Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

yeşim

Profesyonel

• Konuyu başlatan "yeşim"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 1.08.2008, 11:39

Yatağımdaki Yabancı

Her biri yayınlandığı dönemin çok satanlarından olmuş Etekli İktidar, Bana Sırtını Dönme ve İki Kişilik Yalnızlık adlı kitapların yazarı Sinan Akyüz, günümüz ilişkilerini her yönüyle sorgulayan yeni bir kitapla karşınızda. Yatağımdaki Yabancı’yı okuyunca ilişki oyunlarını ve dürüstlüğün gücü hakkında sıra dışı bakış açılarını keşfedeceksiniz.

“Ne düşünüyorsun? Haydi başla anlatmaya . BU işin sonunda acı çekeceğimi bilsem de seni dinleyeceğim.

“Bilmem. Hiç konuşmasak mı acaba? Dürüst olmak göründüğü kadar kolay değildir. Çoğu zaman kelimeler insanın boğazında düğümlenir. Anlatmak istersin ama o kadar kolay anlatamazsın.”

Aşkta dürüstlük ne kadar mümkün?

Ya da mutlu olmak için dürüstlük şart mı?

Saklanmış sırlar söylenirse ilişki daha mı güçlenir?

Yoksa dürüstlüğün bedeli yalnızlık mıdır?

Evli bir çift, bir gece, birbirine karşı sınırsızca dürüst olmaya karar verirler. Gece karanlığında riskli bir oyun başlar. Sahne, bir yatak odasıdır. Başrollerde bir kadın, bir adam ve “gizlenmiş gerçekler” vardır. İtiraflar ardı ardına gelmeye başlar.

Acaba bir ilişki bu itiraf yükünü taşıyabilir mi?

Bir denemedir yaşananlar: “Acaba kırıp dökmeden, acı vermeden, yabancılaşmadan aşkta dürüst olmak mümkün mü?

okumanızı tavsiye ederim ben bu kitabı aksam 11 baslayıp sabaha kadar soluksuz okudum.hayatı görüyorsunuz.görüntülerdeki yasamları.icindeki derin dünyalarda kaybolmus insanları.
sevgiyi ask öfkeyi hırs ve gururu bitigini hisettin yerde cantanı alıp gidebilmeyi.ve yüzlerce insanı kadını baglıyan caresizligi görüyorsunuz zor bir yasamın kahramanı kadın.fakat bir bankacı ekonumik özgürlügü var ikincisi anne degil.arkasında bırakamıcagı ve hadi yaniden diyemicegi hic bisey yok.yasamı bir daha gözden gecirttirecek bir kitap

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 1.08.2008, 11:55

Eline saglik yeşim yazdiklarini okudum gercekten guzel bir kitap firsatim olunca tamamini okumak isterim,
askda durustluk daima olmasi gerekendir, ama aci bir seyde varki durust oldukca karsidaki insanin bunu kaldirabilmesi cok zordur, yeni supheler gelisir insanin aklinda,
sonuc ne olursa olsun ben durustlukden ve saklanmayandan yanayim, durustlugu ve eskiden yasanmislari kaldiramayan bir insanla zaten saglikli bir iliski beklenemez, insanin kendi vicdaninin huzurlu olmasi icin durustluk sart,
bu benim gorusum tabi, herkes nasil dusunur bilmem...

paylasimin icin tesekkurler yesimcim...

kocyazifm

Profesyonel

• "kocyazifm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 1.08.2008, 14:24

Alıntı

Evli bir çift, bir gece, birbirine karşı sınırsızca dürüst olmaya karar verirler. Gece karanlığında riskli bir oyun başlar. Sahne, bir yatak odasıdır. Başrollerde bir kadın, bir adam ve “gizlenmiş gerçekler” vardır. İtiraflar ardı ardına gelmeye başlar.

Paylasım ıcın tskler.