Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, 13.04.2012, 00:54

Flatcast Fcp Tema/Hayata yeni bir öpücük/Dsg Eylem & AsiFirtina

Hayatta en önemli şey sağlık,sağlıklı ve mutlu günler dileği ile Eylem & Æsi Firtina
Æsi Firtina belirtilen dosyaları ekledi:

• ".CANKIZ*." bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 13.04.2012, 01:00

Emeğinize sağlıkkk asimm ve eylemim veeee beklenenn tema teşekkür ederimmm (ç) aldımmmm :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

3

Friday, 13.04.2012, 01:10

::)) :kkahkaha: :kkahkaha: cankızım güle güle kullan,feda olsun sana.güzel yorumun için Eylem ve kendi adıma çok tşk ediyorum.

Bu çalışmayı 1 günde yapmaya çalıştık psd bir onda bir bende::) Eylem için başlandı,ameliyattan önce biraz morel olması için.Ortak olarak yaptığımız ilk çalışma bizim için aldığımız haz çok değerli.Beğenen beğenmeyen herkese yürekten çok tşk ederiz.
Eylem modum İnşallah hayata yeni bir öpücük daha kondurursun:forum adına ve kendi adıma,Allahım seni bir an önce sevdiklerinin arasına göndersin.Sağlıklı bir şekilde seni yine aramızda görmek umudu ile .
Sevginin yalakalığı olmaz sahteside ::)

€bru

Profesyonel

• "€bru" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 13.04.2012, 01:23

Tema cok şık olmuş Asi fırtına ellerinize emeklerinize saglık
Eylem modumuzada acil sifalar dilerimm
paylaşım için teşekkrler..........

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 13.04.2012, 07:13

Söz bitti sukut altın,ellerinize ve yüreklerinize sağlık.Bir ana fikri olur,sevgiyle yapılırda o tema kötü olurmu? Tabiki olmaz...Bu güzel davranışın için ben seni ayakta alkışlıyorum asifırtına :1alkis: Melyemim yüreğimiz ve dualarımız seninle ablam.Her zaman söyledim yine söyülüyorum ama hastalıklar günahlara kefarettir demiyorum öyle düşünürsek o zaman öyle günahkarlar varki hastalıktan başlarını kaldıramamaları lazım.Ancak Rabbim sevdiği kullarla uğraşır çünkü bu hayat bir oyundur çeşitli sınavları vardır.Bu sınavda herkese nasip olmaz yani kazanma hakkı herkese verilmez.Sen rabbimin sevdiği kullardansın sana sürekli sınav hakkı veriyor.İnşallah kazanıyorsunda,sabrınla kazanacaksında.Off yeter bu kadar :S Bana bak estetik olup olup gelip bize hastayım deme tamammı yeter artık bu son olsun :sinirli: Senin yüzünden gözüm kanlandı,kör olacağım,eşim boşayacak,sokaklarda yatacağım,belki sığınma evine giderim,evimdeki kiracıda zammı kabul etmiyo,maaşımada zam olmuyor zaten ben acıların kadınıyım tamammı ;( (Attım topu sana, Eylem koş yakala acitasyonda süper :pardon: )Ben seni burda neşenle,kahkahalarınla o zeki espirilerinle,çocuksu ruhunla tanıdım öylede devam et lütfen haydi gülümse ablam ve hep öyle kal ^^
Bu güzel emeği paylaşan yüreklerinize teşekkürlerimle,iyileştikten sonra bu güzel çalışmaların devamını bekliyorum :gulver:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TurkEce/GnL" (13.04.2012, 07:18)

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 13.04.2012, 08:01

harika iş çıkartmışsınız emeklerinize sağlık
bayıldım renk tonuna
ismimi yazarmısın balum ilk yayında kullencem :))
şarkıdaa süperrr aynen :))

7

Friday, 13.04.2012, 12:45

Güzel bir calisma olmus...Tebrikler
Emekler icin Tesekkürler.

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 13.04.2012, 12:47

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim

9

Friday, 13.04.2012, 13:48

Emeklerinize sağlık ...
hoş olmuş...
Paylaşım için teşekkürler...

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 13.04.2012, 14:19

Chat ve misafir alanindaki farkli stilleri begendim. Koyu ve kullanisli bir tema olmus, emeginize saglik :thumbup:

11

Friday, 13.04.2012, 14:34

Ooooooo ortak bir çalisma güzel çalisma için ellerinize saglik güzel bir paylasim ortaya çıkması sizlerden o dahada güzel
Teşkler çalisma için

Eylem bu arada sanada acil şifalar diliyorum

hâzanca.

Orta Düzey

• "hâzanca." bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 13.04.2012, 14:37

Emeğinize sağlık..çok güzel görünüyor.. :thumbup:

*SUN62*

Bilge

• "*SUN62*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 13.04.2012, 16:28

asim ve eylemin ikinizinde ellerine saglık çok güzel bir çalışma olmuş kutlarım ikinizide :1alkis: :1alkis: :1alkis: :çakçak:
eylemim sanada ALLAHTAN açil şifalar diliyorum çabuk iyileşirsin inşallah seni yeniden dimdik ayakta vede forumda görmek istiyoruz
paylaşımınız adınada çok teşekkür ediyorum süper ikiliye :)

14

Friday, 13.04.2012, 19:06

Eline emeğine sağlık asi çok harika olmuş geçmiş olsun dileklerimle rabbim acil şifalar versin inşlh

15

Friday, 13.04.2012, 20:20

Tema cok şık olmuş Asi fırtına ellerinize emeklerinize saglık
Eylem modumuzada acil sifalar dilerimm
paylaşım için teşekkrler..........

