Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Tuesday, 26.06.2012, 03:30

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Nehir hanım harika calısmalar kutlarım :1alkis:

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 26.06.2012, 09:36

Süper, sendeki bu enerjiye bayiliyorum abla inan ki :1alkis: :1alkis:

23

Tuesday, 26.06.2012, 09:55

Emeğinize sesinize sağlık Nehir abla temalarda ses de güzel olmuş paylaşım için tşklr.Hani sanatçıların deyimiyle çıplak sesle söyledim müzik yok bu kadar oluyor ancak derlerya sizde müzik olmadan baya güzel söylemissiniz yüzümde gülücüklerle dinledim valla .Canlı performansınız için tebriklerrr. :1alkis: :1alkis: :1alkis: :sapka:

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Tuesday, 26.06.2012, 09:59

:) Emeğinize sağlik Leydim calisman çok mutlu etti beni sesini duyunca tebesüm geldi yüzüme mutlu oldum Allahta seni mutlu etsin güsel paylasim için tskkr ederim :1alkis: :1alkis:

25

Tuesday, 26.06.2012, 10:32

radyolar outttt
TÜRKLEYDİ abla dinlemek in... :)
devamını bekliyorum abla...
bundan böyle radyo dinlemicem hep bu sesi dinlicem...
harikasın ablam... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Tuesday, 26.06.2012, 11:05

Süper ötesi Leydim tema harika ses yorum harika o güzel yüreginize tşkrler...

27

Tuesday, 26.06.2012, 13:09

:1alkis: ses ve yorum süper sayın Leydi önce yıldız sandım ben sesinize yüreginize saglık temalarınızda bir o kadar güzel olmus sade olana bayıldım özellikle süper olmus ellerinize saglık paylasım adına tskler

28

Tuesday, 26.06.2012, 13:31

atilla_ky Güzel kalbin güzel karakterın iyiniyetli davranısların örnek alınması gereken dostluguna sonsuz tesekürlerimi iletiyorum o guzel kalbine canım arkadasım kadim dostum benim Atilla bey
Sizin gibi kaliteli nadir bulunan gercek dostlara inanın çok ihtiyac var
bu konuda kendimi çok şanslı hissediyorum . :)

29

Tuesday, 26.06.2012, 13:44

S.Modum Meralimm ister inan istersen inanma ablacım
Senin bizlere sagladıgın Huzur ve güven duygusu şahsen bana bu enerjiyi bu pozitifligi saglıyor
Belki kaba bir tabir olacak ama At sahibine göre kişner miş misali :)
Senin mütevazi ve güvenilir kişiligin burda hepimize huzur veriyorsa bizim yada benim şahsen daha güzel ne yapabilirim düsüncelerine sevkediyor inanki canım meralim

Basta sen ve senin gibi güvenılır ve gercek samimiyetıne inandıgım çok kıymetli bikaç arkadasımız
bu güzellikleri yasamamıza en büyük etkensiniz

iyiki Warsın iyiki warsınız ablacım Sitemiz böyle böyle kalitesini ve güvenilirligini her haliyle sergiliyor ve hepbirlikte de sergiliyoruz ve yıllarcada ömrümüz oldukca önder ve örnek site olarak sergileyecektir

HER BASARI IYI BIR EKIPLE ELDE EDILIR VE KAZANILIR BUDA BIZIM SITEMIZDEKI IYI BIR EKIP OLMAMIZDAN KAYNAKLANIYOR BIZ ISTE BUYUZ VE HERZAMAN BU CIZGIMIZDEN GIDERIZ Bilmeyenler ögrensin görmeyenler Görsün DIYORUM Meralim :)

30

Tuesday, 26.06.2012, 13:50

ASLIM Beni yazdıgın yorumla çok mutlu ettin bitanem çok ama çok Tesekür ederim sana ablacım yüregine saglık

Beyendigine sevındım ablacım öylesine söyledigim bir sarkıydı içimden geldi bu seferde böyle sunum yapim dedim

ve baya istek almaya basladım bu konuda inan bu kadar beyenılecegını hiç düsünmemiştim ve çok mutlu oldum sagol ablacım tekrar güzel yorumun ve beyenın için
çok Tesekür Ederim.. :)

31

Tuesday, 26.06.2012, 14:01

zeynoo35 Sizlerden aldıgım bu sevgi seli ve ve övgülerinizle bana verdiginiz güzel duygularınızla inanın bende inanılmaz bir mutluluk içerisindeyim canımmmm

allah razı olsun o güzeş yüregine saglık Zeynommm çok Tesekür ederim canımmm :)

32

Tuesday, 26.06.2012, 14:06

Cenk immm Canısım ne güzel bir anlatım o öyle hem güldürdün yüzümü hem aglattın gözümü be canısım benım :)

wallahı bu kadar beyenılecegını bilseydim kaset doldururdum :D senin için be gülüm :) sagolasın o güzel espritüel ve sıcacık yorumun için gönüldolusu Tesekürler ablasının CANISI Cenkim benim :)

33

Tuesday, 26.06.2012, 14:08

Sahra Cantanem nick ni yazarken bile içtenligim cosuyor sana karsı canım güzel yorumun ve beyenın için çok sagol sahramm Tesekür ediyorum :)

34

Tuesday, 26.06.2012, 14:12

Gölge Canım arkadasım beyendigine çok sevındım sagolasın
Güzel yorumunda benı çok mutlu etti allah senden razı olsun yüregine saglık çok Tesekür ederim :)

35

Tuesday, 26.06.2012, 14:14

MUSTAFA ÇİLEK << Güzel yorumun için Tesekür ederim sagolasın güzel kardesim benim :)

36

Tuesday, 26.06.2012, 16:03

Dur dinle Nehircigim.... bir cift sözüm var :)

Melisim seni Efsunumsuz Efsunumuzu sensiz asla düsünemiyorum

Vallahi bizde Düsünemiyoruz ...
Tipki ALLATURKAMIZI SENSIZ Düsünemedigimiz gibi...
bir ara yoktunya...

Nasilda özlendi o sana yakisan sana özel olan yorumlarin bi bilsen :rolleyes:
SEVIYORUZ SENI.... :hayret: VARMI ÖTESI...

37

Tuesday, 26.06.2012, 17:37

Ötesi gercekten yok rabbim her insana güzel dostluklar nasip etsin kalplerini huzura erdirsin insallah Modummm Cananım benim :1gözkirp: :)

38

Tuesday, 26.06.2012, 17:56

Yıldız Tilbe sölüyor sandımdı bende Şimdi farkettim ağzına sağlık Türkleydi.
Harika okumuşşun...Ses yorum süper...

06_DENiZ

Orta Düzey

• "06_DENiZ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

39

Monday, 8.10.2012, 18:06

Emeğinize sağlık.Güzel paylaşım için teşekkür ettim.

40

Tuesday, 23.10.2012, 02:34

elinize emeğinize sağlık,
paylaşımınız adına teşekkürler