Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "01antepli27" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 4.11.2013, 23:46

Sevgili ANTALYALI kardeşim bence erken karar vermeyin derim...Bence siz çalışmalarınıza devam edin herkes tabiki elindeki malzemeye göre çalışma yapar veya kendine özgü çalışma yapar...Tabiki kimse kimsenin şevkini kırma hakkı yoktur...Bu konu hakkında mod arkadaşlar veya süper modumuz en güzel açıklamayı yapacaktır eminim...saygılarımla kardeşim...

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 4.11.2013, 23:59

Selam Antalyalı,
Öncelikle ellerinize sağlık.Sizde resimleri birbirine kaynatıp kompozisyon yaratma konusunda güzel bir gelişme görüyorum.
Bu yönde devam ettiğimizde ilerde çok daha güzel temalar geleceğinide düşünüyorum ama şu programı değiştirelim artık ;)
Gelelim kırgınlığınıza;
Bir şey paylaşıyorsak eleştiriler iyi yada kötü muhakkak olacaktır.
Kişiye görede eleştiri söylem tarzının değişik olacağı kaçınılmazdır.
Sizin kırıldığınız eleştiriyi yapan arkadaşımızda siz gibi tema paylaşan emekçi üyemizdir.
Ben emeğinize saygıyla; Paylaşan yüreğinize teşekkür ederken, devamınıda bekliyorum ^^

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 5.11.2013, 00:43

Ya ANTALYALI , Kötü söz sahibine aittir. Sen neden bu şekilde bir karşılık veriyorsun ki ...
Birinin kendine çekidüzen vermesi gerekiyorsa , o sen değilsin .....
Burada arkadaş ortamın da , paylaşımlarını , temalarını ve varlığını görmek kendi adıma ;
benim için DOSTLUK tur.....

"Kötü söz sahibine aittir" derken hangi kötü sözden bahsediyorsun? Sen olayi çok abartiyorsun nerdeyse memleket sorunu haline getirdin yaaa!

Ltf benim hakkimda herhang bir şekilde yorum ve eleştiri yapma !!!

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Oqus Pokus" (5.11.2013, 00:45) düzenleme sebepleri: fazla olan alıntılar kaldırıldı...

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Tuesday, 5.11.2013, 00:50

.

roy kardeşim birincisi sende kibir var senden iyilaride var yeni başlayan birisine otür yorum yapma hakkın yok kötü yorum yapıyorsan eleştirilmeye uyarılmayıda kaldırman lazım ve mikser mutfakda cacık yaparken kullanılır gidecegin yeri karıştırdın sanırım kardeşim aklındaki kötü mikseri forumda kullanma olurmu güzel kardeşim

• "bulent-06" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Tuesday, 5.11.2013, 09:43

eline emegine saglık paylaşımın icin tskler .

ADANALI*

Profesyonel

• "ADANALI*" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Tuesday, 5.11.2013, 14:47

Ellerine emeklerine sağlık Antalyalı paylaşım için teşekkürler

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Tuesday, 5.11.2013, 15:27

mikser mutfakda cacık yaparken kullanılır gidecegin yeri karıştırdın sanırım kardeşim aklındaki kötü mikseri forumda kullanma

Dalgiç, gene gelişi güsel dalmişsin... bu cacik mikser ne demek oluyor şimdi? Kritik yapacaksan anlaşabilir bir şekilde yap ki ne demek istediğini anlayabileyim.

29

Tuesday, 5.11.2013, 15:32

Roy derdin ne anlamıyorum bir sey yazmıyım sabrediyim diyorum ama yeter 10 kişi yanlışta bir senmisin doğru çözemedim.
Ama suan yaptığın hic bir bey,e yakışır bir durum değil eleştirilere cevap vermek istiyorsan ozel denilen bir yer var.
farkındamısın senin bu davtranısların yüzünden burdan ayrılan bir emekçi var ve sen özür dilemek yerine hala o emekçinin temasinda eleştirilere cevap veriyorsun.
cok yazık ... :(

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 5.11.2013, 17:36

Herkes olumlu veya olumsuz eleştirisini tabiki yapabilir ama bunu yaparken kullandığımız dile dikkat edelim lütfen.

Kişiyi kırmadan, aşağılamadan ve kişilik haklarına saygı duyarak kritik yapalım.
Ve konuyu kişiselleştirmeden paylaşımla alakalı yorumlar olursa daha güzel olacak.

Şu ana kadar konuya müdahale edilmedi ama bu edilmeyeceği anlamına gelmesin!

Herkese iyi forumlar.

BY_ASiLTÜRK

Profesyonel

• "BY_ASiLTÜRK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Friday, 8.11.2013, 18:15

EMEĞİNİZE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Friday, 8.11.2013, 18:32

Roy derdin ne anlamıyorum bir sey yazmıyım sabrediyim diyorum ama yeter 10 kişi yanlışta bir senmisin doğru çözemedim.
Ama suan yaptığın hic bir bey,e yakışır bir durum değil eleştirilere cevap vermek istiyorsan ozel denilen bir yer var.
farkındamısın senin bu davtranısların yüzünden burdan ayrılan bir emekçi var ve sen özür dilemek yerine hala o emekçinin temasinda eleştirilere cevap veriyorsun.
cok yazık ... :(

Roy derdin ne anlamıyorum bir sey yazmıyım sabrediyim diyorum ama yeter :cursing: ReLaxxxxxxxxxxxxxxReLaxxxxxxxxxxxxxx Just Cool DOWN OKAY!!!

33

Saturday, 30.11.2013, 13:59

emegine saglık antalyalı,paylasım icin tsk.ederim.