Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 13.01.2009, 21:02

Yazar: battalkoc

Zyxel Modemde Port Açma (Videolu Anlatım)

arkadaşlarr ben port açmama rahmen giremiyorlarr my pc + oLmasina rahmen girilmiyor sabit ipde verdimm Neyden kaynaklanıyor olabilir awast antivirüs kullanıyorum engellemiş olamaz ??? :wallb:

Wednesday, 7.05.2008, 21:02

Flatcast Sorun Mesajlari

zennube mrb iyi aksamlar benim sorunum ben yayini aliyorum portlar açık sabit ip verdim Yayini aldigimda Mapping + Allow take - olarak gözüküyor normalde dinleyicilerin girmesi gerekmiyormu?? Cvvp Verirsen Sevinirim Tskler??

Sunday, 23.03.2008, 12:03

Radyom Açılmıyor..???

arkadaslar resim atarak göstermek istiyorum resim nasil atiliyor yardimci olursaniz sevinirim ???

Friday, 14.03.2008, 15:30

Flatcast Sorun Mesajlari

sabit ip verdimm güvenlik duvari açik olmasina ragmen dinleyici giremiyor neden acaba flatcastta arkadasimin yayını alıyorum dinleyiciler girebiliyorlar??? sorun nerde tskler ??

Sunday, 9.03.2008, 12:59

!!!!RADYO ACILMIOO!!!

arkadaslar benim radyomdada sorun var portlar açık güvenlik duvarida engelemiyor anntivirüs kullanmiyorum + - olmasina rahmen dinleyicler hala giremiyorlar zorluk çekiyorlarmıs ?? SOrun Nerde

Sunday, 9.03.2008, 12:58

!!!!RADYO ACILMIOO!!!

arkadaslar benim radyomdada sorun var portlar açık güvenlik duvarida engelemiyor anntivirüs kullanmiyorum + - olmasina rahmen dinleyicler hala giremiyorlar zorluk çekiyorlarmıs ?? SOrun Nerde

Saturday, 8.03.2008, 23:58

Radyom Açılmıyor..???

ip Sabit Bi Kere Flatcastta 192.168.1.2 yönlendirin demiş aynisini yaptım ????

Saturday, 8.03.2008, 23:19

Radyom Açılmıyor..???

Servis Adι Başlama Portu Bitiş Portu Sunucu IP Adresi Udp 40123 40123 192.168. 1. 2 Varsayιlan Sunucu :192.168.1.33 aktif arkadaslar sorun nerde ??? :aptal:

Friday, 7.03.2008, 23:59

Radyom Açılmıyor..???

arkadaslar bana biraz daha yardım ederseniz sewinirim zyxel 600 kullaniyorum alaturkada deisik vermis zyxel 640 vermis arasinda fark var nat çikmiyor moderm ayarlarımda

Thursday, 6.03.2008, 23:57

Radyom Açılmıyor..???

Information Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren. Es konnte kein geeigneter Knoten gefunden werden, von dem Sie die Sendungsdaten empfangen können. Vorallem wenn wenig Teilne hmer in einer Sendung sind, liegt das Problem vielleicht garnicht bei Ihnen. Wenn das Problem aber öfter auftritt, sind die häufigsten Ursachen Bu sorunu Veriyor

Thursday, 6.03.2008, 23:55

Radyom Açılmıyor..???

port açmayı bilmiyorum denedim ama açamadım port sorunu olsa radyoyu ilk kurdugumda dinleyicler giremezdi bu olay son günlerde oldu?? :wallb:

Thursday, 6.03.2008, 20:20

Radyom Açılmıyor..???

horuz kardesim port da sorun olsa radyo açılmaz dinleyiciler giremezdi arkadasım pc giriyorum dinleyiciler girebiliyorlar Radyo Benim BEN Yayın Yapamıyorum ?? SOrunu Hala Anlayamadım ???

Wednesday, 5.03.2008, 14:11

Radyom Açılmıyor..???

Arkadaslar Ben Radyo aldıgımda dinleyiciler Giremiyor Baska SUnucu ALdıgında Girebiliyorlar Sorun NErde Acaba ??