Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

kotila

Acemi

• Konuyu başlatan "kotila"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 26.03.2009, 15:19

TÜRKİYEDE İLK

Flatcast Radyolarında Gördümki Dj arkadaşlar ın En Büyük Sıkıntısı dj panel i kullanmalarında zorluk çekmeleri Ve bunun üzerine paneli türkçeleştirmeye karar verdim şimdilik F5 Sürümünü türkçeleştirdim istek üzerine Diğer Sürümleride Türkçeleştirecem Türlçe yama Eketeki Dosyadadır

F5 Sürümü Türkçe Yama İndir
link editlenmistir

2

Thursday, 26.03.2009, 15:27

kotila,

birazdaha açıklmaa yapabilirsen daha faydalı olur yüklenen dosya system32 klasörünün içine yüklenmek istiyor oraya yükleyince flatcast radyo açtığımızda kendi mixeri türkçe olarakmı açılcak negibi özellikleri mevcut
birazdaha detaylı anlatırmısın

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 26.03.2009, 15:29

beratcan abinin yazdigi gibi biraz daha aciklama yaparmisin on izleme olarak resimde eklersen iyi olur :up:

4

Thursday, 26.03.2009, 15:41

hatalar var mixerde design toll panelinde normal tr olarak görebiliyoruz

ama mixerde bozukluklar çıkıyor

birazdaha detay verevilirmisiniz kendinizin açtığı mixerde bende çıkan altta olduğu gibi

kotila

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 26.03.2009, 16:01

Tmm Mixerde hatalar var ama ben öle yapma gereksimini duydum çalışmasında hiç bir sorun yok

Evet Sistem32 klasörüne atmanız lazım Windows u nereye kurmursanız C yada D ona gire Windovs klasörüne kurun

6

Thursday, 26.03.2009, 16:07

kotila, güzel bişeye benziyor yanlız mixerdeki görünen hatayıda düzeltebilme imkanı varsa tabi daha güzel olcak ozaman

kotila

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 26.03.2009, 16:09

peki beratcaqn akşama düzeltip link i yenilecem

8

Thursday, 26.03.2009, 16:13

kotila,

tşk ederim bekliyoruz ben ekran görüntülerinin bikaçını koydum senin adına inşallah daha da geliştirir bizimle paylaşırsın

sonra flatcast yardım bölümüne alırız başlığını tamamıyle hatasız olduğunda önemli olarak işaretleriz :up:

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 26.03.2009, 19:20

Üzgünüm malesef bu basligi kitleyip ve linki linki silmek zorundayim!

© 2002-2009 1 mal 1 Software GmbH
Flatcast Producer ve Flatcast Viewer'nin telif haklari tamamiyle 1 mal 1 Software sirketine aitdir, degistirilip baska sitelerde sunulmasina izin verilmiyor!

Eger gercekten birkac kelime ingilizceden rahatsiz olup türkcelestirme ihtiyaci duyanlar C:\WINDOWS\system32\NpFp501.dll belgesini Resource Hacker 3.4.0 (Reshack) veya benzeri bir programla acip istedigi gibi degistire bilir, yalniz sitemizde paylasima sunmasin!

Anlayisiniz icin tesekkürler!