Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

menejer

Acemi

• Özel mesaj gönder

21

Tuesday, 10.07.2007, 05:22

"KaraMelek"]

Alıntı sahibi "" :roll:[/quote"

Yazdiklarina aynen katiliyorum
Sahi ya girdigim Radyolarda Userden cok dj var bilmeyenler söyle cekilin kenarada Flatcast biraz Rahatlasin anlayanda anlamayanda Radyo acmis.

Size katılmıyorum nedemek anlamayan şöyle çekilsin kenara peki ozaman ben işimle ilgili örnekler vereceğim şiimdi mesleğim ses sanatçı menejeri diyelimki yeteneği olan biri geldi yani kendini yetiştirebilecek kabiliyette fakat nota solfej şan olayı yok şimdi ben o gelene sen çekil kenara sesin yorumun var ama bu saydıklarım yok git radyodan tv den dinleyici ol desem olurmu bakın Ebru Gündeş konfeksiyoncu Hande yener tezgahtar Serdar Ortaç Dj İbrahim tatlıses İnşaatçi İzet yıldızhan kebabcı bu böyle devam eder ibrahim tatlısesi inşaatta keşfeden Huri Sapan adında bir sanatçı onun için bilgisi yok diye kimseyi bir kenara itmeyin bunu hem sanal alemde hem reallde yapmayın realde yaptıklarımz sonucunda bir gece karşınıza dikilecek olan sokak çocukları çıkar buralarda ise radyo yada site forum kurmak isteyenleri ters tepki ile dışlarsanız gider Hack sitelerinde Hacker olur gelir sitenizi radyonuzu forumunuzu yerle bir ederi kimse anadan doğma yetenekli değildir onun için yazınızı editlemenizi rica edeceğim sonuçta burası radyo paylaşım yeri ve bu tarzda başka forumlarda var kaybetmek kolay kazanmak zor ve önemli olan zor olandır yoksa bu yaştan sonra ne işim var radyo olayı ile maksat birliktelik dostluk(tabi adam akıllı bir radyom olursa) görüşmek üzere kırıc olmamaya çalıştım ama sizin yazınızdan kırılanlar olmuştur diye yazdım

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 10.07.2007, 07:21

menejer,
yanlis karsilasdirma yapiyorsun.
Genel bilgisi olmayan DJ olsun, Misafir olsun fakat bir radyo sahibi degil!
Düsn sizin meslekte herkez sanatci olmak isterse, (zaten olmakta istiyor) kim dinliyecek bunlari? Nerde dinliyiciler?... sanatci olmanin bir özelligi- degeri kalirmi?

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Wednesday, 25.07.2007, 21:50

yaa bişey dicem size bizim normal userler nerden giriş yapacak dj girşi haric ama lutfen yarımcı olun

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 25.07.2007, 21:54

ferman, bunu ben bile biliyorum!
radyonun linkinden

http://allaturkaa.blogcu.com/

eklenti:
yanlis anladim galiba

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Wednesday, 25.07.2007, 22:01

ama bakın bide ben flatcastan giriş yapacam
tamam
ama orda userler için giriş yok acaba kayıtlı userler dj girşindenmi girecekler

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

26

Wednesday, 25.07.2007, 22:02

sadece dj girişi alaturka ve iletişim goruyorum ben orda abi yaa başka bişey yok

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 25.07.2007, 22:18

ferman, her temada üyeler icin giris var, bu radyo portali,
istersen allaturkayi sil giris yap alla alla

28

Wednesday, 25.07.2007, 22:19

kardes o ana sablon.Sen flatcast temalarından herhangi birini taktıgında userler girer. Ayrıca o linklere ek de yapabilirsin. yapman gereken asagıda
[code:1] <td width="25%" onMouseOver="this.style.backgroundColor='#616161';" onMouseOut="this.style.backgroundColor='#000000';">
<div align="center"><font color="#FFFFFF" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif" size="1">
<a href="http://www (Buraya tıklanınca gidilmesini istediğin linki yaz)">DJ GİRİŞİ</a></font></div>
</td>[/code:1]

dj girişi yazan yere de link adını yaz (örn:Şiirlerimiz,Forum,Djlerimiz...)

