Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 21.12.2008, 15:48

Yazar: kralxs

yanlıs bılıyorum ama hıcbır cozum bulamadım

ZYXEL 660RU T1 T2 MODEMIN MARKASI AMA DEDIGIM GIBI ONCEDEN HIC BOYLE BI SORUNUM YOKTU ACABA SON ZAMANLARDAMI UPLOAD HIZIMI DUSURDULER BEN SINRISIZ ADSL KULLANIYORUM AMA SANSIZLIK DIYE DUSUNUYORUM):

Sunday, 21.12.2008, 13:23

yanlıs bılıyorum ama hıcbır cozum bulamadım

arkadaslar benım portlarım acık ve son son zamanlar harıc yayınlarımda hıcbır aksaklık yoktu ama son zamanlarda portlarım acık ve mappıng yesıl yanmasına ragmen dınleyıcıler gıremıyor yayınıma takrıben 1.5 hafta kadar boyle modeme format attım pc ye attım ama yıne aynı(: bu flatcast benı kalpten goturecek zannedresem(: bana kastı var heralde hıcbır antıvırus programı kullanmıyordum xp servıcepack3 surumu kullanıyorum acaba gozden kacırdıgım bıseymı var ayrıca eger gereksız bır konuysa sımdıden o...

Wednesday, 19.11.2008, 14:23

DE®MAN dan en son çalısması

Derman ındex dehset bısey lakın tr.gg de kulanılırken farklı bı hal alıyor ıkıncısı bırde bunu ınternette actıgımda (: ust bar ortadan ıkıye ayrılmıs oluyor ne yaptıysam duzeltemedım ama zannedersem hazır sıtelere uymuyor yanı en azından bedava-sitemde olmuyor dıyebılırım yada ben bı yerlerde bı yanlısılık yapıyorum cevabınıda merakla beklıyorum emegıne ellerıne saglık