Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gece yolcusu

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "gece yolcusu"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 22.06.2007, 00:03

Senin için cümlelerle boğuştum...

Yalpaladım durdum bir gözünden diğer gözüne.Yerim yok ya gözlerinde dengemi kuramadım.Sen benim içimdeki gizli sevgilimdin,kimselere söyleyemedim.Bu aşktaki kabahatin en büyüğü bendim ,sustum payıma düşenle yaşamayı öğrendim...

Sonra;
Sesinin melodik tınısına bıraktım nefesimi.Karşımda duruşuna inanamadım kırpmadım gözlerimi.Sarılışın bir veda sarılışın bir merhaba.Biz neyiz nerdeyiz çözemedim...

Hangi zaman dilimi uygundur sana yaklaşmama, yada hangi dünyada geliriz biz karşı karşıya.Bizim bir başlangıcımız vardı bir sonumuz olmadı ortada bir yerlerede sıkışıp kaldık ne ileri nede geri adım atan olmadık.

Affetme beni içinde bir yerlerde dursun bana olan kırgınlığın.Artık bana güvenemesende değmişti ya bir zamanlar yüreğin yüreğime o bile yeter benim şuan sana içimde büyüttüğüm sevgiyi görmene.

Hissediyorum herkeste olmayan birşeyler var bizde biliyorum...

Sarki Amatör Kayit Sesi pek iyi degil

[stream]http://www.fileupyours.com/files/83667/128.mp3[/stream]

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 22.06.2007, 21:54

helal valla tskler :(