Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

KARDELEN_NL

Profesyonel

• "KARDELEN_NL" bir kadın
  • Konuyu başlatan "KARDELEN_NL"

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 2.05.2010, 12:28

gonulcano tsk ederim gonul evet guzel bir resim bende uyarlamak istedim yayinci arkadaslar icin eh biraz biraz shopu kullanmaya basliycam acemice de olsa :)))

usta_37 tsk ederim usta onemli olan kullanici arkadaslarin hangi tarzi daha fazla sevdiklerini tespit edip ona gore sayfalar yapmakdir kanimca bu shop olsun paint olsun yeterki uyum olsun rahatlik olsun kisilerin siirlerle kisa sozlerle kendilerinden bir seyler bulupda indirmelerli kullanmalaridir.bunun icin dirki ben sahsim adina her turlu tarzi sevenler icin paint olsun shop olsun her turlu tema yapmaya devam edicem...
**RUYAMNUR** ablam tsk ederim yardimin icin ins zamanla kendimi shop konusunda ilerletirim ama az oncede yazdigim gibi tek tarzda kalmiycam :love:
dj melek tsk ederim arkadasimm.
*-*ASİKARDELEN*-* tsk ederim nic adasim :))
DJ*LAZ*GÜLÜ tskler arkadasim

KARDELEN_NL

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 2.05.2010, 12:29

_*YAGMUR*_ tsk ederim.

23

Sunday, 2.05.2010, 14:23

massimo_Federico

Ellerinize saglik renk uyumu resim felaket olmus son bahar havasi esstirmis (:

24

Sunday, 2.05.2010, 14:25

uyy ablaaaa bu temani cok begendim cok hos duruyor gercekden bence sen bu tarda kal ablaa böyle devam et eminim senden daha harika calismalar görücez bu tarzda devam edersen :)

EDA-BURSA

Profesyonel

• "EDA-BURSA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Sunday, 2.05.2010, 15:24

ellerine sağlık güzel bir tema olmuş

KARDELEN_NL

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 2.05.2010, 22:43

AlaKaa :P tsk ler ablam bilmemki bana karisik geldi bu shop :))))) savas ederim ins zamanla bakalim..EDA-BURSA tsk ederim arkadasim eksik olma..

tugram

Jüri

• "tugram" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Saturday, 2.04.2011, 15:11

Emeğinize saglık paylaşım için teşekkürler..

28

Wednesday, 7.09.2011, 13:11

güzel çalışma emeklerinize sağlık paylaşım için tşkler

29

Wednesday, 7.09.2011, 13:14

emeğinize yüreğinize sağlık paylasım için tskler