Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 4.12.2009, 23:59

Yazar: Anyncmiz73

"Bitti" Zor Oldu Ama "Bitti"

ok sevdiim bir film-di oysaki.. itti Zor oldu ama bitti o filmi batan balayp izlemek iin ok ey verirdim herhalde ama ...

Friday, 4.12.2009, 04:10

Alternatif Ve Ücretsiz Ftp Alanı

Matlaba alternatif SCILAB gibi GNU lisanslı birde OCTAVE var ama Octave çok kullanışlı gelmedi bana...

Wednesday, 2.12.2009, 05:02

flatcast tema finish

o masumane bakışların bir ömür bahtını açık etsin bebek paylaşım için çok tşk ederim şahin

Monday, 30.11.2009, 08:27

Neden Alla Turkaa

Ben anlatayim siz okuyun, aslinda mutlusunuz ama yinede bir hüzün bir burukluk var icinizde birseyler düsünüyorsunuz ama ne düsündügünüzü bilmiyorsunuz? Neden?

Saturday, 21.11.2009, 14:11

Kristal yapımı

Bu Gimli Goko arkadaşımızın açtığı harita yapımı bölümü sabitlenirse güzel olur....

Sunday, 25.10.2009, 13:52

Temel Uçakta

Temel askerligini yunan sınırında yapıyormuş. Temelin canı çok sıkılıyormuş. Yunana bir ıslık çalmış elleriyle "Havacı mısın?" işareti yapmış,Yunan aldırmamış. Bir ıslık çalmış elleriyle "Karacı mısın?" işareti yapmış, Yunan aldırmamış. Bir ıslık daha çalmış "Denizci misin?" anlamında yüzme işareti yapmış, yunan aldırmamış. Bir ıslık daha çalmış. El haraketi yaparak "Topçu musun?" demiş, yunan aldırmamış. Bir ıslık daha çalmış "Gözcü müsün?" anlamında dürbün işareti yapmış, yunan aldırmamış. Nöb...

Thursday, 15.10.2009, 08:44

Gitme Anne

Gitme sana muhtacım gözümde nursun başımda tacım muhtacım beni öldür öyle git yaşamak için senin sevgine muhtacım muhtacım gözlerine muhtacım sözlerine ruhumu ısıtacak sımsıcak nefesine gitmeeee şimdi bomboş ellerim seni çağırır yaşlı gözlerim muhtacım beni öldür öyle git yaşamam için senin sevgine muhtacım sensiz bir dünyadayım gerçekten uzak bir rüyadayım muhtacım beni sensiz dünyadan sonsuz rüyadan uyandırda git muhtacımmm muhtacım gözlerine muhtacım sözlerine ruhumu ısıtacak sımsıcak nefesin...