Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

zhang16

Acemi

• "zhang16" bir erkek
  • Konuyu başlatan "zhang16"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 26.02.2013, 10:43

Blogumda küçük değişik yapmak istiyorum YARDIM [HTML]

Merhaba arkadaşlar

Bloğumun temasında küçük 1-2 deyişiklik yapmak istiyorum fakat html hakkında hiç bilgim yok. Yardım edebilicek birilerini arıyorum. Yapmak istediğim şunlar :

1-)Beyaz olan kısımı transparency yapmak istiyorum biraz şeffaf olup arkaplanı göstermesi

2-)Arama kısmını kaldırmak istiyorum gereksiz

3-)"Follow on tumblr." yazsını türkçe yapmak istiyorum "Beni takip et" ama galiba o resim ile alakalı

4-)"Sonraki sayfa -->" yerine diğer sayfanın alta çıkıp devam etmesini istiyorum

Kurcalıyorum derslere felanda bakıyorumda bi türlü beceremedim şimdiden teşekkürler.

BUDA TEMA HTML KODUM : TIKLA

zhang16

Acemi

• "zhang16" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 26.02.2013, 13:33

Alıntı

2-)Arama kısmını kaldırmak istiyorum gereksiz
Bunu hallettim diğerlerine yardımcı olursanız sevinirim

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 26.02.2013, 14:02

Bunlar değiştirilebilir alanlar mıdır ki. :himmmm:
Blogunuzun adresini yazarsanız kurcalar bizde bir fikir ediniriz belki.

zhang16

Acemi

• "zhang16" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 26.02.2013, 14:08

Bir arkadaşım yardımcı olmaya çalıştı fakat tam başaramadı tüm postu şeffaf yaptı ve kösedeki tabloda değişiklik olmadı :

Edit// buda adresim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (26.02.2013, 14:21)

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 26.02.2013, 14:29

Blogunuzun dilini Türkçe olarak seçerseniz, otomatik olarak Seçili dile geçiyor bahsettiğiniz yerler.

Facebook'ta, Twitter'da da benzer yerler var ama maalesef heryeri değiştirme şansımız yok...

Farklı tasarım kalıpları var, seçtiğiniz tema da Türkçe olarak sunulmamış olabilir bahsettiğiniz yerler.

Başka kalıpları deneyin.

zhang16

Acemi

• "zhang16" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 26.02.2013, 15:52

Postu tamamen seffaf yapmayı başardımda sadece o gri ve beyaz yerin seffaf olmasını istiyorum bunu yapma şansımız yok mu?

Birde başka temalarda hep varda bu temaya eklemek istiyorum "Sonraki Sayfa" demeden altta çıkmasını

• "merveceylan" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 17.03.2013, 22:20

Merhaba. Bu konuda acemiyim. edit// sitesinden hizmet almaktayım. Ben de istediğim gibi değişiklik yapmak istiyorum ama site bende değil onlarda. Ne yapmam gerekiyor. Nasıl yapabilirim acaba...

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (17.03.2013, 22:47) düzenleme sebepleri: link kaldirldi

8

Sunday, 17.03.2013, 22:48

Merhaba merveceylan...
Ücretli bir site kendileri ile İletisime gecebilirsiniz ... :thumbup: