Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Wednesday, 20.10.2010, 23:14

Yazar: dosttt06

dj yazilari gifler ıstek bolumu

selam aleyküm kardesim öncelikle teşekkür ederim güzel yazilar yapiyorsunuuz banada DJ*MEJNUN DJ*SAMİ DJ*MEJNUN SİZLERLE DJ*SAMİSİZLERLE Yazarsanız sevinirim 4-5 tane değişik renklerde olursa sevinirim emeğinize yüreğinize sağlık kolay gelsin şimdiden teşekkür ederim allaha emanet olun

Sunday, 5.09.2010, 20:42

Dj Isimleri-Istege Bagli Haraketli Herçesit Linkleri Ile Yazilar...

selam önce kadir geceniz mübarek olsun kardesim sizden bir isteğim olacak RADYOSİNCAN A HOŞ GELDİNİZ GÖNÜL DOSTLARIMIZ Yazarmısınız Mümkünse değişik renk ve şekillerde Birde dj isimleri isteyecektim değişik şekilerde ve renklerde renkler siyah krışımı turkaaz - kırmızıkarışımı siyah - yeşil karışımı siyah - turuncu karışımı siyah- koyumavi karışımı siyah- aynı renkte beyaz karışımı 1- DJ_C-E-M-R-E SİZLERLE 2- DJ__DOST*SİZLERLE 3-DJ_GÜMÜŞ*SİZLERE 4-DJ_G Ö L G E *SİZLERLE 5-DJ__DOST* Değişik renk ...

Sunday, 5.09.2010, 05:33

selam aleyküm önce kandilin mübarek olsun yazdigin yazilar çok güzel olmuş çok teşekür ederim emeğine yüreğine sağlik senden bir ricam daha var çok olmazsam tabi her dj nin rekleri ve slaytlari farkli olsun yaparsaniz menmn olurum yazi sitillerini sana birakiyorum dönen bir içe bir dışa kayan yukarı aşağı hoş yazi olsn şimdiden teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık tekrar kandiliniz mubarek olsun nice kandilere eriştirsin rabbim acil olursa sevinirim allaha emanet olun 4-5 TANE OLURSA SEVİNİRİ...

Saturday, 4.09.2010, 02:20

selam aleyküm onur kardesim senden yine bir isteğim var mümkünse DJ_C-E-M-R-E DJ_G Ö L GE DJ_GUMUS DJ_1*GÜN RENKLERİ beyaz açik mavi koyuyesil eflatun olursa sevinirim degisik silatlarda dönen bir içe birdişa şimdiden tesekkür ederim emegine yüregine saglik allah yardimcin olsun

Friday, 20.08.2010, 04:59

tşkrler onur kardeşim allah razi olsun

Thursday, 19.08.2010, 18:51

selam aleyküm hayırlı iftarla arkadaşım bana dj_bozkurt ve dj başkentli yazarmısınız rica etsem birkaçrenkte işmdiden teşekkür ederim emeğinize ve gönlünüze sağlık

Wednesday, 21.07.2010, 18:48

Dj nick isteyen buyrun sizinde süper bi dj nickiniz olsun

selam aleyküm ben dosttt arkadaşım ellerine sağlık güzel olmuş allah emeğini zay etmesin bir ricam daha olacak mümkünse tabi Hoşgeldiniz Gönül Dostlarımız Suder_fm e DJ_Dost Sizlerle 3-4 tane degisik renklerde hareketli teşekkür ederim allaha emanetsiniz

Monday, 19.07.2010, 01:46

SELAM Teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık çok güzel olmuş yazılarınız bir isteğim daha olacak mümkünse Hoşgeldiniz Gönül Dostlarımız Radyo SUDER FM E Yazarsanız sevinirim birkaçrenkte çeşitte şimdiden teşekkür ederim saolun emeğinize sağlık

Saturday, 10.07.2010, 22:00

SELAM ALEYKÜM bana da DJ Dost Yazarmisiniz acaba karışımlı olsun pembe açık yeşil beyaz pembe altın sarısı kırmızı açık saı bordo eflatun beyaz beyaz siyah şimdiden çok teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık allah emeklerinizi zay etmesin allaha emanet olun

