Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 11.03.2011, 22:51

Flatcast Fcp Tema [Yüregin özlemezmi beni ] Designer Alakaa

AlaKaa belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "AlaKaa" (11.03.2011, 23:43)

engongem

Moderatör

• "engongem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 11.03.2011, 22:57

emeğine sağlık arkadasım cok güzel olmuş ;) paylaşım için teşekkürler..

3

Friday, 11.03.2011, 23:03

Yorum icin tskkürler Engongem kardes

4

Friday, 11.03.2011, 23:08

:1alkis: :1alkis: :1alkis: TEK KELİME MUHTEŞEM BAŞAK DİECEK SÖZ YOK ..... :1alkis: :1alkis: :1alkis:

5

Friday, 11.03.2011, 23:09

İNDİRDİM HELAL ET YAYINIMDA KULLANICAM HELAL ET....ELLERİNE SAĞLIK...

6

Friday, 11.03.2011, 23:11

Yorum icin tskkürler ayyüzlüm abla ne demek iyi yayinlarda kullanirsin insallah...

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 11.03.2011, 23:33

müzik de temada her ikiside harikaa

8

Friday, 11.03.2011, 23:49

Evet cok güzel bir Eser gercekden , dinleyipde doyamadigim eserlerden biri , yorumun icin tskkürler Nisa..

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 12.03.2011, 06:37

Sitede isme bakmadan beş verdiğim ender temalardan biri..Geneldede Alakaa arkadaşın temaları oluyor bunlar.
Nedenine gelince;Çok emek veren arkadaşlar var evet kabul ancak bazen hazırlarken (brush,stil,resim gibi)
öyle fazlaya kaçılıyorki ya görüntü bozuluyor yada kullanım zorlaşıyor.
Temaya bakıyorsunuz süper bir görünüm sanki bir grafikçi üzerinde çalışmış,herşey mükemmel,heryer dolu dolu brushlar,desenler,resimler ama indirdiğinizde ya brush nedeniyle misafir isimleri yada chatteki resim yüzünden yazılanlar okunmuyor.Yada alanlar daralmış yetersiz kalıyor..
Bazen bakıyorum tema beşlik ancak inceliyorum geneli hazır paylaşımlarla kendinden birşeyler katılmadan hazırlanmış..
Bu yüzden hem grafiği,hem görüntüyü,hemde kullanımı bir arada düşünerek kendi fikriyle oluşturduğu emeğinide katarak tema yapan ve bence beşlik olan nadir temacılardan Alakaa'nın temalarından bir tanesi daha :1alkis:
Ellerinize sağlık Alakaa,paylaşan yüreğinize teşekkürlerimle...

10

Saturday, 12.03.2011, 07:22

emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler..

11

Saturday, 12.03.2011, 08:19

Turkece Abla ve karanlikdüs yorumlariniza tskkürler ederim....
Bu arada Turk Ece abla öncelikle düsüncelerin icin cok tskkürler ederim , tabiki ilk planda kullanim gelir sonrada görsellik ...
Bir Tema Süper yapilmis olabilir , tasarim harika hersey harika cizilmis ama yayinda , kimse yazilari okuyamiyorsa yada Tema cok göz yorursa , fazla
kullanim icin uyugun olmaz evet...
Kullanim benim icin herzaman ilk sirada gelir , sonunda ikisinin ortasini bulmak gerekiyor , sanirim zaten zor olani bu oluyor , ortasini bulmak :)
Ellimden geldikce kendim ciziyorum sekilleri ..bu arada sunuda belirtmeden gecemeycegim bu Temadaki Teyture Zeynepe ait , kendisi yapmis ben kullandim :D
Onada cok tskkürler bu arada...

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 12.03.2011, 08:33

Ablama aynen katılıyorum...zati kaan da bilir onun temalarına hayranlığımı...o yüzden bende fasla söz söylemek istemiyorum...zati bu ustalara diecek söz bulmak iice zorlaşır oldu :D
Emeklerine sağlık kaan harika herzamanki gibi...

