Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Monday, 25.04.2011, 19:57

Yazar: serce32

ALDATIN BENİ siiri

rica iyi okumalar

Monday, 18.04.2011, 22:20

En Son Ne Zaman ?

simdi adana yedim hehehe en son ne zaman eylenmeye gittin???

Monday, 18.04.2011, 20:58

En son neye para verdin ..?

bende arabaya benzin aldimmm yemeye kalmadi ))

Monday, 18.04.2011, 18:15

ALDATIN BENİ siiri

[ALDATIN BENİ nasıl yaşarım şimdi bütün gercekleri öğrenmişken nasıl inandım sana umutlarımı sen calmışken gözlerim ne kadar körmüş hayellerim gercekleri örtmüş senin sahte sevgin benim gözümde ne kadar büyükmüş ne olurdu sanki aldatmasaydın beni acıkca söyleseydin bana inan tutmazdım seni (hayatımda) hazmedemiyorum be gülüm kaldırmıyor yürğim bu ihaneti beni sevmeni beklemiyorum senden kendime kızıyorum ben zaten hakkım helal deyildir sana tek güvendim sendin dünyada uyandırdın sen beni toz pem...

Wednesday, 13.04.2011, 13:25

yoluna ölürüm siiri

Geldi, geçti saltanatçı hancılar, Şah Hüseyin’im yaran bizi sancılar, Bize hükmedenler sahte dinciler, Hüseyin’im ben yoluna ölürüm. Cengaverdi Şahım Ali’min cengi, Kurban kılıcına kuşanmış süngü, Arasan bulunmaz dünyada dengi, Ali’m ben yoluna kurban olurum. Yıllar önce Yavuz’ların korkusu, Ağıtlarla doldu taştı türküsü, Yezidler saldırdı yoktur ürküsü, Unutmadım dünkü gibi bilirim. Yezide bedduam derim kan kusan, Lanet olsun Pir’im Sultan’ı asan, Yinede biz olduk her yerde susan, Pir Sultan’ım...