Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "<<berdush>>" bir erkek
  • Konuyu başlatan "<<berdush>>"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 13.03.2009, 18:23

isimize yaramayan paylasimlara tesekkür yazilmali mi ???

bu konuyu acmamdaki sebep,indirmedigim bi temaya yorum yazmam ve indirmeden yorum yazdigim icin tepki almamdir
ve bu tepkilerin özel mesaj yoluyla da devam etmesidir...
bu konuda herkesin düsüncesini merak ediyorum acikcasi,paylasirsaniz sevinirim

burda bir cok insan paylasimda bulunuyo,forum kurallari geregi yapilan paylasimlara tskr etmek emegine saygi göstermek,hem kendimize hem de foruma karsi görevlerimizi yerine getirmektir diye düsünüyorum...

kendim dj lik yapmadigim icin,hic bir temayi indirmiyorum,tema indirmiyorum diye arkadaslarimizin saatlerce vermis oldugu emegine karsilik bi tskr etmek cok mu ayip diye düsünüyorum,,

Almis oldugum tepki aynen su :

""temaya yorum yaziyosun,emegine saglik diyosun,ama temayi indirmiyosun,kullanmiyosun,sadece mesaj yazmak amacindasin,bu ayip bisey""

Soruyorum sizlere bunun neresi ayip ???

en kolay örnek,moderatör arkadaslar burda bizleri paylasimda bulunmaya tesvik etmek icin yapmis oldugumuz paylasimlara tskr yaziyolar,
moderatör arkadaslar bu temalari indirmiyolar,zaten kendileri cok daha güzellerini yapiyolar,yada dj lik yapmiyolar,onlarin amaci bize güc vermek

Simdi biz kalkip sayin moderatör arkadas sen benim temami indirmiyosun,kullanmiyosun neden bana yorum yaziyosun desek dogru olur mu ???

bir diger konu da""sadece mesaj yazmis olmak icin"" yorum yaziyomusum..

mesaj sayim az olsa yada cok olsa bundan benim ne gibi bi cikarim olabilir bunu anlamis degilim
ben bu forumda bi üyeyim,mesaj sayim 100 olsa ne degisir,700 olsa ne degisir,mesaj sayim 3 bine ulasinca bana ödül mü vericekler ???

ben hic bir temayi indirmiyorum diye hic bir paylasima yorum yazmazsam,o zaman ben neden paylasimda bulunuyorum ???

ya da en dogrusu; emek verilip te ortaya konulan bi paylasima özel mesaj yoluyla mi tskr edelim ???

bu konuda düsüncesi olan arkadaslar burda düsüncelerini paylasirsa sevinirim.
herkese saygilar,hayirli forumlar...

vaybee43

Profesyonel

• "vaybee43" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 13.03.2009, 18:33

valla kardes önce tsk ederim böyle konu acdin için
bana kalsa burda gizli bodun olsa temalrim vs paylasdım seyler öyle koycam
fakat bu forumda bu yok o yüzden mecbur böyle tabi tsk sor birsey degil msj saydi önemli degil madem benim yapdım paylasım hoşuna gidiyor ve takipde baze üyelrden bi yorum cok görme ki yada tsk bizde ona göre devam edelim diye düşnücem acıkca bu dj isim giflerdede böyle istek yap ben yapem ama bir tsk bile yapm hemen arkasından bir istek daha ayni kişilerden valla helal size diyom ama ben paylasımı seven biri oldum için ve kimseye kiramadım için yinede yapiyom
tekrar tskler <<berdush>>, kardes
saygılar ------) vaybee

CHATinCEVIZ

Orta Düzey

• "CHATinCEVIZ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 13.03.2009, 18:46

Ben buraya üye olmadan bu kadar samimi bir ortam beklemiyordum. Üyelerle moderatör olan arkadaslarin birbirlerine olan samimiyet ve ictenlik beni gercekten cok etkiledi.
Forumu cok önceden beri zaten taniyorum fakat üyelik gerektirecek bir durum olmamisti. Icerigini okuyabildigim icinde belki cekingen davrandim.

Soru sormak icin üye oldum fakat sorusu yanitlanmamis üyelerede yanit vermekten cekinmedim. Hic bir moderatör arkadastan tepkide almadim. Tek bir indirdigim tema bulunuyor zaten ama bende kendi temalarimi yaptigim icin indirme geregi duymadim.

Ama ben ilerde temalarimi paylasicaksam eger buna indirmeyen arkadaslarinda yorumlarini almak isterim. Forum yapisinda eger puani cok olan üyelere farklilik taninmiyorsa zaten mesaj sayisini yükseltme derdide yoktur kimsede diye düsünüyorum.
Zaten en güzel temalar üye olunmadan galeriden indirilebiliniyor.

Mesaj sayisinin yüksek olmasinin bu forumda anlami nedir eger varsa bilmek isterim :masum:

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 13.03.2009, 18:54

VALLA SÖYLE DIYIM BENDE INDIRMIYORUM AMA TEMALARA BAKIYORUM VE YORUMUMU YAZIYORUM BEGENDIKLERIMI VE OKADAR ÜYE TEMA YAPIYOR ZEVKLE TAKIP EDIYORUM GELISMELERINI VE ONLARA SAYGIM TSK ETMEKDIR NEDE OLSA EMEK VERILIYOR INDIRIM INDIRMIM SONUCDA EMEK VAR BURDA...

OZAMAN DURMADAN TEMA INDIRMEM LAZIM TSKLER ETDIKLERIME :D

Rapunzel

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 13.03.2009, 18:56

Ki$i kendinden bilir i$i :D uydumu??? :hiding:

• "<<berdush>>" bir erkek
  • Konuyu başlatan "<<berdush>>"

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 13.03.2009, 19:00

@s@let, :lol: :lol:

benim mesaj sayimin 3 te 2 si temalara yazmis oldugum yorumlardir
kendi hesabima göre yaklasik 500 tane tema indirmem gerekiyodu :smiley2085: :smiley2085:

buna bilgisayar hafizasi dayanmaz

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 13.03.2009, 19:06

verilen emeğe saygı duyup tşK edenden de ALLAH razi olsun etmeyenden de
ne yapabiliriz ki artık kişinin insafiyetine kalmış
Her paylaşımı indirmemiz mümkün değil çunki tema yapanlar belli bir zamandan sonra dj liği zaten azaltıyor ister istemez (benim gibi )
hangisini kullanacak ki
başlık için tşkler <<berdush>>,

Kararlıyım

Orta Düzey

• "Kararlıyım" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 13.03.2009, 19:44

çok güzel bir araba yapanın dizayn edenin üretenin eline koluna sağlık harika bişey yapmış

Böyle bir arabaya kaçımız yorum yapmadan geçebiliriz acaba dışımızdan yapmasakta görünüşüyle güzelliyiyle eminimki içimizden hepimiz yaparız

güzel birşey yapılmışsa elbetteki yorumlar olur yorum yaptık diye onu alcağımız anlamına gelmezki

Beğenimizi dile getirmekte o kişi için bir mükafat değilmidir ?

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 13.03.2009, 20:00

Kararlıyım, kim yapmış bunu pek güzelmişş :)

CHATinCEVIZ

Orta Düzey

• "CHATinCEVIZ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 14.03.2009, 17:50

Kararlıyım, bunu indirebilirmiyiz :masum:

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 14.03.2009, 17:56

Aman ben beğendiğim her temaya konuya yorum yazıyorum ne var yani mesaj sayımda çok tzz En çok mesaj sayısına sahibim :D Ama böyle bir kaygım olmadı hiç sadece gerçekten beğendiklerime yazdım. Teşfik etmek için yazdım. Hatamı ettim. Bende dj değilim olmayıda düşünmüyorum :D

Eğer bende her temaya yorum yazıyorum mesaj sayım yükselsin diye diyorsa bazı üyeler (bence öyle düşünenlerde var sözüm meclisten dışarı) mesaj sayımın bir kaç binini size verebilirim :D

Yahu böyle şeyleri umursamanız bile komik boşverin hayatta daha önemli şeyler var mesaj sayısı nedir? Modluk nedir ki? Sevgi, saygı, paylaşım herşeyden önemli ;)

ayşeceren

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 14.03.2009, 19:10

tabiki beğendimiz temalara mesaj bırakıcaz indirmek zorunda degilizki hoşumuza gitmiş yazmışız
bu suçmudurki..

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 14.03.2009, 21:44

yapilan temalara tsk eden arkadaslardan cogu tema konusunda bilgili insanlar yani bu kisiler elestirilerinide yapiyorlar ama birde temayi beyenip indiren tsk eden arkadaslarimiz varki onlarda beyendikleri icin tsk ediliyor..

temalara tsk eden ve elestiren her arkadasida tema yapan arkadaslar ekliyen kisiler okuyor ona göre kendisine yön veriyor bir tema ne kadar cok yorum yazildiysa yapan kisi daha bir özveri ile calisiyor burdaki tsk msjlarini ve elestirileri.. yazmak bence tema ekleyen arkadaslarin azmini kamciliyor...

bu iyi birsey bana göre msj sayisina gelelim burda 10000 msjinda olsa pek bir. önemi yok aslinda sadece top beste yerini alirsin önemli olan yazdigin her mesajta birisine ne katki yapiyorsun önemli olan bu

• Özel mesaj gönder

14

Saturday, 14.03.2009, 21:56

Alıntı sahibi ""*Deniz*""

Yahu böyle şeyleri umursamanız bile komik boşverin hayatta daha önemli şeyler var mesaj sayısı nedir? Modluk nedir ki? Sevgi, saygı, paylaşım herşeyden önemli ;)

EVET COK HAKLISIN DENIZ MESELA AVATARINDAKI BEBEK AY OLSADA ISIRSAM COK TATLI MASSALLAH :D:D

tankonb

Orta Düzey

• "tankonb" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 25.01.2010, 08:12

Ben güzel bulduğum 1 şeyi tebrik ederim, onu kullanıp kullanmamamda kıstas değildir. Bazen kullandığım bazende kullanmadığım temaları yapanları tebrik ederim. Hem marifet iltifata tabiidir. Yapan hüner sergilemiş ki tebrik ediyorum.