Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

81

Tuesday, 29.01.2008, 19:40

alla turkaa ALLAH razı olsun sayende kurduk yalnız bişi dicem istek alma gibi bloga ekleme yapabiliyormuyuz yapabiliyorsak yol gösterirsenız duaınız oluruz saolun

Diva

Orta Düzey

• "Diva" bir kadın

• Özel mesaj gönder

82

Tuesday, 29.01.2008, 20:08

Alıntı sahibi ""sonefsane""

alla turkaa ALLAH razı olsun sayende kurduk yalnız bişi dicem istek alma gibi bloga ekleme yapabiliyormuyuz yapabiliyorsak yol gösterirsenız duaınız oluruz saolun

chat üzeri istek alabilirsiniz :D
yada zaten ekli olan mail araci üzeri.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

83

Saturday, 2.02.2008, 07:58

günaydın
arkadaslar flatcast dünden bu yana açılmıyor bir bilgisi olan lütfen bilgilendirirmi, tşkk. yoksa bakımmı var nedeni denir yayın yapılmıyor
kaptan

str

Acemi

• Özel mesaj gönder

84

Saturday, 2.02.2008, 09:39

yardim

arkadaslar benim blogla ilgili bir kac sorum olacak yardimci olurmusunuz
sorun siteylede iligili flatcatla da yardimci olursaniz sevinirim.
yardimci olunursa sitenin adresini vereyim

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

85

Saturday, 2.02.2008, 12:41

Re: yardim

Alıntı sahibi ""str""

arkadaslar benim blogla ilgili bir kac sorum olacak yardimci olurmusunuz
sorun siteylede iligili flatcatla da yardimci olursaniz sevinirim.
yardimci olunursa sitenin adresini vereyim

eee sor!

sormak icin izinmi alinir?
tabi önce bir aramayi kullan, belki sorularinin cevabini bulursun!

djahmett

Stajyer

• Özel mesaj gönder

86

Friday, 8.02.2008, 12:04

yaw güzel yapmışsında admin valla ben sendne fasha iyi şeyler bekliyordum ama buda güzel ellerine sağlıkta başka temalrda yapsak iii bunlar güzel hoşta ama sen daha iilerini yapabilrisn

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

87

Thursday, 14.02.2008, 22:21

slm.ben blogcudan site açdım.fakat aktif olmuyor.yani admin paneline girin deniyor.panel yok.blogcudan girdim sadece anlatımlar var.giriş linki ismi yok.nereden nasıl girebilirim.siteye hiçbirşey uygulayamıyorum.çünkü sadece açılan bir sayfa var.anasayfa yazısı iletişim..gibi isimler.ama tıklanmıyor.yardımcı olurmusunuz.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

88

Thursday, 14.02.2008, 22:29

http://www.blogcu.com/login.php

burdan giris yapmayi bir deneyin.

size maille gelen linke bakmanizda gerekir, ve ordan giris yapin, eger zaten uyeliginiz aktif ise loginde sorun olmamasi gerekir,

yada bir ihtimal , yine blogcu hata vermistir, bekleyin duzelir..

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

89

Thursday, 14.02.2008, 22:31

çok teşekkür ederim.masum arkadaşım.deneyeceğim.

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

90

Friday, 15.02.2008, 02:56

Alıntı sahibi ""_Talya_""

slm.ben blogcudan site açdım.fakat aktif olmuyor.yani admin paneline girin deniyor.panel yok.blogcudan girdim sadece anlatımlar var.giriş linki ismi yok.nereden nasıl girebilirim.siteye hiçbirşey uygulayamıyorum.çünkü sadece açılan bir sayfa var.anasayfa yazısı iletişim..gibi isimler.ama tıklanmıyor.yardımcı olurmusunuz.

masum arkadaşım dediğini yptım olmuyor.kaç saattir deniyorum.admin paneli diye bir yer yok.oradan şablonlara girin deniyor.yokkiii....allah aşkına biri yardımcı olsun.

• "60GeNCLiK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

91

Friday, 15.02.2008, 03:01

masum arkadaşım dediğini yptım olmuyor.kaç saattir deniyorum.admin paneli diye bir yer yok.oradan şablonlara girin deniyor.yokkiii....allah aşkına biri yardımcı olsun.

Talya Arkadasim Ordaki blogu silip bu blogun kodunu oraya eklersen olur oke :up:

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

92

Friday, 15.02.2008, 03:42

DJRiDo arkadaşım hangi blogu silicem.nereden yapıcam.yaaa anlayamadım kusura bakma.kaç saattir uğraşdığım için.nerdeyse iptal edicem inankiii.sonkez yardım istiyorum.hangi sayfadan nasıl yapıcam.

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

93

Friday, 15.02.2008, 03:46

Alıntı

Sablon >> Sablon düzenleyin tikliyarak HTML bölümüne gecin ve HTML penceresinin icinde bulunan kodlari tamamen silin

cok kolay

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

94

Friday, 15.02.2008, 03:50

bak burdan http://www.blogcu.com/login.php nikini ve sifreni vererek giris yap.

acilan pencerede solda sablon yönetimi yazar ona tikla sonra sablonunuzu düzenleyin

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

95

Friday, 15.02.2008, 03:52

sevgili cadi-kiz,
asıl problemim şablon bölümü çıkmıyor.zaten oraya ulaşsammm olucak.bu site yardımıyla blogcudan açdım.anlatımdada sizin dediğinizi yazıyordu.admin panelinden şablona gir diye...ama bunlara ulaşmak için hiçbir sayfa yok.

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

96

Friday, 15.02.2008, 04:02

sevgili cadi-kiz,
asıl problemim şablon bölümü çıkmıyor.zaten oraya ulaşsammm olucak.bu site yardımıyla blogcudan açdım.anlatımdada sizin dediğinizi yazıyordu.admin panelinden şablona gir diye...ama bunlara ulaşmak için hiçbir sayfa yok.

ben simdi girdim benimkine bakdim,
solda sablon yönetimi diye mavi bir buton var

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

97

Friday, 15.02.2008, 04:05

talya sen bence blogcunun forumuna üye olmussun,
burda ilk sayfada burdan diye bir kirmizi yazi var, oraya kayit olacakdin

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

98

Friday, 15.02.2008, 04:06

arkadaşım bende yok.adresimi versem bakarmısın.vallahiii kafayı yiyecemmm.saatlerdir bakıyorum yok.şifremide özelden veririm.çıkmıyor o buton...

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

99

Friday, 15.02.2008, 04:10

gönder bakim

_Talya_

Stajyer

• Özel mesaj gönder

100

Friday, 15.02.2008, 04:13

sevgili cadi-kız,
ben zaten bu formdan ik sayfadan üye oldum.web adresimi oradan belirledim.mailime aktiv linki geldi.sitenize ulaşabilirsiniz diye.o linkle sitem açılıyor.sağ en üstte girişe basıp nikimi ve şifremi giriyorum.açılan sayfada şablon butonu yok.sadece anlatımlar.destek butonu.sık sorulan sorular ve cevaplar var.ben bu form saayesinde radyo kurmayı öğrendim.anlatımlarla.o yüzdende burda önerilen blogcudanda site açmak istedim.ama beceremedim.olmuyorrrr.
sizi yormuyumm yapıcak bişey yok.sizin dedikleriniz gibi açdım o siteyi.sağlık olsun.teşekkür ederimmmmm