Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 12.08.2011, 20:38

Özelinizi Paylaşırmısınız ??

özelinizi paylaşırmısınız yada sizin özelinizi bir başkasıyle paylaşan biri hakkında neler düşünürsünüz
veya bir kişiye attığınız bilgiyi o kişi sizin bilgiyi (özelinizi) üçüncü şahıslara atarsa (paylaşırsa)
o kişi hakkındaki düşünceleriniz ne olur??
özel ,özelmidir yoksa paylaşılabilirmi ??

fikirleriniz nelerdir bu başlıktan yazabilirsiniz

kimsenin mesajından alıntı yaparak cevap vermek yok
herkez fikirini beyan etmeli ve herkezin fikrine saygı göstermeyiliyiz
herkezin düşüncesi kendinedir buna dikkat edersek
daha sağlıklı yorumlar çıkcaktır

teşekkürler

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (12.08.2011, 22:30)

2

Friday, 12.08.2011, 21:54

özel bana özeldir 3.cü şahısları ilgilendirmez..
benim atığım bir mesajı üçüncü kişiye ileten kişide gözümde degersizdir... bu kim olursa olsun degeri bitmiştir..
özel özelde kalmalıdır ama beceremiyenler var malesef...

3

Friday, 12.08.2011, 23:17

özelleri burda konu yapmakta yanlış diye düşünüyorum :D

4

Friday, 12.08.2011, 23:24

özeller hakkında fikri olan yazabilir.
fikri olmayanın yazmasına gerek yok
başlığı okumakda fayda var
özelinizi paylaşın denmemiş
Özelinizi Paylaşırmısınız ?? denmiş
fikrinizi alalım yoksa .... :sakli:

NaPaLM

Orta Düzey

• "NaPaLM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 12.08.2011, 23:33

Güzel ve bir O kadar'da geni$ bir Konu ama burda bahsedilen "Özel" sirf Site ici Özel Mesajlari Kapsiyor sanirim..

Kanimca Site ici Özel Mesajlarda yazilan "Özel" Özel degildir, azicik Forumlardan anlayan ve Forum Sistemlerini kurcalayan kisi bilirki her Sistem icin bir Arka Kapi vardir ve herkezin Özel Mesaji en azindan 1 yoldan 100% Okunabilir!!
Bircok Sitedede Özel Mesajlar zaten Kontrol altindadir!!

Bunlar bir yana bir Site icinde Yazilan özeller Dünyanin Sonunu anlatmaz, $ahiza Özel olabilir ama $ahiz icinde yeterince Özel olsa bunu Forum icinde Özel Mesajla Konu§maz!!

Site icinde "genelde" Konusulabilecek Özeller
  1. Yardim Istekleri (Genelde Yönetimdeki Arkadaslara yazilir bence Özel olarak gecmez)
  2. Tanisma Sohbetleri (Kimseyi rahatsiz etmedigi Sürece sorun yaratmaz ama yinede özel degildir)
  3. Arkada$ca Sohbetler (Ücüncü bir Sahiza anlatilmamasini isteyen zaten belli eder, kar$isindaki ne kadar Arkada$sa o kadar buna uyar)
  4. Dedikodu!! (Ücüncü Sahiz(lar) hakkinda Sohbetler Özel degildir ve bahsedilen ki$inin yüzüne demneyen bi$ey ise Anlatanin Ayibidir, dinleyen bunu devam anlatirsa Anlatani bir dertden kurtarmi$ olur)
  5. Asagalayici ve Rahatsiz edici Konusmalar (Bunun Özeli yoktur bu tarz Konular Rapor edilmeli ve Yetkililer bununla ilgilenmek Zorundadir)
Ba$ka tarz Özellerde tabi ki konu$ulabilir ama buna ne gerek var?

ben daha cok özelim özeldir diyip canimla cicimle kar$isindakine yaklasan ve istedigini duyunca bunu herkeze anlatandan rahatsiz olurum...

(kimse üstüne alinmasin, genel bir dü$üncedir!!)

