Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 16.04.2010, 10:12

22

Friday, 16.04.2010, 20:18

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olman dileğiyle... Doğum günün kutluolsun! ABLAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM...

DJ*LAZ*GÜLÜ

Profesyonel

• "DJ*LAZ*GÜLÜ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 16.04.2010, 22:18

aminnnnnnn aminn ALLAH razi olsun cok cok tsk ederim güzel temennileriniz icin..

kervan

Stajyer

• "kervan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 28.04.2010, 19:36

selamun aleyküm

dogum günün kutlu olsun laz gülü kardesim rabbim daha nice yillara saglik afiyet huzur icinde ulasmayi nasip eylesin biraz gec oldu ama bugün gördügüm icin rabbime emanet ol

Surmeli

Profesyonel

• "Surmeli" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 29.04.2010, 02:26

Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.. Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin.. Dostluğunun, arkadaşlığının verdiği güzelligi sana anlatmam çok zor. Kalbim hep seninle. İyi ki varsın..iyiki sizler gibi degerli ( BACILARIMI )TANIDItanidim bu yeni yasinda esinle ailenle cocuklarin ve sevdigin dostlarinla nice güzel ve hayirli saglikli sihatli güzel günlere diyorum INSALLAH sizleri RABBIME emanet ediyorum Birlikte...

eh bacim kusuruma bakma yas günene bayagi gec kaldim gelmeye onun icin biraz elim dolu geldim ne yapacasin yaslilik iste:))) nice hayirli ömürler diliyorum.

selam ve dua ile.