Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Friday, 1.06.2012, 15:37

Yazar: remziozer

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

avrupa birligi uyum surecinden gectim ama maalesef sizin bu uyum kriterlerinizi saglayamadim. bir dahada basvuru yapmayacagim. emegi gecenlere tesekkurler

Tuesday, 29.05.2012, 15:27

sid listesine isim eklem

Suskun Fm olarak ismimizi sid listesinde gormek istiyoruz .... Sid no:1283503 Alakanız icin simdiden tesekkurler...

Monday, 12.03.2012, 19:29

[Eski] Radyo Rulet AllaTurkaa Hizmetinizde

yasanan teknik aksaklık nedeniyle dinleyicilerimiz radyomuza gelemedi o nedenle kriterleri yerine getiremedik aksaklıgı giderdik. yarın itibariyle kriterleri sağlayacağımızı dusunuyorum . ilgi niz icin tesekkur ederim . kriterleri sagladıgımız zaman tekrar basvuru yapacagız. saygılarımla...

Friday, 9.03.2012, 14:26

rulete radyo ismi yazdırma

selamlar. öncelikler yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim radyomuzun adi : SUSKUN FM SİD NO: 1283503 radyomuzun ismininde rulette sid listesinde gorunmesini istiyoruz. konuya yaklaşımınız için şimdiden tesekkur ederim. Remzi ÖZER {-}KRAL{-}

Saturday, 14.01.2012, 08:27

sid yerine isim yazilmasi

gostermiş oldugunuz hassasiyet için ayrıca tesekkur ederim. yayın suresi ve dinleyici sayısı konusundaki eksiklikleri giderme yolundayız . umarım en kısa surede bu kriterleri tamamlarız ve ismimizi burada goruruz. teşekkürler. onurfm37 ailesi adına ...

Wednesday, 11.01.2012, 15:05

sid yerine isim yazilmasi

radyo adi : onurfm37 sid numarası: 1126900 sid numaramizin yerine radyo ismimizin yazilmasini rica ederiz.kriterleri tasidigimizi düsünüyoruz. onurfm37 ailesi. simdiden emeginiz için tesekkur ederiz.