Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 26.10.2008, 17:07

YILAN BEBEBEK 18+

http://www.youtube.com/watch?v=iuAktiLlDO4

etafurullah töbe yarabim

öykü

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 26.10.2008, 17:23

:)) caza06 aman dikkat, şimdi parmak salıyarak masum abla gelir.
burda +18 yok ehli namuş bir işletme burası +18 +16 monaltı yook.
cici cici paylaşımların mekanı burası.
gerci bende cok ihtar alıyorumda hic bir zaman pembe kordelalar takan cici kızlardan olamadım :P
ellerine saglık baslıkları kopyalayıp aracı site kanalıyla izliyorum.

3

Sunday, 26.10.2008, 17:27

hayir 18 likle alakasi yok yani bazi arkadaslarimiz bakamaya bilir ben o uyariyi koymustum ablacim :sagabak:

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 26.10.2008, 17:27

öykü, hakkimdaki yorumun icin tesekkur ederim, gozunuzde bukadar kotu seviyede oldugumu bilmiyordum...

paylasim icin tesekkurler ceza..

öykü

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 26.10.2008, 17:38

pardon ceza özür yanlış anlamısım, hayır masum niye kötü olasın tabiki degilsin bilakis severim seni.
bir sinama filmmi yapıldı duymusundur ödülde aldı.orda konuyu ifade edebilmek icin o.... cocukları yazdılar.
yani bazan bazı seyler ifade gerekir.g.t koymam gibi bu bi deyimdir bi tabirben zaten bir kelimeye . koyarak sansürledim.ama yinede senin kuralcı ve tutucu yapını bildigim icin sana kırılmadım.
ama bazan yazılır masum hakaret icerikli kulanılmamıs ifade icerikli bi telafuz. ama önemli degil.

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 26.10.2008, 17:44

Kurallar Her Daim Kuraldir Suc Ve Cezayi Icermemek Gerek Argo Kelimeler Suc Ve Cezaya Giriyor öykü Abla tzz

Ceza Ben Izlemiyecegim Ama Genede Tsk Ederim Paylasiminda Dolayi

öykü

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 26.10.2008, 17:48

evet deniz zinnet :P azcık kuralları delmeyi seviyorum demekki.ee masumda bu yüzden var toparlamak icin gelir editler.
hani ögretmenler yaramaz cocuklara parmak sallar ve der. bi daha duymucam. cocukta bi daha yapmıcam der.ama bunu basarırmı bilemem :))
adı üstünde yaramaz cocuk.
senide seviyorrum tam sebebini bilmedigim. bi sekilde seni gercekten cok seviyorum.öptüm seni.

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 26.10.2008, 17:54

öykü tsk ederim bende seni seviyorum ama masum masum muda seviyorum siz ögretmen ögrenci aranizda anlasin ben simit satan hademe olam :D

Not Bu Arada Sewdigim Bir Ablam Beni Andi Sanirsam Yanlis Isim Yazmisim Pardon Öykü Ama Düzeltim :blink:

9

Sunday, 26.10.2008, 17:59

krallari delecek ben birsey yapmadim insallah arkadaslar :aptal:

Safiye

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 26.10.2008, 18:07

ceza06, Paylasim icin cok Tskler yeni yemek yemi$ olmasam $imdi izlerdim ama sonraya sakliyorum diyeyim :thx: birde bu Bir Hastalik hakkinda bir Videodur hastaligin ismi "Harlequin iktiyozis"mu$ birazda Konuya faydam olsun

Alıntı

" Harlequin iktiyozis , (HI) ciddi ve genellikle ölümcül seyreden herediter cilt hastalığıdır. Etkilenmiş bebeklerde doğumda vücut yüzeyinde yoğun keratin plaklarının birikimine bağlı görünüm ve bu plakların arasında derin fissürler mevcuttur. Beraberinde kalınlaşmış cilt yapısının konjuktiva ve dudak bölgesinde yumuşak dokuyu çekmesine bağlı ciddi eklabium ve ektropion gibi anomalilerin yanısıra kulak ve burun anomalileri görülür. Klinik özellikleri iyi tanımlanmasına rağmen HI'li bebeklerin yaşamlarının ilk haftalarında kaybedilmelerinden dolayı hastalığın patogenezi, tedavi yaklaşımı ve prognozu hakkındaki bilgiler azdır."

birtek bir$eyi anliyamadim bu Yorumlarin bu Video ile alakasi nedir :blink:
sanki birileri bir$eylerin davasini illa görmeye Cali$iyor...
peki bu Dogrumu? (bence degil) herneyse...

