Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "lovesvile"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 19.04.2008, 13:39

flast cast

arkadaşlar flatcast radyom var tema istediğim gibi yapıyotum ama temeya haraketli yazı nasıl ekleniyor...
bu konuda bana bir yardım edin ..

catlayacam yoksa...:)

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 19.04.2008, 13:45

catlAMA CUNKU OYLE BISEY YOK
ADRESINI AT BANA

3

Saturday, 19.04.2008, 13:50

Alıntı sahibi ""FIRAT_97""

catlAMA CUNKU OYLE BISEY YOK
ADRESINI AT BANA

Kim demiş yok diye :lol:

lovesvile, hareketli yazı yapabileceğin programlar ya da online sitelerden yapip image olarak eklemen gerekli.

http://cooltext.com/ bunlardan birisi.

Desingn Toll --> insert --> picture

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 19.04.2008, 13:51

lovesvile, forumda arama yaparsan cevap bulabilirsin, ama hareketli resim eklemek icin oncelikle resmi url yapman gerek, daha cabuk acilmasi icin,

yayindayken arka sayfaya gectiginde, ekrana sag tiklayinca acilan menuden
INSERT>>>>>PICTURES sec sonra bos bir kare acilir, bu kareye yine sag tikla, acilan seceneklerden PICTURES>>>>SOURCE>>>>URL yazani sec,
bos karenin icinde www. ile baslayan yazi acilir, o yaziyi sil ve kopyaladigin resim linkini uraya yapistir, ENTER yap, sonrada duzenle boyutunu..

LaneT

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 21.04.2008, 13:33

evet var ben yaptım çünki