Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "adsız123456"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 29.01.2011, 13:04

Radyomu dinlemiyorum

DJ KISMINDAN RADYOMDA ÇALDIĞIM MÜZİKLERİ FİLAN DİNLİYORUM AMA RADYOMU KOYDUĞUM SİTEME GİRİNCE
''Your network does not support the protocol UDP on Port 40123. Propably the port is already in use by another application.''
DİYE BİR HATA YAZIYOR BENDE ARAŞTIRDIM PORT AÇMAMIŞIM PORT AÇTIM AMA HALA BU HATAYI ALIYORUM YARDIM EDEBİLECEK VARSA ÇOK MUTLU OLURUM YARDIM EDEN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

2

Saturday, 29.01.2011, 13:28

o yazınızın anlamı hala portunuzun kapalı olduğudur
demekki yanlış açmışsınız

modeminizin ismine göre foruımda arama bölümünden aratınız

anlatılanları doğru yaptığınızda portunuzu açmış olcaksınız

tabi alternatilferide göz önünnde bulundurmalısını<

modem firewall
pc güvenlik duvarı
kullandığınız virüs programı vs vs bunlarda portlarınızı engeller

ZeN

Bilge

• "ZeN" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 29.01.2011, 13:31

''Your network does not support the protocol UDP on Port 40123. Propably the port is already in use by another application.''
bu yazinin anlami, "kullanidiginiz sistem bu port uygulamasini kabul etmiyor. buyuk ihtimalle zaten baska bir sekilde kullaniyor"
yani dj iken dinleyebiliyorsunuz cunki yayin sizde, ayni anda dinleyici olarak giremezsiniz..

• Konuyu başlatan "adsız123456"

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 30.01.2011, 15:36

teşekkür ederim sorunu sizin sayenizde hallettim çok teşekkür ederim

nebbas

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 30.12.2011, 20:25

arkadaşlar lutfen yardım edın radyoyu kurdum sıtede 2i sayfada acılamsı için CANLI YAYIN DIYE bıyer koydum ordan tıklayınca radyo acılması ıcın ama ana sayfa kapanıyo ve radyoda hata verıyo ne yapmalıyım

6

Friday, 30.12.2011, 21:53

Radyo Linkinizi Ekleyebilirmisiniz Acaba.?