Ebru güzel yorumun için çok tşk ederiz.Eylem modum ve kendim adına,sağolasın..Allahım dualarını kabul eylesin..

Söz bitti sukut altın,ellerinize ve yüreklerinize sağlık.Bir ana fikri olur,sevgiyle yapılırda o tema kötü olurmu? Tabiki olmaz...Bu güzel davranışın için ben seni ayakta alkışlıyorum asifırtına :1alkis: Melyemim yüreğimiz ve dualarımız seninle ablam.Her zaman söyledim yine söyülüyorum ama hastalıklar günahlara kefarettir demiyorum öyle düşünürsek o zaman öyle günahkarlar varki hastalıktan başlarını kaldıramamaları lazım.Ancak Rabbim sevdiği kullarla uğraşır çünkü bu hayat bir oyundur çeşitli sınavları vardır.Bu sınavda herkese nasip olmaz yani kazanma hakkı herkese verilmez.Sen rabbimin sevdiği kullardansın sana sürekli sınav hakkı veriyor.İnşallah kazanıyorsunda,sabrınla kazanacaksında.Off yeter bu kadar :S Bana bak estetik olup olup gelip bize hastayım deme tamammı yeter artık bu son olsun :sinirli: Senin yüzünden gözüm kanlandı,kör olacağım,eşim boşayacak,sokaklarda yatacağım,belki sığınma evine giderim,evimdeki kiracıda zammı kabul etmiyo,maaşımada zam olmuyor zaten ben acıların kadınıyım tamammı ;( (Attım topu sana, Eylem koş yakala acitasyonda süper :pardon: )Ben seni burda neşenle,kahkahalarınla o zeki espirilerinle,çocuksu ruhunla tanıdım öylede devam et lütfen haydi gülümse ablam ve hep öyle kal ^^
Bu güzel emeği paylaşan yüreklerinize teşekkürlerimle,iyileştikten sonra bu güzel çalışmaların devamını bekliyorum :gulver:

Ablam güzel sözlerine çok tşk ederim,beni alkışlama ablam,ben gibi bir acemiye destek olup yanına alan ve ortak çalışmaya cesaret eden Eylem moduma ben alkış gönderiyorum :1alkis: :1alkis: :1alkis: benim için onur oldu.
İnşallah şu ameliyati bir allatsın iyileşsin,bir haftalık şöle şaşalı bir çalışam yaparız inşallahhhhhhhhhhhhh::))
Kendi adıma Ve Eylem modum adına dualarınızı Rabbim kabul etsin.Yüreğimiz ve dualarımız onunla,
Eminim her satırı okuyordur,ama rahatsızlığından dolayı,iletilere ben cevap veriyorum,izninide almadım ama kesin saçlarımı yolar::))
Tekrar çok tşk lerrrrrr

• "MASUMANE" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 13.04.2012, 20:23

ablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

17

Friday, 13.04.2012, 20:24

harika iş çıkartmışsınız emeklerinize sağlık
bayıldım renk tonuna
ismimi yazarmısın balum ilk yayında kullencem :))
şarkıdaa süperrr aynen :))

Nisa modum çok tşk ederiz,bu güzel sözler için,İsim yazma Eylem moduma ait::)) Fontlar ondan::)
kendi adıma ve Eylem modum adına çok tşk ederiz..

Güzel bir calisma olmus...Tebrikler
Emekler icin Tesekkürler.

Melis modum güzel yorumunuz ve beğeniniz için tşk ederiz ,yüreğinize sağlık..

18

Friday, 13.04.2012, 20:26

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim

Çok tşk ederiz Atilla bey yüreğinize sağlık..
Emeklerinize sağlık ...
hoş olmuş...
Paylaşım için teşekkürler...

Onur yüreğinize sağlık Eylem modum ve kendim adıma çok tşk ederiz..

19

Friday, 13.04.2012, 20:28

ellerinize saglik cok basarili bir calisma olmus, sarkida cok hos severek dinledim...

20

Friday, 13.04.2012, 20:31

Chat ve misafir alanindaki farkli stilleri begendim. Koyu ve kullanisli bir tema olmus, emeginize saglik

Meral modum güzel sözler için çok tşk ler,Chat ve misafir alanında sanırım 40 layer açtım saymadım ama ::)belkide fazla :himmmm: ,beğenmenize çok sevindik.Yüreğinzie sağlık modum..
Ooooooo ortak bir çalisma güzel çalisma için ellerinize saglik güzel bir paylasim ortaya çıkması sizlerden o dahada güzel
Teşkler çalisma için

Eylem bu arada sanada acil şifalar diliyorum

Ç. Adam güzel sözler içim Eylem modum ve kendim adıma çok tşk ediyoruz.