Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Monday, 26.07.2010, 10:16

EMEĞİNİZE SAĞLIK BAŞARILAR DİLERİM...

22

Monday, 26.07.2010, 15:28

paylasim iicn tskler basarilar dilerim

nefret14

Stajyer

• "nefret14" bir erkek
  • Konuyu başlatan "nefret14"

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 26.07.2010, 23:32

Lütfen iki taneyle kalmasın,devamını bekliyoruz.Tuvale vururken duygularınızdan ne çıkar, hayal gücünüz sizi nerelere götürürse saygımız sonsuz.Biz sadece o dünyanızda bir iki öneriyle temalarımızı en güzel en iyiye hep beraber el ele çıkarma çabasındayız.Yani buraya eklediğiniz anda sizin temanız hepimizin teması oluyor.Siz nasıl baktığınızda şurası şöyle olaymış,burda bunu atlamışım diyorsanız juri ve yetkililer olarak aynı gözle bakıyoruz.O yüzden ben gibi sahiplerinin istekleri bakışları diye düşünürseniz sevinirim ;)Teşekkürler...

Şiir gibi bi yorum olmus soylenicek bisey kalmamıs sızın gibi dusnuyorum tskler sizlerede diger arkdaslarada yorumları ıcın...

-->AyGüL<--

Profesyonel

• "-->AyGüL<--" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 27.07.2010, 00:26

Emegien saglik nefret coook hos olmus teman :)