Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Chocolate's Mixer" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Chocolate's Mixer"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 5.11.2011, 13:59

Radyoya girilebiliyor mu? [tr.gg site ayari]

Ben bir radyo açıp gerekli ayarlamaları da yaptım yapmasına ama, bilmiyorum dinlenebiliyor mu? Rica etsem girebilen olursa bana söyleyebilir mi konu altından? Site adresi vermek sorun ise yöneticilerce konu silinebilir; fakat bana bir geri bildirim de yaparsanız sevinirim hani :P

chocolatesmixer.tr.gg

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 5.11.2011, 14:04

Chocolate's Mixer, tr.gg sitesindeki ayarlari asagidaki linkten ogrenebilirsiniz
TR.GG Sitesi Kurmak

isterseniz hazir bi indexde secip kullanabilirsiniz, indexlere burdan ulasabilirsiniz http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 5.11.2011, 14:57

Chocolate's Mixer, tr.gg sitesindeki ayarlari asagidaki linkten ogrenebilirsiniz
TR.GG Sitesi Kurmak

isterseniz hazir bi indexde secip kullanabilirsiniz, indexlere burdan ulasabilirsiniz http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Board&boardID=129
Kurma kısmı tamam ama, indexlerde sorun yaşıyorum. Klasik flatcast dark skin indexini bulmak umuduyla ve mesajımı bir mod görür de onaylar ümidiyle bir kez daha yazıyoruum. Indeksin direk dosyasını bulmak mümkün müdür? ;(

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 5.11.2011, 15:51

pardon gec gordum yazinizi
ozel mesaj soruya cevap olarak; mynet sitelerine yuklenen onizlemelerde hata var sadece ama onun haricinde index kodlari caliyor
ve baska onizleme indexlerde var, sadece o bolumu dolasin, zevkinize gore bi index bulursunuz eminim.

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 5.11.2011, 16:12

Başarabildim mi acaba bir geri bildirim rica etsem sizden?

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 5.11.2011, 16:15

Son olarak değiştirilebilir logonun yerini bana söylerseniz çok sevinirim. Elbette kalanı olduysa, baya uğraştırdım çünkü. Aradım metni ama taç işaretinin yerine getireceğim logo için linki yerleştireceğim yeri bulamadım. Bu da hayatımın zincirleme tamlamasıydı yalnız ahahah.

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 5.11.2011, 16:56

evet olmus, indexi duzenlemenizde gerekli, indexteki degisiklikleri yapmayi unutmayin, birde radyo isminde font numarasini kucultun buyuk kalmis

logoyu bulmak icin metin dosyasini actiginizda klavyeden CTRL + F tuslarina bastiginizda resimdeki gibi kuck pencere cikar
orada img00018jhu yazip arayin, bu logonun ismi, daha sonra ordaki link ile yeni logonuzun degisin

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 5.11.2011, 18:30

Indexte ne gibi bir düzenleme yapmam gerekiyor? Değiştirmem gereken bir şeyler mi var? Yardım vs gibi bölümlerin adreslerini mi değiştirmeliyim? Bana şunları değiştir diyebilirseniz eğer ben de halledeyim hemen.

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 5.11.2011, 18:51

degisiklikler sadece radyo ismi ve kayan yazilarda gerekli onlarida yapmissiniz gorundugu kadariyla
birde sid numaranizida eklemeyi unutmayin
onun haricinde birsey degismeye gerek yok

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 5.11.2011, 19:01

Gerekenleri tamamladım. Şu an dinlenebilir halde olup olmadığını sorabileceğim bir tek siz varsınız sanırım, zira giren olursa görmüyorum hiç, gelen giden olmuş ama ben rastlamadım hiç. Yayın açık şu an, sizde de açık mı? Ayrıca çok teşekkürler. Kişisel olarak uzun süre ilgilendiniz.

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 5.11.2011, 19:49

evet su an acik, yalniz radyo index boyutuna gore biraz buyuk
onerilen radyo boyutu 800x600
hakkinda gerekli bilgi Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir burda

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 5.11.2011, 20:06

Aslında 800 x600dü ama yeniden ayarladım ben. Test için tekrar teşekkürleeer. Çok yardımcı oldunuz. Son ayarları da yaptım, isteğe bağlı olarak son bir kontrol yaparsanız müteşekkir olurum. Onun dışında kolay gelsin. =)