Hic kimseye ciddi bir Özelimi Hic bir Sitede Anlatmam ve benim icin 2 Özel vardir birincisi Ailem Ikincisi Sevdigim her ikisiyle ne konusursam konusayim Dört duvar arasinda kalmasi tercihimdir ama bununda
Site ve Özel Mesaj ile alakasi yokdur Elini SIKMADIGIM gözüne bakmadigim insanlarla hele hic alakasi yoktur ve geri kalana Acik Sözlüyümdür bana kar$ida ayni olmalarini beklerim!!

6

Friday, 12.08.2011, 23:37

düşünceleriniz için tşkler
işte böyle fikirler olmalı
amaç fikir beyanı
yoksa özeli buraya taşıyalım değildir
sadece site içi değil yanlış anlaşıldı sanırım
özel heryerde özeldir böyle yaklaşırsak daha güzel yorumlar olcaktır
tşk ederim :thumbup:

NaPaLM

Orta Düzey

• "NaPaLM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 12.08.2011, 23:38

Edit: konuyla pek alakasi olmadigini dü$ündügüm icin kaldirdim yetkili arkadaslar bunuda silerse sevinirim :)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "NaPaLM" (13.08.2011, 00:18)

8

Friday, 12.08.2011, 23:41

evet alıntı yapmayalım diye şunun için dedim
karşılıklı mesajlaşma (atışma) olmasın diye
amaç nedir fikir beyanı dimi
sonuçta herkesin fikri ayrı ayrı oldugu için herkesin fikrine saygı göstermeliyiz
diyeydi
şimdi kaldıgımız yerden devam :thumbup:

9

Friday, 12.08.2011, 23:44

özeline ,özele saygısı olmayan kendinede saygısı olmaz,olamaz
fikrim
alıntı yapmadan herkes kendi fikrini beyan etsin

dj karagül

Profesyonel

• "dj karagül" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 12.08.2011, 23:49

özel her insanın kendine özelldir biriyle paylaşılırsa zaten özel olmakdan çıkar hiçbir önem taşımaz:))

11

Friday, 12.08.2011, 23:55

özel özeldir millete hiç kimseye üçüncü şahıslara dördüncü şahıslara anlatılmaz anlatılamaz
benim özelim benle birlikde gider.
ister forumlarda. ister günlük hayatımda
adı üstünde ''ÖZEL''
yoksa öze l (N) siz yaparlardı
:thumbup:

Anti Biotic

Her Derde Deva

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 13.08.2011, 00:02

O zaman herkesin özel hakkındak düşünceleri de kendine özel kalsın. Buraya aktaranın da özel anlayışına şaşarım. Benim özel hakkındaki düşüncem kendi kafamda özeldir.
Neden 2. 3. 4. 5. şahıslara anlatayım ki.
Yazdıklarınızla çelişiyorsunuz eyy yukardakiler.

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 13.08.2011, 00:06

Adı üstünde özel sırdır genelde paylasılmaz paylasılmamalı özel özelde kalmalı :))))

TheCurse

Orta Düzey

• "TheCurse" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Saturday, 13.08.2011, 00:06

Anti Biotic ... icimizdeki mikroplari öldürür...:pardon:
*tesekkür ederim kendi adima, en dogrusu...

15

Saturday, 13.08.2011, 00:13

Forumun bir amacıda tartışma ve yorum yazabilmektir , rahatsiz olan girmez konuya, kalir bu yanda gecmez kopruden ote yana degil mi
onun için kişi ismi kullanılan mesajlar silincektir

