Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Tuesday, 17.05.2011, 01:03

belli lem azraili oyuna getirip üstümüze yolladin :)))

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Tuesday, 19.07.2011, 19:14

herkesle vedalasirdim sanirim :S

24

Thursday, 11.08.2011, 03:59

ben rastladim yakinda öleceksiniz denilenlere önce kabul etmez insan sonra boyun buker
sonra care arar daha sonra kacis yollari ve sonunda niye ben der baskalarini suclar onlarda ölsün der hayata insanlara nefretle bakar
bazende ben artik aci cekmiyecem ugrasmiyacam der ...
kolay teslim olan yok ama nedense hep derlerya sunlari falan yaparim diye kimse yapmiyor bekliyor ve ölüyor sesizce .......
dunyanin en zor isi birine yakinda aramizdan ayrilacaksiniz demek ve bunu derken en az duygularinizi göstereceksiniz
allah kimseye bu haberi almak nasip etmesin cok kötü hatta kötüdende beter ......

• Özel mesaj gönder

25

Thursday, 11.08.2011, 04:03

ölmeden evel güzel bir tatil yapardim