Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 7.12.2007, 14:51

Yazar: Totti

Yayini acamiyorum..

Hay hay basimla gözümle beklerim :-) bu arada sorunu simdilik hallettik tsk ederim yine

Friday, 7.12.2007, 14:25

Yayini acamiyorum..

Ya öyle bisi ki, isyerindeki pc bu, evdeki pc olsa bu kadar takmam belki :-) senide rahatsiz etmis oluyorum ama isiniz bu olmasa yemek daveti teklifinde bulunurdum sanirim :-) (yanlis anlamada) insalla olur bu sefer

Friday, 7.12.2007, 14:19

Yayini acamiyorum..

Fire Fox la girmeye calistim, bu sefer de Quit Time dosyasinin inmesini istedi onu bi indiriyorum.. bu sefer de olmazsa artik nasil olur bilemem :-)

Friday, 7.12.2007, 13:52

Yayini acamiyorum..

Tabi aktaririm.. Kücük bi pencere icerisinde 'iexplore.exe bir sorunla karsilasti ve kapatilmasi gerekiyor. Bu durumdan dolayi özür dileriz vs vs..' ve suan yine hata verdi radyoya girip sarkilari dinlemek icin, simdi bu forumda kapanicak ve diger acik interne sayfalarida

Friday, 7.12.2007, 13:48

Yayini acamiyorum..

Mozilla Fire Fox pc de kurulu zaten

Friday, 7.12.2007, 13:30

..

Radyo ya giriyorum ve Hata raporu veriyor Pc.. Baska Sitelerde hata vermiyo.. bunu nasil halledebilirim

Friday, 7.12.2007, 11:44

..

Dedigini daha önce yapmak istemistim, ama pc ye zarar verir endisesi yasamistim. Sistemi geri yükle dedim ve sorun hallondu tsk ederim, pc yide kontrol ettim bi problem göremedim.. Tekrar tskler

Friday, 7.12.2007, 09:56

Yayini acamiyorum..

Merhabalar, ben uzun zamandir yayin yapan bi DJ idim, fakat son 2 gündür yayin alamiyorum, mixer penceresi ve chat sayfasi cikmiyor. Bu sorunla ilgili bi konuda bulamadim yardim departmaninda. Yardimci olursaniz sevinirim..