Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7,241

Wednesday, 20.03.2013, 13:36

Hasta olmaktan nefret ediyorum

"Geçmiş olsun ortalıkta kötü grip salgını var aman dikkat doktora gitmeyi ihaml etmeyin" :ck: diyor

• "DeRiNLiK SaRHoŞu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7,242

Wednesday, 20.03.2013, 14:07

biri çalsa da ben dinlesem :rolleyes:

7,243

Wednesday, 20.03.2013, 22:38

Alıntı sahibi "pismicrop"

Hasta olmaktan nefret ediyorum

"Geçmiş olsun ortalıkta kötü grip salgını var aman dikkat doktora gitmeyi ihaml etmeyin" diyor

Tşkler :_)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

7,244

Thursday, 21.03.2013, 10:16

Lütfen iyileş bonbonum lütfen :( diyor...

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7,245

Thursday, 21.03.2013, 10:27

uyy geçmiş olsun ablam nesi varr

7,246

Thursday, 21.03.2013, 10:36

Lütfen iyileş bonbonum lütfen :( diyor...

Hayirdir nesi var çok geçmiş olsun ..

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

7,247

Thursday, 21.03.2013, 10:53

Sağolun canlar. Üç gün önce istifra etti ama mide asidini köpecikler öyle çıkarıyor diye düşündük.Fakat keyfi kaçtı.Bir şey yememeye başladı ödül mamalarını bile.Sonraki gün üç kere çıkardı.Tabiki veterineriyle devamlı telefonla irtibattayız.Bende habire yoğurt falan veriyorum bızdığa.Kuru mamasını yemiyor diye onun sevdiği şeyleri yapıyorum haşlama et falan.Ama dün üç gibi istifra etti bir baktık kırmızı kanlı anında veterinerini aradık.Sağolsun oda göz kapaklarından operasyon geçirmiş ama hemen getirin geliyorum polikliniğe dedi.Adamcağız geldi göz kapaklarına habire pansuman yapıyor kanıyor yeni ameliyattan çıkmış Allah razı olsun koşturdu o haliyle.Hemen ateşine baktı 39,5 :( Bir telaş arka arkaya başladılar yardımcısıyla iğnelere.Ciğerlerini dinledi şükür bir şey yok.Serum takamıyor çünkü ateş yüksek korktuğu için daha ateşi yükselir.Kucağımda yavruma altı tane iğne bir o patiden bir bu patiden girilmedik yeri kalmadı gıkı çıkmadı yavrumu başını gömüyor omuzuma ;( En son ağızdan bir şurup verdi.Üç saat gözetimde tuttu ateşi 38,5 inince tamam dedi.Beş günlük antibiyotik verdi bakalım bu akşam başlayacağız.Bu gece tuzlu birşeyler yedirmeye çalışın yarın ateşi normal seyre dönsün serum takıcam yememeye devam ederse dedi.Çünkü geçen hafta kilosu sekizdi akşam baktık 7.2 :( Üç günde süzüldü.Ağır bir enfeksiyon geçiriyormuş tuvalete bahçeye çıkarıyoruz arada bir koklarken ot yiyor sanırım ordan bir mikrop kapmış.Haftayada gideceğiz tam kan tahlili istedim ben.Tahlil uzmanı veteriner gelicek orda poliklinikte kan tahlilini yapıp bakacak.Devamlı kucağımda :( Bildiğin bebek akşam benimle yattı.Ateşi yükselecek korkusuyla uyuyamadım bir ara dalmışım bir uyandım elimin üstüne patisini koymuş daha ben gözlerimi açtım oda açtı.Su süt karıştırıp parmağımla içiriyorum,tuzlu peynirli zeytinli poğaça yediriyorum ama zorla üzülmeyeyim diye beni kırmamak için yiyor.Öyle zorki derdini anlatamıyor ama gözü sende yardım istiyor.İşte böyle şu an dibimde yatıyor.İlla bana değecek gözü bende.Bildiğin kimsesiz sana sığınmış Allah'ın sessiz kulu işte ;(

7,248

Thursday, 21.03.2013, 11:07

Çok geçmiş olsun cnm yaa ewt hasta olunca çocuk gibi savunmasız kalıyolar .. Benimde içim gidio kiyamiyorum hic .. Eşim genelde tekila mide rahatsizligi gecirdiginde disari cikarir ve ot yer tekila içgüdüsel mis bizim doktorumuz öle söyledi evde mamasindan yemez kapida bekler biri disari cikarsin die . Çok ilginc ve duygusal canlilar..

