /
... ... ... ..\ : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :| : : : : : : : : : : : : : / :D başligi ne yazacami şaşirdim ^^

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "ZeN" (28.07.2010, 19:22)

2

Wednesday, 28.07.2010, 19:04

bende nasıl bi yorum yabıcağımı şaşırdım :D

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 28.07.2010, 19:08

baki yom baki yom resmin ne oldugu nu anla miyom :P
heral de güzel bisey dir peri han emegine saglik

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 28.07.2010, 19:11

fazla

bende nasıl bi yorum yabıcağımı şaşırdım :D

afzla şaşir maa allah korusun :)

5

Wednesday, 28.07.2010, 19:12

ben ekranı yatırdım biseye benzemeye başladı :P

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 28.07.2010, 19:12

tsk

yorum için tsk ederim genede<<berdush>> ^^ :D blackline

7

Wednesday, 28.07.2010, 19:13

Bende Ne Yazcagımı Sasırdım Hahahahaha:D:D:D Emeğine Sağlıkk:):):)

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 28.07.2010, 19:16

DELİ KURT :) :D yorum için tsk ederim hahaaaa :thumbsup:

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 28.07.2010, 19:18

cok mis misin yaa :D

10

Wednesday, 28.07.2010, 19:19

Abii Ben Bır Seye Benzetemedım :D:D:D:):):) :thumbsup: :thumbsup:

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 28.07.2010, 19:21

ya ne var ki bunda kara kalem calis masi aaaaaa

FELEK70

Stajyer

• "FELEK70" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 28.07.2010, 19:21

valla tek kelimeyle harika yatirmaya gerek yok boyle dahada super anlayana tabii cok hossun sanami benziyo acaba

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 28.07.2010, 19:22

ooooo +18 dönüyor böyle arkadaşlar ileri gid meyelim sadece guzel mi çir kin mi???

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Wednesday, 28.07.2010, 19:22

guzel biseye benziyor :)
icindeki ifadeleri kaldirdim
eline saglik perihan..

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Wednesday, 28.07.2010, 19:24

o icindeki ifadeleri kal dir din için tsk ederim send eolmazsan ben ne yabacak dim offf tsk ederim yorum için

16

Wednesday, 28.07.2010, 19:30

hava çok sıcak deniz mevsimi malum deniz kum plaj:)) tesekkürler perihan paylaşım için oldukça hoş ...

17

Wednesday, 28.07.2010, 19:32

he ben şimdi anladım :)

Ayşe Denizde

18

Wednesday, 28.07.2010, 19:37

cok mis misin yaa :D

Perihan anlayamadım özür dilerim:)

perihan

Orta Düzey

• "perihan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Thursday, 29.07.2010, 13:25

işde

hava çok sıcak deniz mevsimi malum deniz kum plaj:)) tesekkürler perihan paylaşım için oldukça hoş ...

işdebu demek isdedim tsk :D

20

Thursday, 29.07.2010, 18:46

he ben de öyle düşünmüştüm zaten :D