11

Sunday, 26.10.2008, 18:12

sen tiptami okuyorsun safiye masallah bilmedigin yok :happy[1]:

deniz_zined

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 26.10.2008, 18:18

malasef aci bir olay son yillarda oldukca artan sayisi mevcut yilan bebeklerin ve tip olarak da hic bir sekilde tedavisi suan icin günumuzde bulunmuyor allah ailesine sabir versin demekden baska bir sey diyemiyor böylesi konularda

75bahar16

Stajyer

• "75bahar16" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 26.10.2008, 19:35

Allah sabir versin ya bakamadim fazla, saglikli cocuklarimizin oldugu icin ne kadar dua etsek az :(

Safiye, diger merak ettigin konuyu psikolojide arastirmalisin, yaramaz cocuklarin yasadiklari hiperaktiflik ve kural dinlememez tavirlari ve sizofren belirtileri neden olusur diye arastir, okuldan bazen uzaklastirma cezasi alirlar, o zaman genelde psikologa goturur velileri, belki anlarsin ama kendini fazla zorlama :masum:

off topic olucak ama baslatanlar dusunsun,
masum kardesimize burda bir yonetici oldugu halde oyku yada herhangi baska bir uye gelecek, bu sozleri sarfedecek ve masumda buna musamaha gosterdigi icin nasilsa anliyoruz kim neymis diye, fazla izahate gerek bile yok tzz

masum, sende bu kadar ustune gelinmesine izin vermesende, "yaramaz cocuklar" simarmadan onlemi alsan umarim ablan yasindayim ve seni fazla tanimiyorum ama beni yanlis anlamazsin :masum:

ceza, paylasim gercekten tuyler urpertici ve +18 yazarak kucukleri uyardigin icin saol, ornek bir hareket :masum:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 26.10.2008, 21:02

Izleyemedim bende, tüylerim diken diken oldu :(
Rabbim herkesin yardimcisi olsun :(

15

Sunday, 26.10.2008, 21:10

AMIN ALLAH CUMLEMIZIN EVLATLARINA SAGLIK SIHAT VERSIN

16

Sunday, 26.10.2008, 21:21

Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde bir hastanede 10 gün önce Hasiba Kavarci isimli kadının 7. kızı olarak dünyaya gelen bebek, görenleri hayretler içinde bıraktı. Adeta bir “yılanı” andıran bebeğin doğumunda görev yapan doktorlar bile açıklama yapmakta güçlük çekti. Adeta bir “yılanı” andıran bebeğin doğumunda görev yapan doktorlar bile açıklama yapmakta güçlük çekti. Doğumun meydana geldiği güne kadar kontrollerine düzgün olarak devam eden kadının bebeğinde herhangi bir problem görülmediğini belirten hastane yetkilileri, hiç erkek çocuğu olmayan anne Hasiba Kavarci’nin 7. kız bebeği dünyaya getirecek olmaktan dolayı üzüntülü olduğunu ifade etti. Annenin kocasının erkek evlat veremediği için kendisini terk etmesinden korktuğunu belirten hastane yetkilileri, doğacak bebeği kastederek doğumdan birkaç gün önce, “Evde altı tane var, yedinci yılan geliyor” şeklinde konuştuğunu iddia etti. Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken, hastane yetkilileri 10 günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı

• Özel mesaj gönder

17

Sunday, 26.10.2008, 21:36

Ben Hic Bakmim Ozaman...Korkdum

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Sunday, 26.10.2008, 21:42

Alıntı sahibi ""ceza06""

Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken, hastane yetkilileri 10 günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı

Kolay degil ya Allah'im yardimcilari olsun :blink1:
Her an aklimizda olmali, Allah'in varligi herseyden üstündür. Kiz evladida evlattir, bu sebepten eger karisini bosamayi düsünüyorsa bu erkegin aklindan süphe ederim. Umarim Allah korkusuyla bile olsa, akillari baslarindadir.

*Tek bir kiz evladi sahibi olabilmek icin, gece gündüz dua edenler var...

güzel paylasimlarin icin toplu tesekkür edeyim ceza :roll: