Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "@s@let"

• Özel mesaj gönder

21

Thursday, 18.12.2008, 23:31

Muhahahaha..Olur Tamam..Ben Gülmekden Arastiramiyorum Ki..Bende Cok Güldüm Hayirdir Ins.. :D

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 19.12.2008, 16:10

öncelikle ... saygı diyorum saygının olmadığı yerde doğru dürüst işler yoktur ben sadece yasal uyarımı yaptım şiir çalınsa sorumlu kim olacak ! ve zaten şiir taksilli ve şiirin altına bunun belirtilmesini istiyorum ! gereksiz yorumlar olmamalıydı ! gülenler sözüm sizlere...öncelike saygı ... ve yazabiliyorsanız siz yazın derdim ama neyse...saygı bende kalsın...

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 19.12.2008, 16:14

ve takislli olup olmadığını araştırma gibi bir durumu tabiki yok ben yasal duyurumu yaptım ! kalanı sizlere kalmış...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Friday, 19.12.2008, 16:16

firstbey, zaten siirn altinda kime ait oldugu yaziyor,
buda yetmiyorsa siz ne yazilmasi gerektigini anlatin bizde bilgilenelim,
yok amacim sadece gerginlik yapmak diyorsaniz biz buna izin vermeyiz,
istiyorsaniz siirinizi kaldiralim, eger rahatsiz iseniz burda olmasindan...

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Friday, 19.12.2008, 16:38

iyide öle şeyler yazmışınızki noter tastiğini nerden bulcaz bu şiirin buna ancak gülünür kusura bakmayın ama firstbey,

masum_serseri

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

26

Friday, 19.12.2008, 16:40

firstbey, paylasan kisi zaten yazmis ismi alta daha ne yapsin,,,
gülme konusuna gelince en basta gülenlerden birisi de benim cünki komik duruma düsüyosun.insanlarin hic baska isi yokmuda noter onayli tasdik alicak.ayrica bu siirin senin olup olmadigi da tartisma konusu.ve siir seninse de burda paylasan arkadasimiza saygi duymalisin senin siirini burda paylastigi icin...sadece konusmus olmak icin konusmayin lütfen..buyrun siz getirin noterden tasdik burda yayinlayin o kadari da size kalsin...

27

Friday, 19.12.2008, 16:51

firstbey, arkadaşım zaten şiiri paylaşan arkadaş altına kimden olduğunu belirtmiş senin tam olarak ne anlatmak istedğini ben şahsen anlamadım,,

noter tastikliyse tastikli neyapalım şimdi onu anlamadım,,,

hangi kalamele yazılmış nezaman yazılmış saat keçgibi yazılmış vs .vs onlarımı yazalım nedir sorunun

arkadaş zaten yazmış işte kimden olduğunu şiirin kendi imzasını atmamışki

yok şiir benim diyosan ozaman hiç biyerde yayınlanmasın sen sakla dursun sepetinde okunmayan bilinmeyen şiirin kime ne faydası varki

noter tastikli derken ücretmi talep etme derdindesin hala anlamış değilim

dip not
şiir benim diyosan ve sitelerde yayınlanmasını istemiyorum diyosan ve o şiirde seninse şayet kaldırırız olur biter ''Şiir seninse tabi'' şiirlerin senin olsun
:D

• Özel mesaj gönder

28

Friday, 19.12.2008, 19:07

ben şunu arz ettim ! şiirin altına taksillidir yazılmalı ! bu hem komik duruma düştüğümüde sanmıyorum çünkü ben bu siteye değer verek üye oldum ve şiirimin altına taksillidir yazılmasını rica ettim...sizler başka taraflara çektiniz ...

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Friday, 19.12.2008, 19:10

firstbey, ben altına ekledim istediğiniz yazıyı umarım memnun olmuşunuzdur ayrıca yüreğinize sağlık güzel bir şiir yazmışsınız.

Baştan beri bunu demeniz yeterli olucaktı olayda büyümücekti "Ricam altına taksillidir yazılması" bunu yazmanız yeterliydi.!

• Özel mesaj gönder

30

Friday, 19.12.2008, 19:18

*Deniz*, ben bunu beyan etmiştim ama... üyeler farklı noktalara çektiler

• Özel mesaj gönder

31

Monday, 1.02.2010, 21:05

şiirimin kaldırılmasını rica ediyorum.