Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Sunday, 18.05.2008, 18:43

Yazar: ogzhn

Vista ile yayinda sorun yasiyorum???

Arkadaslar Bende Xp Mıkrofonla konusurken sorun yasıyorum normal ayarlar yapılı ıken ses karsı tarafa cok bozuk gıdıyo. ses denetımı ayarlarından baya bir karıstırdım ama sonuc yoq. aklına bi şey gelen olursa cevap beklıorum..... saygılar

Sunday, 18.05.2008, 17:46

Buton vesaire icin Aciklama (ingilizce terim ve anlamlari)

yav ıyıkı okumusum burayı nıye daha once soylemedınızkı neyse ellerınıze saglık zodum sorunu...

Sunday, 18.05.2008, 12:53

Flatcast icin Port Acmak

hayır Yayın konsolunda cıkıyodu, ama sorunu cozdumm ya teşekkur ederımm... kÜÇÜK BİR TİYO VEREYİM AİLE KORUMA ŞİFRESİ VEYA BUNA BENZER KORUYUCU PROGRAM KULLANAN ARKADASLAR BU PROGRAMLARI KAPATMADAN GİRİŞ YAPAMAYA FALAN ÇALIŞMASIN BENİM JETON YENİ DÜŞTÜĞ DAHA radyo yayınımız başladı bı bakarsanız sevınırım.

Sunday, 18.05.2008, 12:49

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Neyse Hallettım arkadaslar birde tıyo vereyım AİLE KORUMA ŞİFRESİ - veya buna benzer koruyucu programlar kullanıyosanız kaldırın onları yoq sa radyo olayı yalan muccxlar

Sunday, 18.05.2008, 01:29

Radyo'yu kapatmadan yayını baska bi dj'ye devretmek

Yavv ıyıkı soyledın hee bende kac gundur bunu arıyorum, parmaklarına saglık kardesım ıyıkı yapmıssın.. saygılar

Sunday, 18.05.2008, 01:18

winaptan yayın ( videolu anlatim )

yav kanka saol cok ıse yaradı ) buyuk adamsın vesselam

Sunday, 18.05.2008, 00:26

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

BEN DENİLENLERİN HEPSİNİ YAPTIM BİLGİSAYARIMA SABİT BİR IP VERDIM MODEM AYARLARIMI ( AİRTİES RT 205 KULLANIYORUM ) SİZİN GÖSTERDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM, EXTRA OLARAK WİNDOWS GÜVENLİK DUVARI AYARLARININ ÖZEL SECENEKLER BOLUMUNE UDP 40123 DİE Bİ PORT EKLEDIM YANI EFENDIM ANLICANIZZ SIYIRMAK UZEREYIM HALA OLMADI BASKA BIR PCDEN BU AYARLARIN HIC BIRINI YAPMADAN COK RAHAT YAYIN YAPABILIYORUZ... AMA EVIMDEKI MAKINA BUNA BI TURLU IZIN VERMIYO...LÜTFEN YARDIMCI OLUN ATLADIGIM NE OLABILIR.....SAYGILAR SEVGİLE...

Sunday, 18.05.2008, 00:20

Flatcast icin Port Acmak

YA BEN DAHA BETER BI SEY SOYLICEM YAPMAM GEREKENLERIN HEPSINI YAPTIM EXTRA OLARAK ANTIVURUS PROG. DA KALDIRDIM WİNDOWS FIREWALL AYARLARINDAN UDP 40123 PORTUNUDA EKLEDIM MODEMIM AİRTİES-205 BASKA BI SAYFADAKI AYARLARINDA AYNISI YAPTIM AMAA GEL GELELIM HALA KARSIMA ( YOUR FİREWALL BLOCKED ACCESS ) ÇIKIYO SIYIRMAK UZEREYIM... ACIL YARDIMA IHTIYACIM... ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKUR EDERIM HEPNIZE...ALLAHA EMANET OLUN