Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mikail_51

Stajyer

• "mikail_51" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 19.08.2012, 11:26

hoş bir çalışma olmuş Tugi çok anlamlı eline emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler tesekkürler

22

Sunday, 19.08.2012, 15:37

EMEKLERİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA TESEKKÜR EDERİM..

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Sunday, 19.08.2012, 21:05

ölçüler çok büyük ,800x600 aşmış..
elemeğinize sağlık ,güzel paylaşım için çok tşk ederim..

Tugi

Stajyer

• "Tugi" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tugi"

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 20.08.2012, 11:10

E.Günbey Cok Tesekkur Ederim Size sozumu unutmadim En kisa zamanda InsaLLah :)

MeRaL Cok Tesekkur Ederim YorumLariniz ve GuzeL DiLekLeriniz Icin...

picmicrop Cok Tesekkur Ederim...

Türkleydi Cok Tesekkur Ederim...

.CANKIZ*. Cok Tesekkur Ederim...

maviruya20 Cok Tesekkur Ederim...

atilla_ky Cok Tesekkur Ederim...

ßy-_Rmx Cok Tesekkur Ederim...

sahra-cantanem Cok Tesekkur Ederim.. Demi Ne kadar GuzeL Bayram Sevincinin her yerde yasanmasi Burdada boyLe yasanmasi qercekten cok quzeL ve anLamLi

MUSTAFA ÇİLEK Cok Tesekkur Ederim...

TurkEce/GnL Beqenmenize Cok Sevindim... YorumLaniza ve GuzeL GorusLerinize Tesekkur Ederim.. HayirLi BayramLar...

albaydeta Cok Tesekkur Ederim...

*-*ASİKARDELEN*-* Cok Tesekkur Ederim.. BasLanqictaki Yazimi Asaqiya aLmissiniz Tesekkur ederim DuzeLtme Icin :)

istanbul Cok Tesekkur Ederim...

cansin159 Cok Tesekkur Ederim.. :) GuzeL YorumLaniza ve GorusLenize.. ALLAH Razi OLsun HayirLi BayramLar...

mawimin Cok Tesekkur Ederim...

oguzhan01fm Cok Tesekkur Ederim...

*SUN62* Cok Tesekkur Ederim...

01antepli27 Cok Tesekkur Ederim...

mikail_51 Cok Tesekkur Ederim...

xlaila Cok Tesekkur Ederim...

ZENoBIA Cok Tesekkur Ederim.. Ben YakLasik 4-5 YiLdir 1024x768 Yapiorum öLcuLeri simdiye kadarda hic bir seyde probLem yasanmadi siz nerde yada Neden probLem yasadiniz anLamadim?

Yorum Yapan Yapmayan... ILqi qosteren KuLLanan Butun DeqerLi ALLATURKAA DostLarina Sonsuz Sevqi SayqiLarimLa Tesekkur Ediyorum Biraz topLu OLdu Ama BoyLe Daha uyqun qordum...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 20.08.2012, 13:33

Cok Tesekkur Ederim.. Ben YakLasik 4-5 YiLdir 1024x768 Yapiorum öLcuLeri simdiye kadarda hic bir seyde probLem yasanmadi siz nerde yada Neden probLem yasadiniz anLamadim?

PROBLEM BENDEN DEĞİL TUGİ OLMASI GEREKEN ÖLÇÜLERİ VERDİM ŞAHSİ ÖLÇÜLERİM DEĞİLDİR,FLATCASTİN VE ALLATURKANIN ÖNGÖRDÜĞÜ ÖLÇÜLERDİR,MODLARIMIZ SİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE AYDINLATIR.SAYGILAR İYİ BAYRAMLAR.

Tugi

Stajyer

• "Tugi" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tugi"

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 20.08.2012, 13:59

Cok Tesekkur Ederim.. Ben YakLasik 4-5 YiLdir 1024x768 Yapiorum öLcuLeri simdiye kadarda hic bir seyde probLem yasanmadi siz nerde yada Neden probLem yasadiniz anLamadim?

