Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 2.03.2010, 21:23

Yazar: Babacan.21

DUY YARİM İNDEX

Tskler ONUR elinde sonun da bunun bu sacmalıkalrına son verdınız.ama sızden rıcam mesajları dıkakte alın baska bır uyelık ıle paylasım da bulunabılır. :hehe:

Monday, 15.02.2010, 21:24

Ölümsüz Sewdam

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine geldim buraya sizin aranıza.yalnız goruyorum kı bu hırsız arkadas mı dıyım neyse artık soylenen cok sey var buna ama yerı değil.burada bu index yapma bolumu ıle mesgul olan mod arkadaslara sesleniyorum bu arkadasın uyelgıını ıptal edin bieşeyler felan yapın boyle emek hırsızları boyle 3 kagıtcıları aramız da barındırmayın sizden ricam.Gordugunuz gıbı herkes rahatsız bundan ama bkaıyorum uzun bır aradan sonra geldım yıne bu herıf burada ve yıne hırsızlık yapı...

Tuesday, 2.02.2010, 02:52

Hakkınızı HeLaL edin

Başınız Sağolsun Kolay Değil Elbette Evlad Acısı Ama Sabretmelisin.Kolay Olmayacak Biliyorum.Tekrardan baŞınız SaqOLsun !!!

Monday, 27.07.2009, 21:26

<< Yenii İndex Babacan.21'den >>

evet arkadaslar uzun bır aradan sonra Babacan.21 tekrar sızlere bır calısma yapıp sunuyor.umarım begenırsınız.şimdiden tskler ederim sizlere yapmanız gereken tek sey yıne de kendi radyo sid numaranızı değiştirmek olacak fazla birşey yapmayacaksınız.Kolay Gelsin Arkadaslar Önizleme Yap http://site.mynet.com/yeter.sevgilim/tasarim98/index.htm İşte O Kodlar [spoil]</a><body background="http://img199.imageshack.us/img199/1111/56696251.gif"><br></center> <TABLE style="BORDER-RIGHT: rgb(153,204,51) 10...

Thursday, 23.07.2009, 21:40

<<< Hoş Bir İndex >>> Babacan.21'den

Birbirinden Değerli Yorumlarınız İçin Sonsuz Tskler En Kısa Zamanda Tekrardan Burada ındexlerde Paylasımda Bulunacagım. quzey, Abimm Bende Oyle Birşey Olmuyorr Sende Hata Felan Olmasın mı NEden Dersen Bu ındexsi Kullanan Bir KAc KArdesımız daha Var Oyle Hata Olsaydı Onlarda Soylemıs Olurlardı Tsşkler Yinede Yorumunuz İçin

Thursday, 25.06.2009, 16:09

<<< Hoş Bir İndex >>> Babacan.21'den

MRblar Tekrardan Yine Sizler İçin Ugrasıp Birşeyler Karaladık Umarım Begenırsınız ve Yorum Yaparsınız.Sizlere Kolay Gelsin.Yapmanız Gerekn Tek Şey Sid no yu Degiştirmek Olacak Baska Birşey Yapmanıza Gerek Yok Sol Taraftakı LINKleri Değişltirmek İStiyorsanız Sitelerin url erını yazabılrısınız.Kolay Gelsın tekrardan Ön İzleme http://site.mynet.com/yeter.sevgilim/tasarim90/index.htm İşte O Kodlar

Saturday, 13.06.2009, 19:22

<< Desing 21 İndex Sizler İçin Dj Listesi İle >>

İlginiz ve alakanız için Sonsuz Tşkler 36kafkas, abimizin sorunun da öm halledilecektir. Tekrardan Tşkler İlginiz için Yorumlarınız İçin Sagolun

Saturday, 6.06.2009, 20:58

< O Bir Arabeskci > '' Design21 ''

