Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 9.11.2007, 15:32

Yazar: afraze16

Yayin gifleri

SLM ARKADASLAR GUZEL PAYLASIMLARINIZ ICIN HEPINIZIN YUREGINE EMEGINE SAGLIK BEN AYNI SEKILDE RADYOMUN ISMINIDE YAZMAK ISTIYORUM BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ SAFİ*FM SIMDIDEN TSKLER

Monday, 29.10.2007, 15:21

QUEKE -port sorunu

port ayarlarını yapmak ıstıyorum bana bu konuda yardım edersenız tsk ederım modem markası QUEKE PTI800 yuregınıze emegınıze saglık tskler arkadaslar

Monday, 22.10.2007, 16:15

Fon muzikli yayin

HAYIRLI AKSAMLAR BENDE BAKTIM AMA AUDIO AKTIF DEGIL EXPERMODE ORDAN INSERT DEYIP AUDIOYA BAKINCA SILIK TIKLANMIYORKI DEDIGINIZ ISLEMI YAPALIM O NASIL OLACAK PEKI HERSEY ICIN TSKLER ARKADASLAR

Monday, 22.10.2007, 15:54

POT SORUNU

anladım yayında oldugum ıcın reset atmadım tskler yardımlarınız ıcın yuregınıze emegınıze saglık

Monday, 22.10.2007, 13:56

POT SORUNU

TSK EDERIM HIC BIR SEY YOKTU BU YOLLADIGINIZ DEGERLERI GIRDIM INSALLAH OLMUSTUR RADYOMDA STATIGE BAKINCA MAPING HALA (-) ONU NASIL ARTI YAPABILIRIM BILIYORUM COK OLUYORUM AMA ((( HERSEY ICIN TSK EDERIM

Monday, 22.10.2007, 12:01

POT SORUNU

tskler arkadasım air ties 103 kullanıyorum şuanda bayramda dıgerı bozuldu bunu aldım eskısı air ties R 111 onda hıc sorun yasamadım bundan kaynaklı olabılırmı acaba tekarar tsk ederım

Monday, 22.10.2007, 11:14

POT SORUNU

ACİL BANA BIR YOL GOSTERIRSENIZ COK SEVINECEGIM ARKADASLAR NE RADYOYAY GIREBILIYORUM BAZEN NEDE YAYIN ALABILDIGIMDE KIMSE GIREMIYOR PORTLARLA ILGILI BUNU BILIYORUM BURDA OKONUDA BILGI VERMISSINIZ AMA ALMANCA OLDUGU ICIN BIR TURLU BECEREMEDIM BANA BUNU ANLAYACAGIMIZ SEKILDE YARDIM EDERSENIZ COK MEMNUN OLACAM AYRICA MAPING (-) SANIRIM ODA PORTLARIM YUZUNDEN ONCEDEN (+) DI PAYLASIMŞARINIZ ICIN TSKLER YUREGINIZE EMEGINIZE SAGLIK ARKADASLAR HERSEY ICIN

Saturday, 20.10.2007, 17:09

portlar açık ama hala (-) gösteriyo yardım lütfen

HAYIRLI AKSAMLAR ARKADASLAR BENDE MAPING EKSI BUGUN YASADIM BU SORUNU BAKTIM HERSEYE AMA COZUM BULAMADIM NET BAGLANTISIYLA ILGILI OLABILIRMI BANADA CEVAP VERISENIZ COK MEMNUN OLACAM PAYLASIMLARINIZ ICIN TSKLER

Saturday, 20.10.2007, 16:49

dj yayındayken ses kesıntısı

tskler cevap verdıdıgınız ıcın bende eskıden oluyordu net baglantımı degıstırdım o sorunlar cozuldu baska bır djmızde oluyor bu sorun bugun bendede oldu statıge bakınca eksı artı olması gerekırken anlamadım bana bu konuda bır bılgı verısenız gene sevınecegım hayırlı aksamlar hersey ıcın tskler

Saturday, 20.10.2007, 09:38

dj yayındayken ses kesıntısı

slm arkadaslar oncelıkle boyle guzel paylasımlarda bulundugunuz ıcın tskler benım sorunuma gelınce dj yayındayken asırı derece ses kesıntısı oluyor bu sorun neden kaynaklanıyor ve bu sorunu nasıl cozebılırım ses kesıntısı dısında yayını mukemmel sadece bızım keyfımızı bozan es kesıntısı bana ne yapacagımı onerırsenız cok memnun olacagım hersey ıcın sımdıden tkler yuregınıze emegınıze saglık arkadaslar

Monday, 27.08.2007, 18:41

Ah Mazi ( Flatcast Tamasi )

çok güzel olmuş elinize sağlık paylaşım için

Monday, 27.08.2007, 18:38

..:: HAYAL GÖZLÜM-3 ::..

slm paylaşımlarınız için tşk ederim arkadaşım