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 12.03.2011, 08:36

Zeynep kardeşimizinde ellerine sağlık.Genelde ikinizin emekleri benzediği için pek ayırt edemiyorum amma işte bir güzellik daha,
İstesen belirtmezdin. Ben yaptım demesende sussan kim farkederdi ki? Hiç kimse ama emeği geçenin hakkına tecavüz olmazmıydı ?
İşte buda ender rastlanan kendini aşan bir güzellik.Sizlerde en az benim kadar görüyorsunuzdur.Burda ben temaya bakınca,
kimin eli değmiş, kimin hazır stylerleri kullanılmış anlıyorum ama o arkadaş maalesef bir teşekkür bile etmeyip başarıyı üstleniyor.
Oysaki sadece kendimizi kandırıyoruz.Ben uzun süre Boran üstadın stylerlerini kullandım ama alıp olduğu gibi hiç oturtmadım.
Üstünde oynadım,değiştirdim nasıl yapmış baktım bu sayedede çok şey öğrendim dahada öğreneceğim
Aslada teşekkür etmeyi adını belirtmeyi unutmadım,unutmamda.Boran'a bu vesileyle bir daha teşekkürler ^^
Çok teşekkürler Alakaa hem tema adına hemde emeğe gösterdiğin saygı adına :1alkis:

14

Saturday, 12.03.2011, 09:07

Ben uzun süre Boran üstadın stylerlerini kullandım ama alıp olduğu gibi hiç oturtmadım.
Üstünde oynadım,değiştirdim nasıl yapmış baktım bu sayedede çok şey öğrendim dahada öğreneceğim
Aslada teşekkür etmeyi adını belirtmeyi unutmadım,unutmamda

Dogru yoldasin demekki abla, Styllerin üstünde oynamak , arastirmak , neyi nasil yapilmis diye bakip aynisini yapmaya calismak ,
Styllerin seklini degistirmek , bunnar yapilmaya baslayinca zaten gerisi cok kolay gelir , ve gelecektir aynen bu sekilde devam...yorum icin tskkürler Eylem :)

15

Saturday, 12.03.2011, 09:12

emegine saglik alakaa yine harika olmus 5

TurkEce

[Forum Ablası]

• "TurkEce" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Saturday, 12.03.2011, 09:14

Teşekkürler Kaan gerçi kaplumbağ gibi ilerliyorum ya ^^ olsun amaç öğrenmekse başarmaksa acele etmenin gereği yok bence tabiki :1gözkirp: Birde puanlarda birle beş verenler haricine pek bakmam bu iki puan bende özelliği olan,olması gereken puanlardır.İndirilen sayısına bakarım o beni çok mest eder.Buda paylaşmanın güzelliği sanırım :çakçak:

17

Saturday, 12.03.2011, 10:08

emeginize yüreginize saglik...
3.ücü birarada...
emek özellik görsellik....TEBRIKLER...

18

Saturday, 12.03.2011, 10:34

Temalar bende gorunmuyor malesef:(( emeinimki guzel bi temadir yureginize sgalik.

19

Saturday, 12.03.2011, 11:22

Emegıne yuregıne saglık Kaan bitirmissin :) , harıkalar yaratmıssın gene bayıldımmm , o guzel yuregıne saglık senın.....

bu arada sunuda belirtmeden gecemeycegim bu Temadaki Teyture Zeynepe ait , kendisi yapmis ben kullandim :D
Onada cok tskkürler bu arada...

senn buyuklugun ustalıgın burda ıste , emege saygıda bunu soylemenı engellerdım eger o sırada pc basında olsaydım :) sen benım bu duruma gelmemdekı emegının yanında benm yapmıs oldugum testurelerının onemı yok... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Beyaz_Gelıncık" (12.03.2011, 11:59)

• "Biiidenem"  63 bugün yaşında
  • "Biiidenem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Saturday, 12.03.2011, 11:51

Emeginize saglik cok hos olmus ,paylaşan yürege tşklr.