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Wednesday, 25.07.2007, 22:27

yada assagdaki degisikligi yap

bunu bul ve sil
[code:1]<td width="25%" onMouseOver="this.style.backgroundColor='#616161';" onMouseOut="this.style.backgroundColor='#000000';">
<div align="center"><font color="#FFFFFF" face="Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif" size="1">
<a href="http://www.flatcast.com"target=_blank>Flatcast</a></font></div>
</td> [/code:1]

yerine bunu yapisdir
[code:1]<td width="25%" onMouseOver="this.style.backgroundColor='#616161';" onMouseOut="this.style.backgroundColor='#000000';">
<a href="http://www.flatcast.com/de/WizUsr.aspx"target=_blank>Üyelik Kaydi</a></font></div>
</td> [/code:1]

Simdi Flatcast yerine Üyelik Kaydi yazar, ve üzerine tiklayinca, flatcastin kayidlarina gecer....

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Wednesday, 25.07.2007, 22:45

slm

abi tşk ettimde şimdi ben radyoyu actım ama budavar ben başka bilgisayardan radyoya girince radyonun ekranı gorulmesi gerekiyordu ama gorunmuyor neden isterseniz siteye side bakın ama gorunmuyor yaa

www.nurullahakalan.blogcu.com cvp bekliyorum abim

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

31

Wednesday, 25.07.2007, 22:57

ferman, tam icine etmissin indexin...

sade kirmizi yazilari degistirecekdin, bir kismini silmis olman gerek...

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Thursday, 26.07.2007, 13:25

yaa lutfen yarım ediin ben kendi bi,gisayardan flatcastan radyoyu acıyporum ama başka bilgisayardan blogu acınca radyo acılmıyor yaa yarım lutfen

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

33

Thursday, 26.07.2007, 13:28

buda var sid numarası derken hem bunmu yazıcaz(http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=408825) yoksa numarasını yazcaz(408825) cvp bekliyorum abi

34

Thursday, 26.07.2007, 13:35

senin sid numaran 173962 olarak görünüyor sitene baktım. eger senin mail adresine gelen sid numarası bu degilse indexteki sid numarasını değiştir ve daha sonra blogcuya yükle.

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

35

Thursday, 26.07.2007, 15:23

abi valla
bişey anlamdım
yaa sana herşeyi verrim al sen yap ben hiç bişey anlamdı

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

36

Thursday, 26.07.2007, 20:16

slm

abiçim vallah billaha olmuyor inanmıyorsunuz bana kırmızı olan yerleri tam tamına değiştirdim ama radyo acılmıyor usreler giriyor adresi ama acılmıyor gercekten hata sizde bence abi lutfen yardım edin yaasizden son kes bişey istiyorum sid numarsınıda yazdım olmadı elimden bu geldi abi gercekten byyy

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

37

Thursday, 26.07.2007, 20:43

abi benim sid numaram ... olrak geldi bana bu ikikezdir radyo değiştiriyorum son sidnumarası bu işte beni sid numaram bu değil ...

edit : Arkadasim 3 kere arka arkaya mesaj yazmanin anlami varmi ? birde sid no vermen dogru değil güvenlik açısından ...

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

38

Thursday, 26.07.2007, 21:12

abi seni anlıyorumda ama ne yapıyım özerdilerim sizden ama ben yapamıyorum bari siz yardım edin bunlar hep benim başıma geliyor zaten

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

39

Thursday, 26.07.2007, 21:38

Alıntı sahibi ""AllaTurkaa""

wanted, artik bunuda yapamazlarsa radyo kurmakdan vazgecsinler...
binlerce radyo var, birazda dinleyici olsunlar :D

ÖZÜR :roll:

ferman bu yazi herhalde senin icin yazilmis :D

ferman

Stajyer

• "ferman" bir erkek

• Özel mesaj gönder

40

Thursday, 26.07.2007, 21:49

malesf ceren benim için şunu şurasına 3 ay kaldı askre gitmek için bir radyo kuralım dedik oda olamdı yawwwww