PROBLEM BENDEN DEĞİL TUGİ OLMASI GEREKEN ÖLÇÜLERİ VERDİM ŞAHSİ ÖLÇÜLERİM DEĞİLDİR,FLATCASTİN VE ALLATURKANIN ÖNGÖRDÜĞÜ ÖLÇÜLERDİR,MODLARIMIZ SİZİ EN GÜZEL ŞEKİLDE AYDINLATIR.SAYGILAR İYİ BAYRAMLAR.
:) Bundan onceki Temamda ayni sekiLdeydi herhanqi bir uyari aLmadin biLmiyorum doqrudur Tesekkur ederim.. Ben hep bu sekiLde yapiyorum iLLaki 800x600 oLacaksa benim temaLArimin hic birisi oLmaz demektir.. SevqiLi adminLer bu konuda benide aydinLatirmisiniz burdan Tesekkur ederim... Yani 1024x768 Tema PAyLasmamda herhanqi bir sakinca varmidir?

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 20.08.2012, 14:12

Tema Ekleyenlerin Dikkatine (Lütfen bu başlığı okuyun) <<<<<<<<<<< buraya bir göz atın
Paylaşımlarınızı tabiki yaptığınız ölçüde paylaşabilirsiniz.Bunda bir sakınca yook.Değerlendirmelerde gerekli değerlendirmeyi yakalayabilmesi açısından önemli diye düşündüm,emeklerinizi sizde benim kadar hak ettiği sıralamada görmek istersiniz sanırım.En önemlisi ekranda tema dağılma yapar ölçüler büyük olduğunda..Güzel emekleriniz için tekrar çok tşk ederim Tugi..

• "Acelya_Almanya" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 20.08.2012, 14:20

Tugi
Yine her zamanki gibi Temalarin Harika,
Bir Resimle Duygular ancak bu kadar dile getirilebilinirdi, Yüregine saglik...

*Bayraminiz Mubarek Olsun Alaturka Ailesi*
Acelya

Tugi

Stajyer

• "Tugi" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tugi"

• Özel mesaj gönder

29

Monday, 20.08.2012, 14:21

Tema Ekleyenlerin Dikkatine (Lütfen bu başlığı okuyun) <<<<<<<<<<< buraya bir göz atın
Paylaşımlarınızı tabiki yaptığınız ölçüde paylaşabilirsiniz.Bunda bir sakınca yook.Değerlendirmelerde gerekli değerlendirmeyi yakalayabilmesi açısından önemli diye düşündüm,emeklerinizi sizde benim kadar hak ettiği sıralamada görmek istersiniz sanırım.En önemlisi ekranda tema dağılma yapar ölçüler büyük olduğunda..Güzel emekleriniz için tekrar çok tşk ederim Tugi..
Okudum Evet Tesekkur Ederim BiLqiLendirme Icin Ben Eskien PayLasiyordum Ama cok uzun zamandir Tema PayLasamiyorum IsLerimden ve kendi djLerimden doLayi.. Okumus oLsam o sekiLde yapardim Ama yinede iddiam yok zaten benim temam neden oraLarda diye onemi yok beqenenLer bir sekiLde kuLLanirLar.. SiraLama benim icin onemLi deqiL yani... Form oLayLari benden qecmis eskiden bende formda aktiv idim ama simdi deqiLim... Baska zaman tema PayLasirsam buna dikkat edeceqim Yeniden Tesekkur Ederim... ALLAH Razi OLsun...

s.o.n.b.u.s.e

Profesyonel

• "s.o.n.b.u.s.e" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 27.08.2012, 12:14

Elinize emeğinize sağlık Paylaşım için teşekkürler..

31

Saturday, 1.09.2012, 01:22

Tugay cok anlamlı temalar yapmıssınız cok begendim :thumbup: Emeklerinize Yüreginize saglık Paylasım adına tsk ederim

32

Tuesday, 4.09.2012, 20:49

Emeğine sağlık Paylaşım için teşekkürler..

Tugi

Stajyer

• "Tugi" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Tugi"

• Özel mesaj gönder

33

Sunday, 9.09.2012, 22:55

::ASLI:: Cok Tesekkur Ederim...
Gölqe_ Cok Tesekkur Ederim Darisi Gormeyi Umut ettiqimiz ALLAH Kismet Ederse Diqer BayramLara..
s.o.n.b.u.s.e Cok Tesekkur Ederim..
Acelya_Almanya Cok Tesekkur Ederim..
ZENoBIA Cok TesekkurLer
ALLAh Razi OLsun Kurban Bayraminda Gorusuruz :)

34

Saturday, 22.09.2012, 16:01

PAYLASIM İCİN TESKLER EMEGİNİZE SAGLIK

35

Friday, 12.10.2012, 14:40

Çok anlamlı bir çalışma...
Elinize Emeğinize sağlık...
Paylaşım adına teşekkür ederim...

36

Tuesday, 30.10.2012, 20:10

Emeginize saglık paylasım adına tskler.

Ateş_07