16

Saturday, 13.08.2011, 00:20

Kişinin özelleri bazen o kadar savunulamaz hale getirilebilir ki o kişi orada durmaz, kaçar.
Özel şeyler tehlikli şeylerdir, insanın herşeyini ortaya dökerse bir üçüncü kişiyle paylaşırsa , temelsiz, eğreti bir binaya dönüşür kişi.
Onun için sır tutmalı, ulu orta heryere serpiştirmemeli şahıslarla paylaşmamalı
Yoksa bir bakmışsınız karizmanız yerlerde sürünüyor, irtifa kavramını bile unutmuşsunuz, bunu sizin daha sonraki dönemlerde yapacağınız oscarlık hiçbir hareketiniz bile kurtaramaz.
onun için özel özeldir
ve asla paylaşılamazz
konumuz aslı bu
paylaşılırmı ?
paylaşalamazmı ?
bu konu hakkında yorumlar konu başığıda zaten bu şekilde

-=YoRqUn=-

Profesyonel

• "-=YoRqUn=-" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Saturday, 13.08.2011, 00:26

Özel Özelmidir.?

Özelden Ne Yazılabilirki.? :S

1) Özel Yardım <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Bir Paylaşım Forum'unda Zaten Özelden Yardım İstemekte Yardım Etmekte O Foruma Saygısızlıktır

2) Tanışma Kaynaşma Sohbetleri <<<<<<<<<< Olabilir Ve Son Derece Doğaldır Üçüncü Şahıslarında Bilmesinde Bir Sakınca Yoktur

3) Eş Dost Kanka Sohbetleri <<<<<<<<<<<<<< Forum Geneline Uymayacak Olan Arkadaş Sohbetleri Olabilir Naber Lan Nasılsın Felan Filan Bununa Üçüncü Şahıslara Yansımasında Bir Sakınca Yok

4) Yar Yaren sevgili Sohbetleri <<<<<<<<<<< Zaten Forum Ortasında Birilerinin Aşkımlı Canımlı Cicimli Konuşmasını Kimse İstemez Bunuda Birilerinin Bilmesinde Bir Sakınca Yok

5) Dedikodu İspiyonlama Sohbetleri <<<<<<< İnsan Zaten Birilerinin Yüzüne Konuşabilecek Kadar Cesareti Yoksa Arkadan Arkaya İş Çevirecek Kadar Kişiliksizse Bunu Herkesin Bilmesinde Fayda Vardır En Azından Selam Verdiği Dostum Arkadaşım Dediği İnsanın İçini Görür Zarar Görmemek İçinde Önlemini Alır :1gözkirp:

Bence Sorulması Gereken Yada Cevabını Aramamız Gereken Şu Olmalıdır
Özellerin Ulu Orta Tartşılması Kişinin Hem Kendine Olan Saygısını Hemde Karşısındaki İnsana Olan Saygısını Bitirmezmi.?
Hiç Kimse Hiç Kimseyi Sevmek Zorunda Değildir Ama İnsan Olan Herkes Karşısındakine Saygı Duymak Zorundadır
Özel Demek Saygı Demektir Zaten Özüde Kelime Anlamıda Budur Birilerine Saygısızlık Etmemek İçin Özeller Konulmuştur Dedikodu Malzemesi Yapmak İçin Değil.!
Geriside İnsanın Saygısına Kalmış Gönlünce Birileriyle Paylaşırmı Yoksa Gambazlarmı Ne Yapar Yapsın
Benim Penceremden Sorun Yok Kimin Arkasından Neysem Yüzünede Oyumdur Dilediğince Hareket Edebilir Yani tzz

18

Saturday, 13.08.2011, 00:30

-=YoRqUn=-
teşekkürler yorum için
istenilen bu işte
kişi nicki belirtmeden herkes özgürce fikrini söyleyebilmesi
tşk ederim fikirleriniz için

19

Saturday, 13.08.2011, 00:32

bende onu baştan söyledim zaten
yazmak istemeyen konu başlığına girmeyebilir
diye
demekki bunda hem fikiriz
girdiğindede kişi nickini kullanamyalım diye
sonuçta herkes kendi fikrini beyan ediyo
katılır yada katılmayız orası ayrı
tşk ederim

20

Saturday, 13.08.2011, 00:35

Anlayana Sivri Sinek Saz,Anlamayana Davul Zurna Az..

Son Olarak Bunu Söylüyorum..
Bunu da Silin Lütfen..