Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek
  • Konuyu başlatan "HAZARBEY"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 11.09.2014, 17:48

Hazarbey Hareketli Temalari- Göz Kirpan Güzel Bayan

HAZARBEY belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TürkEce/GnL" (12.09.2014, 20:27) düzenleme sebepleri: Yeni tema eklendi...

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 11.09.2014, 18:06

Bayanın dekoltesi biraz acik olsada........ ( Benim Görüsüm Tabikide ) ..............gifli tema olrak harika olmus emegine saglik tsklr....

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 11.09.2014, 18:07

Emeğinize sağlık Hazarbey
Hoş bir çalışma olmuş resim secimine bayıldım :)
Paylaşım adına tskler

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 11.09.2014, 18:09

BİRAZ HAKLI OLABİLİRSİNİZ OKAN BEY AMA CİNSELLİK YÖNÜNDEN DEĞİLDE SANAT FELSEFESİ AÇISINDAN BAKARSAK HOŞ GÖRMEK LAZIM GİBİ GELİYO BANA AMA TABİ SİTE NORMLARINA UYGUN DEĞİLSE PAYLAŞIMI KALDIRABİLİRSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM İLGİ VE ALAKANIZA

5

Thursday, 11.09.2014, 18:14

resim secimi cok begendim mavi gül ayri kat vermis temaya ^^ her sey uylumu .. güzel emegin ve paylasim icin tskler hazar

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 11.09.2014, 18:15

ÇOK TEŞEKKÜRLER CANSIN ARKADASIM BAKIN GÖRÜŞLER NE KADAR FARKLI OLABİLİYO BİR ERKEK PAYLAŞIMCI ARKADAŞIM RESMİ BİRAZ DEKOLTE BULDU KENDİ GÖRÜŞÜ AÇISINDAN AMA BİR BAYAN RESİM SEÇİMİNE HAYRAN KALDIM DİYE YANITLIYO BU DURUMDA BAZEN BİZ TASARIMCILARDA NE YAPACAĞIMIZI ŞAŞIRIYORUZ HERKESİN GÖRÜŞÜNE SAYGI DUYUYORUM YORUM SİZ PAYLAŞIM DOSTLARININDIR TEŞEKKÜRLER İLGİ VE ALAKANIZA

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 11.09.2014, 18:16

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BEĞENDİĞİNE SEVİNDİM DAĞ KIZI

8

Thursday, 11.09.2014, 20:57

emegine saglık Hazarbey..gerçekten güzel bir tema,güzel paylasım icin tsk.ederim.

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 12.09.2014, 06:20

Alıntı

Raporlayan japoncuk90 (Bugün, 00:26)
Merhaba Hazarbey ... Yine muhteşem bir tema ...Ellerinize ,emeğinize ,güzel yüreğinize sağlık... Selamlar . Saygılar...

japoncuk90 rumuzlu arkadaşım,
Mesajlarınızı raporlama tuşundan değilde cevapla seçeneğiyle mesaj butonundan ekleyin lütfen...
;)

Ellerinize sağlık Hazarbey yine güzel bir çalışma olmuş.
Resime gelince şahsi fikrim evet bazılarımız açık deriz bazılarımız normal ancak ben bu resimle tema yapmam.Neden derseniz?
Bu bir bayan teması yani erkek dj alıp kullanmaz.Peki radyoda kaç tane bayan dj arkadaşım bu temayı rahatlıkla kullanabilir acaba?
İşte bu sorunun cevabı kısıtlı olunca bence resimlerde biraz daha her kesime hitap eden tercih edilmeli diye düşünüyorum.
Emeğini paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle ^^

10

Friday, 12.09.2014, 08:27

mavi gül olusu hoş emeklerinize sağlik

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 12.09.2014, 16:50

Çok güzel çalişma emeğinize sağlık Hazarbey
paylaşımınız adına tşkler

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 12.09.2014, 18:41

çok teşekkürler KERİM CAN arkadaşım

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 12.09.2014, 19:04

TÜRK ECE hanım konu anlaşıldı herşeyin bir çaresi vardır mmutlaka madem öyle düşünüyosunuz bende saygı duyarım vede bayan arkadaşlar gönül rahatlığı içinde kullansınlar diye kapalı versiyonunu yayaınlıyorum bölüm içine eklerseniz sevinirim teşekkürler görüs ve düşünceleriniz için

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TürkEce/GnL" (12.09.2014, 20:28) düzenleme sebepleri: Yeni tema ve fcp'si ana başlığa eklendi...

TürkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TürkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 12.09.2014, 20:22

Oooo bu güzel harekete çok teşekkürler :1alkis:
Ben gibi düşünen tüm bayanlar adına, ellerinize sağlık.Hemen başlığa alıyorum :1gözkirp:

15

Saturday, 13.09.2014, 07:31

emeğinize sağlik

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 13.09.2014, 22:55

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım için teşekkür ederiz

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Tuesday, 16.09.2014, 12:08

emeğine yüreğine sağlık hazarbey konusturmussun gene temayı hazarbey helalll vala paylasım adına tesekkürlerrrrrrr

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 17.09.2014, 11:35

emeğine yüreğine sağlık hazarbey konusturmussun gene temayı hazarbey helalll vala paylasım adına tesekkürlerrrrrrr

YA VALLA TAMERİM TEMA KONUŞUYOMU BİLMİYORUM O SİZ İZLEYİCİLERİN TAKDİRİ AMA TABİKİ GELEN YORUMLARIN İSTATİSTİĞİNİ TUTUYORUM YANİ KİM NEYİ DAHA ÇOK BEĞENİR SEÇER TAKDİR EDER DİYE
BU TEMAMDA DA BİRAZ DEKOLTELİKTEN ŞİKAYET EDİLEN YORUMLAR ALDIM VE ARKADAŞLARIN HASSASİYETİNE ÖNEM VERDİĞİM İÇİN BENDE AYNI TEMAYI BU SEFER KAPALI VERSİYON OLARAK YAZIRLADIM VE SONUCU GÖRMEK İSTEDİM AMA NE GARİPTİRKİ TRANSPARAN VERSİYON DAHA ÇOK TERCİH EDİLDİ İNDİRİLME SAYISI OLARAK BU SADECE BURDA DEĞİL DİĞER EKLEDİĞİM SİTLERDE DE AYNI REAKSİYONU GÖRDÜM TEMA BİR BAYAN TEMASI ERKEKLER KULLANMAYACAĞINA GÖRE TERCİH HANIMLARIN OLMUŞTUR DİYE DÜŞÜNDÜM ZATEN BEN HAZARBEY OLARAK HAZIRLADIĞIM TÜM TEMALARDA ZATEN MÜSTEHCENLİĞE KAPALIDIR KAPILARIM ÇÜNKÜ TEMALAR GEREKTİĞİNDE AİLE ORTAMI İÇİNDEDE KULLANILACAK PAYLAŞIMCILARIM GÖNÜL RAHATLIĞI İÇİNDE KULLANSIN İSTERİM VEDE ALLATURKA SİTESİNİN ZATEN BU KONU ÜZERİNDE ÇOK HASSAS OLDUĞUNU BİLİYORUM ÇOK ARKADAŞIN TEMALARI BU YÜZDEN SİLİNMİŞTİR AMA BAZEN ÖYLE BİR RESİMİ KONU OLARAK İŞLİYORSUNUZKİ ORDAKİ BİRAZ DEKOLTELİĞİ ORTADAN KALDIRDIĞNIZDA RESİMDEKİ GÜZELLİĞİ SANKİ KATLETMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUM ARKADAŞLARIMINDA BAZI HALLERİ BİR SANAT VE EMEK ÜRÜNÜ GİBİ GÖRMELERİNİ DİLERİM HİÇBİR ZAMAN TEMALARDA AMACIM MÜSTEHCENLİK OLMAMIŞTIR BU ARADA TABİKİ GÖZDEN KAÇAN BAZI DURUMLAR OLABİLİR DÜŞÜNCELERE GÖRE O ZAMANDA GELEN UYARILARI DİKKATE ALIRIM BU TEMADA OLDUĞU GİBİ HERKESE SAYGI VE SEVGİLERİMLE İYİ FORUMLAR DİLERİM..hazarbey....

dj.müge

Profesyonel

• "dj.müge" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 17.09.2014, 15:08

Gayet başarılı ve hoş bir tema olmuş Hazarbey. Resimler ve temalar insanların bakış açısına baglı. Kimileri sanatsal yönünden bakar. Kimiside müstehcen olarak nitelendirir. Bu temada hiç bir müstehcenlik göremiyorum ben. Begenen alır kullanır. Begenmeyen kullanmaz bu kadar basit. Ben begendim emeginize ağlık.

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 17.09.2014, 15:15

çok teşekkürler müge hanim görüş ve düşünceleriniz için ama tabiki mademki paylaşımsa konumuz gönül isterki herkes sevsin begensin kullansin ben şahsen onun gayreti içindeyim bir paylaşım tüm kesime hitap etmeli ederse hoş olur ama tabiki düşünce ve görüşler farklı olabilir kişilik yapilarına göre azami gayreti göstermeye çalışıyorum ama tabiki yinede farklılıklar yaşanabiliyo ama bundada bir güzellik var bak işte böyle sohbet konusuda olabiliyo ve herkes düşüncelerini yazıyo tekrar teşekkürler yorumunuz için