Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Prenses"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 15.03.2009, 21:35

Teşekkürler Allaturka Ailesi

Sevgili Allaturkaa ailesi foruma bir süredir gelemiyor ve sizleri gerçekten özlüyorum umarım bu ayrılıklar uzun sürmez tekrar uzun zaman aranızda kalabilirim bugün kendimi biraz iyi hissediyorum bir bakınayım dedim temalarımı aradım bulamadım ilk 3 sayfayı en az 2 defa dolaştım gözlerim iyice bozulmuş anlaşılan göremiyorum herhalde dedim:) meğer temalarım taşınmış

Foruma ilk geldiğimde temalarımı özel bölüme eklemeyi istemiştim bununda tek nedeni forumdaki en düzenli tertipli yer olduğu içindi bölümle ilgili kuralları bilmiyordum şimdi sizler temalarımı özel bölüme layık görmüşsünüz buna sebeb olan güzel yorumlarını esirgemeyip beğenilerini sunan tüm üyelere yönetime genel olarak tüm Allaturkaa ailesine teşekkür ederim

En kısa zamanda yeni temalarımla aranızda olmayı umut ediyorum dualarınızı eksik etmeyin

Saygı ve Sevgiler

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 15.03.2009, 23:10

Bende özel bölüm istedim bana vermediler demekki ben haketmemissim :D
duyduguma göre yakinda özel bölümler kisilere göre degilde , kalite ve zamana göre ayrilacakmis!

*Se-LiN*

Profesyonel

• "*Se-LiN*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 15.03.2009, 23:22

hayırlı olsun layık olduğun yerdesin prenses:) başarılar dilerim

4

Sunday, 15.03.2009, 23:25

şimdi herşeyden vazmı geçmeli yoksa dahamı sıkı sıkı sarılmalı renklere vede resimlere bilmemki...bişeylere pardon yanlış yazdım güzel bir yere layık görülmekte herkesin harcı değil!!! evet arkadaşım yürekten tebrikler temaların ayrı ayrı güzel...tema yapmak yürek ister...duygu vede istek ayrıca...umarım bir gün bizlerde bu güzelliklere layık görülürüz...aslında her insan kendi içinde kendi kendisinin kralıdır.bunuda unutmamak gerekir :roll: ;)

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 17.03.2009, 22:22

selam herkese iyi aksamlar ben sitenize yeni üye oldum ama cogu seyi bilmiyorum sayfa indirecem indiremiyorum ve sekilli yazilar var nasil yazabilirim bana yardimci olabilirmisiniz simdiden tskler emeginize saglik cok güzel bir site...

6

Tuesday, 17.03.2009, 22:31

bebis_40_06,

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=131734#131734