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7,249

Thursday, 21.03.2013, 11:14

Herkese geçmiş olsun diyor

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

7,250

Thursday, 21.03.2013, 11:23

Çok teşekkürler hepinizden Allah razı olsun.Evet ben evde bonbon hastalanınca çok kötü oluyorum aynen çocuklarım bebekken olduğum gibi.Çünkü dili yok anlatamıyor.Bizim bonbonda ot yer ama biz hep dikkat ederiz ne yiyor diye ancak aklımıza gelmeyen bir şeyi dün veterinerimiz uyardı.Malum sitemizin bahçesi havuzlu falan olduğu için çok büyük her türlü hayvan malum oluyor.Kuş,fare,böcek hatta yazın yılan gibi.Bahçıvanımız devamlı bakımını yapıyor ilaçlıyor ama arkamız orman.Onların pisliğini yemez seçici çünkü ama koklaması bile yeter dedi veterinerimiz.Bir kaç ay önce bir iki bahçede fare görüldü diye ilaçlama yapılmıştı belirli bölgelere.Bizim bloğun önüne ilaçlama yapılmadı bonbon oraya tuvalete çıktığı için ama o zehiri yemiş bir fare geldiyse pislediyse bonbonda onu kokladıysa :( inşallah öyle değildir...

7,251

Thursday, 21.03.2013, 11:46

Çok teşekkürler hepinizden Allah razı olsun.Evet ben evde bonbon hastalanınca çok kötü oluyorum aynen çocuklarım bebekken olduğum gibi.Çünkü dili yok anlatamıyor.Bizim bonbonda ot yer ama biz hep dikkat ederiz ne yiyor diye ancak aklımıza gelmeyen bir şeyi dün veterinerimiz uyardı.Malum sitemizin bahçesi havuzlu falan olduğu için çok büyük her türlü hayvan malum oluyor.Kuş,fare,böcek hatta yazın yılan gibi.Bahçıvanımız devamlı bakımını yapıyor ilaçlıyor ama arkamız orman.Onların pisliğini yemez seçici çünkü ama koklaması bile yeter dedi veterinerimiz.Bir kaç ay önce bir iki bahçede fare görüldü diye ilaçlama yapılmıştı belirli bölgelere.Bizim bloğun önüne ilaçlama yapılmadı bonbon oraya tuvalete çıktığı için ama o zehiri yemiş bir fare geldiyse pislediyse bonbonda onu kokladıysa :( inşallah öyle değildir...

Hey allahim oda dogru inş. öle bişey diildir :(

Tabisi

Orta Düzey

• "Tabisi" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7,252

Friday, 22.03.2013, 15:20

Ibram ibramm deyo

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7,253

Friday, 22.03.2013, 15:26

ne içtiysen bende ondan istiyorum diyor :kahkaha:

7,254

Friday, 22.03.2013, 22:34

Git yat artik yeterr dio :P

YoRqUn

Profesyonel

• "YoRqUn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7,255

Friday, 22.03.2013, 23:46

Most Wanted'da Toplam Kara Listede 15 Kişi Warmış (:
Bugün Üçüncü Günüm Üç Kişiyi Alt Ettik :P

Sanırım Böyle Giderse Onbeşinci Yada Onaltıncı Gün Oyun Bitecek Sıradaki Oyun Yada Tavsiye Oyun Pls :haha: :kara:

7,256

Friday, 22.03.2013, 23:52

Oyun filan yok işte :P tzz

Tabisi

Orta Düzey

• "Tabisi" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7,257

Saturday, 23.03.2013, 00:01

Most Wanted'da Toplam Kara Listede 15 Kişi Warmış (:

Ibrahmin kara listesinde sen bilionmu kac kisi var>>>>artik sende varsin neden diye bi sor ?? Sordun kabul ediyom>>>>>>>>>>>>Tabisi pek dinlemedigin icin
Silahini sec duelloya hazir oldugunda bana ulas :sinirli: >>>>>>>>>>>>>tabisinin tatlisesine pek deil demen beni seninle karsi karsiya getirdi :oklava:

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7,258

Saturday, 23.03.2013, 00:22

yarın nasılsa cumartesi kasmanın alemi yok diyor ama iş var yine :(

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• Özel mesaj gönder

7,259

Monday, 25.03.2013, 23:04

Boşverrrr diyor içimdeki ses :kcool:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TurkEce/GnL" (27.03.2013, 10:30)

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7,260

Wednesday, 27.03.2013, 10:08

oyundaki sapıgımdan kurtulduysam bi sinek kurban etcemm :)))