Ardaşlar Sizle İçin Uğraşıp Birşeyler Yaptık Saatlerce Ugrasmaya Değer Yorumlarınız İle Birlikte.Beğenipte Yorum Yazmayanın Linki Ölsün Önizleme Yap www.seniyazdim.blogcu.com İşte O Kodlar

Thursday, 4.06.2009, 17:36

< Design 21 Top 10 Listesi >

DjMaHurGözLüm, bu kadar kişi yorum yapmış boyle birşey dememiş sen bunu diyorsan hata sendedir. baskalarında da aynı sey olsaydı cıkıp soylerlerdi Lütfen baska arkadaslarda da virüs var uyarısı yapılıyorsa bu konuyu sılecegım Oke :hiding:

Tuesday, 2.06.2009, 21:15

Hareketli Gifler -1

Tşkler Ablam emeğin için Sonsuz Tskler Güzel paylasım

Tuesday, 2.06.2009, 18:23

Yonca, Tşkler Yonca Soyledıgını Gayet iyi Anladım Dedıgım gıbı cok vakıt harcadım o kadarını artık dusunemedım artık bu kodu alıp web sayfasında duzenleme yapan arkadaslar senın dedıgın ayrıtıyı kullanırlar Değerli Yorumlarınız İçin sonsuz Tşkler

Monday, 1.06.2009, 19:48

Evet sevgili arkadaslar sizle riçin bu kez farklı bır ındex paylasıyorum top 10 listesi.inanın arakdaslar saatlerce ugrastım fotoları upload ettım sarkıları upload edıp kodlarını haızrlyaana kadar cok vakıt harcadım.şikayet felan etmiyorum sadece burada cok emek harcadıgımı soylemek ıstedım gule gule kullanın Tümü ile bana ait bir konudur.Kolay gelsin sizlere umarım bgeneırsınız Önizleme Yap http://site.mynet.com/yeter.sevgilim/top10/index.htm İşte Top 10 Listesi İçin O Kodlar

Tuesday, 26.05.2009, 18:55

KıRMıZı-A$K _By *Se-LiN*

emeğine ve Yüreğine SAglık Güzel Bir İndex TsKLer

Thursday, 21.05.2009, 20:06

yesim434, ama ablam ben senın msnyı ekledım yoksun ortalıklarda ben ne yapim hmmm :497678:

Wednesday, 20.05.2009, 18:06

uyusscuk, Rica Ederim birşeyler yapabiliyorsak ne mutlu bize SAgolun yorumunuz için Saygılar

Tuesday, 19.05.2009, 20:58

Evet Arkadalar Sizler için yine ugrasıp birşeyler yaptık.bu kez İndex ve Dj listesi sizler için hazırladım umarım begenir yorumlarınızı yazarsanız.Begenriseniz burada güzel güzel paylasımlarda bulunacagım bunlar sadece ilk denemeler.bu arada burada bir kac tane index paylasımda bulundum bu indexleri alan arkadaslar hemen alt kısımda bulunan cok kucuk bir imzayı bile değiştirip kendileri hazırlamıs gıbı adını yazıyorlar bu cok ayıpbirşey bizzat ben o tür şeyleri sevmem.bazıları gibi oyle saga sol...

Sunday, 17.05.2009, 11:26

<< Geniş Kapsamlı Bir Dj Listesi >> Design 21

Evet Arkadalar Sizler için yine ugrasıp birşeyler yaptık.bu kez Dj listesi sizler için hazırladım umarım begenir yorumlarınızı yazarsanız.Begenriseniz burada güzel güzel paylasımlarda bulunacagım bunlar sadece ilk denemeler.bu arada burada bir kac tane index paylasımda bulundum bu indexleri alan arkadaslar hemen alt kısımda bulunan cok kucuk bir imzayı bile değiştirip kendileri hazırlamıs gıbı adını yazıyorlar bu cok ayıpbirşey bizzat ben o tür şeyleri sevmem.bazıları gibi oyle saga sola reklam ...