Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Wednesday, 27.06.2012, 01:06

Flatcast Radyo fcp Tema/Her Gun Yeni Bastan Seni Yasamak /Türkleydi

Türkleydi belirtilen dosyaları ekledi:

cansin159

Moderatör

• "cansin159" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 27.06.2012, 01:12

EmekLerinize SağLık Harika oLmuş gerçekten :)
tek keLime iLe bayıLdımmm

DALGIC

Bilge

• "DALGIC" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 27.06.2012, 02:22

tskler

İSMİ MİLLETİM GİBİ ASİL OLAN TÜRK leydi EL EMEĞİNİZE NURUNUZA SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA :1alkis:

4

Wednesday, 27.06.2012, 02:25

CANIMSIN YAVUZ GÖRDÜGÜN GÖZ VE DUYGU KALBINDEKI KAYNAYAN YAVUZUN GÖNÜL AYNASI BE ABLACIM SENI SEVIYORUM ABLASININ BITANESI ÇOK TESEKÜR EDIYORUM SEVGILERIMLE GÜZEL INSAN SAYGILAR GÖNLÜMDEN GÖNLÜNE NAKŞETSIN INSALLAH :) :çakçak:

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 27.06.2012, 02:27

Emeğinize sağlık çok hoş olmuş paylaşım için teşekkürler...

6

Wednesday, 27.06.2012, 02:28

Cansın159 yüregıne saglık canım beyendıgıne sevındım sagolasın canısım çok Tesekür ediyorum güzel yorumun için sagolasın :)

7

Wednesday, 27.06.2012, 02:29

Ben Tesekür ederim CANKIZım sagolasın yuregıne saglık canım :)

8

Wednesday, 27.06.2012, 06:49

Emeğine Sağlık Ablam,
Güzel Paylaşımın Icin Tesekkurler.

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 27.06.2012, 08:47

<<<<<<<<BÖYLE OLDUM GÖRÜNCEE CALIŞMANI :D .......PIRIL PIRIL İŞİL İŞİL... İNCE İŞLENMİŞ.... ZARİF Mİ ZARİF....GÖZALICI HARİKAA BİR CALIŞMA OLMUSS NEHİRİM SİİRDE SÜPER UYMUŞ EMEK VEDE PAYLAŞIM İCİN TSKLERRRR
SANAAA BENDEDE HER GÜN AŞIK OLUYORUMMMMMMM YAAAA :) :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

STORM

Stajyer

• "STORM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 27.06.2012, 08:54

verdiğiniz emek temada ışıl ışıl bize yansımış
paylaşım için teşekkürler çok güzel

11

Wednesday, 27.06.2012, 10:30

Bende bir sarki sözü ile cevap vermek istiyorum bu Kattigin güzellik icin Canim Nehircigim... azick degistirdim.. kabul et... :rolleyes:

Bizlere sen ışık verir gibisin
O asil varlığın meleklere eş
Cennetten süzülüp gelir gibisin

Tükenmez kaynaktır Sevgin canımda
Huzurum sonsuzdur varsan Burada
Neşemde sevinçte heyecanımda

İçimde çağlayan NEHIR gibisin :rolleyes:

Sanadır içimdeki en sıcak hisler
Sevgimiz gönlümde gençliği besler
Sevginle açılır güller nergisler
Şefkatin bir başka sevgin bir başka

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 27.06.2012, 11:05

Bende bir sarki sözü ile cevap vermek istiyorum bu Kattigin güzellik icin Canim Nehircigim... azick degistirdim.. kabul et... :rolleyes:

Bizlere sen ışık verir gibisin
O asil varlığın meleklere eş

Tükenmez kaynaktır Sevgin canımda
Huzurum sonsuzdur varsan Burada
Neşemde sevinçte heyecanımda

İçimde çağlayan NEHIR gibisin :rolleyes:

Sanadır içimdeki en sıcak hisler
Sevgimiz gönlümde gençliği besler
Sevginle açılır güller nergisler
Şefkatin bir başka sevgin bir başka

NERDEN BULURSUNNN YAAA SÜPERSİNNNNN YENİ OKUDUM MELİSİMMM NEHİRİMİZI NE GÜZEL ANLATMİSİN:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

• "sahra-cantanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 27.06.2012, 12:10

