Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dilber

Acemi

• "dilber" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 13.09.2024, 14:08

Merhaba,
Flatcast'ın kapanmasıyla birlikte, Shoutcast üzerinden yayın yapmaya devam etmek isteyen yayıncılar için bir topluluk oluşturmak gerçekten harika bir fikir olur. Eğer SID yerine adres veya radyo isimlerinin paylaşımı ve takibi yapılabilirse, bu hem yayıncılar hem de dinleyiciler için büyük kolaylık sağlar. Ayrıca, Shoutcast yayını yapan kullanıcıların burada bilgi paylaşması ve yayınlarının reklamını yapabilmesi, Flatcast'tan gelen topluluk için büyük bir avantaj olurdu. Bu tür bir geçişi desteklemek adına rehberler ve yardım sayfaları da eklenebilir.

Allaturka’nın sonu gelmesin, Flatcast kullanıcıları hem öksüz hem yetim kalır! :) Biz Flatcast kullanıcıları olarak SID atıyorduk, umarım bu sistemin yerine adres veya ID gibi bir yöntem bulunur ve forumdaki bu güzel ortamda toplanmaya devam edebiliriz.

ATA.45

Acemi

• "ATA.45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 14.09.2024, 16:58

Flatcast Radyoların kapanması

Her keze selam ve saygılar, Flatcast' ın kapanması ile ilgili Teknik Adminin gerçek sorun olarak anlatımını okudum..sorumlu arkadaşlarında açıklamalarında gördüğüm karmaşayada bir son nokta koymuş adeta, orada katılmadaığım sadece kurucunun 70 yaşına geldiği ve çekilmek istediğidir, kazancı olan bir işletme her zaman yerini dolduracak biri ile doldurulur. yeterki emeklerinin karşılığı olmalı, yeterince uzun yıllar zaten fedakarlık gösterdiler. bir başka yerlerde oyunda oynayalım diye küçüçük bir hizmete binlerce tl bedel ödemedikmi bu güne kadar..! bir başka görüşte okuduğum kazancımızmı varki bedel ödeyelim düşüncesini yanlış buluyorum, bu hizmetin karşılığı, emek verene ödenmeli mutlak, ve ayakta kalması için desteklenmelidir..hatta son zaman iyice dejenere edilmesi, seviyesizliklere sebeb vermeside bu bedelsizliktir. bu hizmeti alan biri olarak tavsiyem ciddi bir bedel yapılsınki oturduğu kahvede oturacak sandalye bulamayıp buralarda prens ve prenses olanlar yerini seviyesi ile sunumunu yapan arkadaşlara devretsin...şahsım adına diyorumki uygun görülecek bedele ilk havaleyi göndermek istiyorum..hepinize saygılar sunarım..

civan

Stajyer

• "civan" bir erkek
  • Konuyu başlatan "civan"

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 14.09.2024, 22:07

ata bey size katılıyorum hatta size ilaveten şunuda belirtmek isterim Allaturka yetkilisi arkadşlara yılardır flatcast üzerinden tüm bilgileri ve gelişmeleri onlardan aldık ve en az kadar flatcast kadar hizmetleri oldu burdaki adminler sorumlu moderatörler mümkünü olsaydı onların flatcastla iletişime geçip bu yayaının devam etmesi sorumlulugunu üstlerine alsalardı en azından türkiye için ha katkımı bekleniyor makul bir düzeyde istenirse sanırım çok kişi elini taşın altına konur evet ücretli yada ücretsiz flatcast yayaınlarina alternatif siteler kuruldu ama hiçbiri flatcastın bize sağladıgı kolaylığı başaramamaışlar 25 yıldan fazla bir süre önce o teknolijiyle flatcast gibi bir oluşumu başarmışlarsa umarim birazdaha görselliği düzenleyerek daha güzel bir hizmetle makul bir ücret destegi üzerinden bence daha nice 25 yıllar devam eder cünkü bu ortamlarda birçok tanıdık dostlar edindik sohbetler ettik anılarımız var sudan sebeple böyle bir hizmetin durdurulması vefalı flatcast radyocuları için gerçekten üzüntü verdi

ATA.45

Acemi

• "ATA.45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Sunday, 15.09.2024, 14:18

Merhaba arkadaşlar, Civan beyin son görüşlerinide paylaşması sevindirici, yıllardır buralarda olupta görüş birliğine bile katılmayan arkadaşlarımız beni üzen bir tavır içindeler, bakın ne kadar güzel konuyu işlemiş... evet en az Flatcast kadar değerli olan Allaturka yöneticilerine yer vermeyişim büyük saygısızlık...! özrümü lütfen kabul etsinler, sanırım büyük bir grup olan Alaaturkanın bu yeri doldurması en yakışanı olurdu, tabiiki yine sorun gelir akışına geliyordur, onca sorumluluğu yükleneceksiniz karşılığı bir hiç kadar küçük olacak asla kabul edilemez..civan kardeşiminde dediği gibi ne güzel insanlarda tanımadikmı, ? hoş sohbetler etmedikmi..? en azından müziğimizi paylaştık, şunu hepimiz biliyorduk'ki Müziği paylaşmak yaşamı paylaşmaktı...siz degerli radyo yayıncısı arkadaşlarımdan hep bir ağızdan taşın altında elimiz var demelerini bekler hepinize saygılar sunarım...

ATA.45

Acemi

• "ATA.45" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Sunday, 15.09.2024, 14:29

Bir başka önemli konuda , yıllardır zamanlarını, göz nurlarını bizler için heba eden index ve tema yapan bizlere radyolarımızı kuran arkadaşlarımız için, hepsi bir hiç içinmiydi...? onlar için Hobileri sonradan bir göreve dönüştü ve bizlere hizmet verdiler, ki karşılığı asla bedel olmadı, insan düşündükçe içi sizliyor, yeniden bu emekleri alan arkadaşlarımdan rica ediyorum fedakarlık zamanı gelmiştir bunca verilmiş emeği buruşturup çöpe atılmasına asla izin vermeyin...