Friday, 9.07.2010, 23:42

SELAM BEN DOSTTT ONUR KARDEŞİM EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ÇOK SAĞOL

Friday, 9.07.2010, 02:01

selam kardeşim öncelikle Miraç kandiliniz mubarek olsun yazilariniz çok hoş bana da DJ__Dost Yazarsanız sevinirim değişik güzel renklerde hareketli ve de 3 arkadaşıma dj arkadaşıma da isteyecem mümkünse 5şer 6 şartane 1- DJ__Dost* 2- DJ_FATİH 3- DJ_İREM 4- DJ_İLKBUSE Şimdiden Teşekkür Ederim meğinize ve yüreğinize sağlık şimdiden kolay gelsin allaha emanet olun

Wednesday, 7.07.2010, 17:39

SELAM Onur kardesim allah razi olsun yazilar harika olmus emeğinize yüreğinize sağlık allahrazı olsun daha bugün gördüm çok teşekkür ederim 07.07-2010 sizden yine biricam olacak çok oluyorum bilmiyorum ama yazilariniz çok güzel yeni dj lerim var onlar içinde bir kaçar tane hareketli nikler isteyecem mümkünmü şimdiden teşekkür ederim DJ_FATİH *DJ_İLKBUSE DJ_ İREM DEĞİŞİK RENKLERDE Emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürlar suder fm allaha emanet olun allah yar ve yardimciniz olsun

Friday, 25.06.2010, 00:28

selam banada DJ_DOST Yazarmısınız rica etsem değişik şekillerde altin sarısı gümüş rengi değişikrenklerde şimdiden teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlık

Thursday, 10.06.2010, 14:43

selam aleyküm arkadaşim bende dj ismi istemiştim ama hala alamadim DJ_DOST hareketli altin rengi gümüs rengi degişik reklerde 5.6 tane olursa sevinirim emeginize yüreğinize sağlik şimdiden teşekkür ederim iyi günler

Thursday, 3.06.2010, 08:07

selam onur kardesim baanada DJ_Dosttt yazarmısın hareketli renkler gümüs altınrengi pembe eflatun simli renklerde 6-7 çeşit yaparsanız sevinirim beyaz birde şimdiden teşekkür ederim

Sunday, 29.11.2009, 22:22

KURBAN BAYRAMİN KUTLU OLSUN ONUR KARDESİM ellerine sağlik çok güzel olmus teşekkür ederim yazilar için allaha emanet ol allah yarve yardimcin olsun

Wednesday, 18.11.2009, 19:28

selam iyi akşamlar rica etsem banada DJ sami yazarmisiniz degişikrenkve dönen ve takla atan çeşitlerinden şimdiden teşekkür ederim elinize ve emeğinize sağlik

Wednesday, 18.11.2009, 16:41

DJ YAZISI ISTEYEN HER ARKADASA HAREKETLI DJ ISIMLERI

selam kardesim kemal yazilarin güzelde ben okuyamiyorum kalin olursa sevinirim benim bir gözüm görmüyor sana zahmet basta ferit yazisi var mesela güzel yazi öleyazilardan DJ SAMİ DJ SERVET Sevinirim suderfm sami sizlerle diye degisik renklerde basta allaturka var öle renkte olursa sevinirim tesekkür ederim emegine salik

Wednesday, 18.11.2009, 15:59

teşekkür ederim ellerine salik kardeşim benim allah razi olsun

Tuesday, 17.11.2009, 22:32

selam üstadim iyi akşamlar öncelikle başarilarınızın devamini dilerim emeğinize ve yüreğinize salik bende sizden SUDER FM HOSGELDİNİZ Yazarsaniz Sevinirim Birde değişik renklerde bir yukari bir aşagi dönen bir ileri bir geri giden yazilardan değişik renklerde DJ SAMİ yazarsan çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar salicakla kalin