Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Monday, 11.06.2012, 14:36

adasim güzel paylasim icin tskler hele sunumuda mükemmel siirde bir sapkasi olmus eserinin ..yüregine saglik

22

Monday, 11.06.2012, 17:30

Modum Melyecim<< Beyendigine sevındım ablacım çok sagolasın yüregine saglık Tesekür ederim

23

Monday, 11.06.2012, 17:40

Moderatörüm Melisim canım inan EFSUNLA ikimiz farkında olmadan tatlı bir rekabet gibi bisey e girdik kendiliginden yani oldu :) ve simdi birbirimizi bu gün ne yaptı acaba diye merakla takip e basladık :) ve forumda farkındamısın bilmem bir samimi içten candanlık basladı bana göre ah birde By.Cagatay geldiki piiirr geldi masallah yıkıyor ortalıgı temalarıyla :) Ben bizim EFSUN la By.CAGATAY arasında çok sönük kaldım :) bende cagatay gibi efsunum gibi yapim diye bir görmelisin cırpınıp duruyorum pc basında :) wallahi aynen böyle yim :D Wallahı cocuk gibi oldum son günlerde tema yaparken bütün düsüncelerim siliniyor gayeeet RELAX sekilde dersimi iyi çalısıyorum modum Melisim :) arada birde bakıyom foruma eklemişlermi eklememişlermi yenı temalarını diye :D

CANIMSIN Melisim sen BITANESIN Biliyorum canyarım sevgiselinden olsa gerek birbirimizin kalp aynası olduk yok bundan ötesi ALLAH RAZI OLSUN SENDEN Gülüm.

24

Monday, 11.06.2012, 17:43

06Sonsuz sana sonsuz Tesekür Ediyorum canım

O güzel yüreginden dökülen sözlerin memnun ediyor canım allah razı olsun sagolasın :)

25

Monday, 11.06.2012, 17:46

Nehirim güzel yüreginden dökülen o güzel beyenı ve yorumun için Sagolasın canımbenım çok Tesekürler adasımbenım :)

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 11.06.2012, 18:57

neyse benden kurtuldun ben kendime mola verdim :D ....artik senin harikalarını vede dedigin gibi... benimde favorim olan catay ı izlerim
sen ve sönük güldürme beniiii ...ısıgım benimmmmm :) öpüyorum canısı

27

Monday, 11.06.2012, 21:12

Hayıııırrrrrrrrrr MOLA yok hele ben TAM Hızımı almısken gözünü seveyım mola verme unutuyor insan yapmayınca EFSUNUM nolursuuuunnn :) bana sen şefk verıyorsun ilham alıyorum senden wallahı annemin gızı gıııı :) asla pırakmak yooookkk :) devam devam hadi beklıyom bak efsunum ...

28

Thursday, 2.08.2012, 12:42

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler...