Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, 30.11.2013, 23:22

Dediler ki ...Insan Özler

Dediler ki, insan özler!

Herkesi özler ama bir kişi sebep olur özleme, bir kişi neden olur hasrete, bir kişi açar bütün bu duyguların kapısını. Ondan başkasına duyulan duygular, kapı aralığından dolar yüreğe. Herkesin hasreti diner de dinmez yürek kapısını açanın hasreti.

Dediler ki, insan düşer!

Ayağı takılır düşer, dizleri avuçları kanar. Sonra kabuk bağlar. Diner sızısı zamanla, geçer yara. Ama sevdiğinin yüreğinden düşenin geçmez yaraları. Zamanla daha çok can yakar, ne kabuk bağlar ne iyileşir. Nasır tutsa da, düşünce sevgili akla, gönül yarası aynı yerden yine kanar.

Dediler ki, gitmeyi bilmeli insan!

Vakti zamanı gelince unutmayı bilmeli. Unutamıyorsa kendini unutmalı kendi içinde. Ve gitmeli, önce herkesten, sonra kendinden. Gidebilecek cesaretin yoksa yeniden başlayamazsın hayata. Kalkacaksın ayağa, düştüğün yerden düşlerini toplayarak, toplayarak hayallerini yerlerden. Kendini unutacaksın gerekirse, gitmek için. Gideceksin, ayaklarınla değil, yüreğinle korkmadan.

- Oysa sözüm yok benim. İnsanlar sürekli bir şeyler anlatırlar. Hep yapmak isteyip yapamadıklarını söylerler size.

Bu yüzden dedim ki;

Özlediği yüzünden düşenin gitmeleri hep Rahman’adır.

Fatih PALA

• "€fsuNkaR" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 1.12.2013, 14:16

Dediler ki, insan özler!

Herkesi özler ama bir kişi sebep olur özleme, bir kişi neden olur hasrete, bir kişi açar bütün bu duyguların kapısını. Ondan başkasına duyulan duygular, kapı aralığından dolar yüreğe. Herkesin hasreti diner de dinmez yürek kapısını açanın hasreti.

:thumbup: harika paylaşım icin tskler Canım

3

Sunday, 1.12.2013, 18:33

:love: :rolleyes:
Begendine mutlu oldum €sunum HARIKAM benim...

• "€fsuNkaR" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 16.03.2014, 16:29

Öyle bir ateşe düşmüşüm ki;
Dıştan mum ışığı,
İçeriden yangın yeri.

Öyle bir halde ki içim,
Dıştan küçük bir ırmak,
İçeriden okyanus.

Öyle bir yerde ki yüreğim,
Dışarıdan sükût,