Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "slowcu" bir erkek
  • Konuyu başlatan "slowcu"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 23.10.2007, 20:02

İŞTE Kaçirılan TÜRK askerlerinin Son görüntüleri !

Terör örgütü yanlısı yayınlarıyla tanınan Fırat Haber Ajansının sitesinde Hakkari’nin Dağlıca bölgesindeki çatışma sonrası kaybolduğu bildirilen 8 askerin fotoğrafları yayınlandı.
Site, askerlerin 20 ayrı fotoğrafına yer verdi. Fotoğraflarda PKK’nın elinde bulunduğu öne sürülen erlerin, toplu halde çay içerken, sohbet ederken görüntüleri yer aldı.
Bu arada akşam saatleri itibariyle PKK’nın da aynı resimleri kendi sitesinde yayınladığı görüldü...

LyricOnAir

Stajyer

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 7.01.2008, 01:54

Bu askerler "kacirilmis" mi yoksa gönüllü olarak silah mi birakmislar henüz belli degil, catismis gibi bir halleri yok, birde benim bildigim askerde bir emir verilir ve o emire ya itaat edilir veya "can" verilir".
Bence bu 8 askerin isinde bir is var.....

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 7.01.2008, 10:19

gündemi biraz geriden takip ediyorsun gibi geldi bana.

KurtBey

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 7.01.2008, 11:14

melikenalan, 'a Bende Katiliyorum gündemi oldukça gecikmeli takip ediyorsunuz kaç%u131r%u131lan askerlerin mahkemesi sonuçlanmak üzere müebbet hapis cezas%u131 ile vatana ihanet ve görevi kötüye kullanmalar%u131ndan dolay%u131

Dj__OzGuR_

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 7.01.2008, 11:17

suanki askerleri bana göre hemen idam etmeleri gerek VATANA İHANETTEN

KesmeSekeri

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 7.01.2008, 11:50

iste ne yazikki bu evlatlarin hayatlari gitti tum gelecek ve umutlariyla birlikte...ne ugruna?..kimin yararina? :cry:

LyricOnAir

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 7.01.2008, 17:01

Cok degerli Melikenalan

bu ici bos yorumu size yazdiracak kaniya nerden , nasil vardiniz ?
ben iletimde bahsi gecen konu hakkinda nacizhane düsündüklerimi yorumladim ve dikkatli okumus olsa idinz BENCE diye cümlemi devam etmisim.

bunun gündemi "geri"den takip etmekle ne alakasi var anlamis degilim, kaldiki ben sizden C/P bir bilgi degil, eger varsa kendi yorumlariniz onlari okumayi tercih ediyorum.

evet BENCE bu askerle kacirilmadi , teslim oldular, zaten bu basli basina bir suc, hatta askerlerinin bir kisminin gecmisi ile alakali arastirmarldan anlasildigi gibi, bazilarinin "gönüllü teslim" oldugu ithami var.
Peki buyurun gündemi en yakindan takip eden birisi olarak, sizce türk askeri teslim olma hakki varmi ?
bu askerlerin "düsman" ile bir gönül bagliligi iliskileri olabilir mi ?
askerlerin kacirilmasi ve ardindan "merasim" ile serbest birakilmalarinin en cok kime faydasi oldu ?

bu ve bu gibi konulara varsa eger bir icerikli yorumunuz buyurun paylasin bizimle. sizin engin ve siyasi ve toplumsal sorunlari cok yakindan takip eden birisi olarak , yorumlarinizdan faydalanmak beni mutlu eder....

saygilarim ile

djseker

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 7.01.2008, 18:09

Ben sadece sunu diyorum reklam ve bu reklam uğruna çok canlar yanıyo ister cahillik diyelim ister kandırma ister davaya sahip çıkma şu gerçeği değiştirmiyo BU MEMLEKETTE ÇOK CANLAR YANDI YANMAYADA DEVAM EDİYOR peki ama ne için benim penceremden VATAN için onun penceresinden ÖZGÜRLÜKpeki Amerika pencersinden !!!! kaos ızdırap vee bol bol PARA PARA PARA bunun altı üstü yok

LyricOnAir

Stajyer

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 7.01.2008, 19:33

degerli djseker

eger özgürlügü sadece bir zümre, irk , din icin savunyorsaniz iste o zaman fasist yöntemlere megillsinizdir demek, türkiye'deki mevcut devlet yapisi gün gectikce özgürlüklerden türkiydeki tüm vatandaslarin faydalanmasi icin ufak da olsa adimlar atabilmekte, peki silahli terör örgütü ?
silahli terör örgütünün "özgürlük" adina yaptigi bu kirli savas, kimin özgürlügü icin yapilmakta ? "bir irkin" özgürlügünü savunan bir siyasi olusuma akli selim insanlar "fasizim" demez mi ?
evet eline silah alip bu topluma savas acanlari "özgürlük savascisi" olarak kabul etmemiz , bu toplumun büyük bir kesime aciktan küfür etmektir. onlar özgürlük savascisi felan degil onlar bu toplumun düsmanidir ve bu toplum düsmanlarini cezalandirmasini gayet iyi bilir....

insanlik vasiflarini yitirmislere , insan gibi davranmak yok !