Ellerine emegine sağlık Leydim yine cok güzel bir çalışma Allah nazarlardan korusun hızınıza yetismek ne mümkün temada mşlh:)

14

Wednesday, 27.06.2012, 18:03

E.Günbey << Ersinimmm canım kardesim yorumuna çok
Tesekür ederim sagolasın ablacım :)

15

Wednesday, 27.06.2012, 18:09

STORM <<< Nasılki aynaya baktıgımzda kendi yüzümüzü görüyorsak!!!
inanki iletisimde oldugumuz etrafımızdaki herkesi de o aynadaki yüzümüz gibi gönül güzelligiyle görüyoruz
sizinde bu ışıltılı kalbinizin aynası ,temada gördügünüz sizin kalp güzelliginiz
O güzel yüregine sonsuz tesekürler güzel insan STORM

Yorumun için gönül dolusu Tesekürlerimi o gönül gözü olan temiz güzel kalbine yolluyorum sevgilerimle :)

16

Wednesday, 27.06.2012, 18:14

Sahra Cantanem gercekten cansın be gülüm sen :) bu hız degil cantanem sadece uzun zamandır evde oldugum için elimin altında shop aklıma geldigi gibi bişeyler yapmaya calısıyorum can sıkıntısından işte :) beyeniyor olmana çok memnun oluyorum kendi adıma canım allah razı olsun güzel yorumlarını eksık etme olurmu cantanem cünkü insan moral buluyor ve mutlu oluyor güzel yorumları ve önerılerı okudukca

Yüregıne saglık çok Tesekür ederim cantanemmmm :)

17

Wednesday, 27.06.2012, 18:32

Canııımmmmm Meliscananımm Efsunumm kıymetiiimmmmm size hangi sıfatı yazsam gönlümdeki coskuyu tarıf edemem inanın suan belkide bu gün bir duygu yogunlugu yasıyorum nedenını bende bilmiyorum

Bana yakıstırdıgınız bu muhesem şiir okudum ve şuan kapadım odamın kapısı nı oglum görmesin diye çocuk gibi aglıyorum öyle duygulandım öyle gönlüm costuki hıckırıklarım yanaklarımı ıslatan göz yasımı dindirmiyor bir türlü
Bu gün neden bu kadar duygusallastım bilmiyorum ama Melisimmmm ve Efsunum özledigim öz kardeslerim sizlersiniz
ve ben bu hasreti bu özlemi burdan da olsa avutmaya calısıyorum sevginizle ve CANDAN INSANLIGINIZLA

Size bişi diyimde azcık güldürim şimdi aklıma geldi FORUMDA Sanki Altın kızlar olduk cıktık ve bizi okuyan güzel arkadaslarımızda aynı samimiyetı sergılıyorlar ve çok içten yazıyorlar gönüllerınden gecen duygulaırnı ben bunu da farkettim son günlerde

buda Sitemiz Allaturka ya sergiledigimiz güzel temalarımızla çok muhtesem yansıyor ve mutluyum bu yüzden de
Evet ALTIN KIZLAR candan dostlukları her zaman buyur eder bas tacı yapar YETERKI GÖNÜLLERIMIZ BIR OLSUN Güzellıklerı bız DOGURUYORUZ zaten huzurla candan dostluklarımızla

Melisim Efsunummm CANIMIN MELEKLERI Anneme selam söyleyin ellerinden öpüyorum onun :) Melisim Efsunummm SIZE YAZACAK BIRSEY BULAMIYORUM ZATEN HISLERIMIZ ANLATIYOR HERSEYI
VARLIGINIZLA ÇOK MUTLUYUM VE GURUR DUYUYORUM EFSUNUMLA DA MELISIMLEDE 29 HARF ZATEN YETERSIZ KALIYOR Misssssss kokulu öpücüklerimi yolluyorum canlarımaaa :)

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 27.06.2012, 19:08

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Nehir hanım hem kullanışlı hem cok hos gözüken bir calısma kutalrım :1alkis:

19

Wednesday, 27.06.2012, 19:48

Emeginize yüreginize saglik paylasim icin tskler

EngongeM

Moderatör

• "EngongeM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 27.06.2012, 20:31

Ablam Cok Hos Olmuş
Emeklerine Sağlık
Paylaşım için Teşekkürler ablam ;)