Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Saturday, 15.06.2024, 18:09

Yazar: shift

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

Merhaba, arkadaşlar oyun içinde sunucu yani server açmak istiyorum port sabitleme hakkında tekrar bilgi almam gerekiyor eskiler görünmüyor buradan yardım almıştım işime yaramıştı

Wednesday, 5.10.2011, 16:08

Teşekkürler meral hanım port açtım server açıldı ama bağlanma sorunu var ne yazıkki girilmiyor yani yinede teşekkürler usb modemi kullanıcağım sanırım

Wednesday, 5.10.2011, 14:38

Port açmaktan anlamıyorumda kusura bakmayın ethernet modemimi takayım dediklerinizi deniyim inş olur teşekkürler. olursa yazarım

Wednesday, 5.10.2011, 12:21

Huawei SmartAX MT880a Windows Xp Oyun SWAT 4 Ben o mesajı ilkte yazmıştımda sonradan onaylanmış sanıyorum ethernet bağlantılı huawei modemimle açamıyorum port ve ip sabitlememe rağmen olmadı USb modemimi takınca açabiliyorum bu modemi kullanmak istiyorum ama LAN bağlantısında gözüküyor server portla alakalı olduğu için yazmıştım alakası yoksa kusura bakmayın

Tuesday, 4.10.2011, 16:17

Ethernet bağlantılı modem

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak ethernet bağlantılı modem aldım ip'i sabitlememe rağmen port açmama rağmen oyunlarda host game server kuramıyorum LAN bağlantısı olarak gözüküyor ve girilmiyor ama usb modemimde böyle bir sorun yok ethernet modemlerle internet olarak host game server kurulmuyormu?

Monday, 3.10.2011, 11:59

Teşekkürler ilgilendiğiniz için

Monday, 3.10.2011, 00:31

İp'i sabitlediğimde bir süre bağlantı sorunu yaşamıştım bağlanamamıştım. onla alakalımıdır ? server demekle neden bahsettim host game server kuruyorumda LAN olarak gözüküyor internetten kimse giremiyor o yüzden port'u sabitlemem gerekir diye düşünmüştüm.

Monday, 3.10.2011, 00:09

Tamam teşekkürler deneyeceğim şimdi ve bir sorum olacak ip'i sabitlemem gerekiyormu yoksa sadece port'u yapsam server açabilirmiyim ethernet bağlantılı modem. eski modemin usb'idi port açmadan server açabiliyodum bu modemimde sorun yaşıyorumda

Sunday, 2.10.2011, 12:21

.

Nat'a geldiğimde resimde gösterdiği yerle apayrı bi sayfa çıkıyor

Sunday, 2.10.2011, 12:20

Alıntı sahibi "Melye" Alıntı sahibi "shift" Huawei SmartAX MT880a modem için port nasıl açabilirim oyunlarda server kurmam için port açmam gerekiyorda. burda anlatılmış bir bakın isterseniz... Huawei SmartAX MT880a port açma Yanlız nat'a geldiğimde resimdeki gibi bir sayfa çıkmıyor apayrı bi sayfa çıkıyor

Sunday, 2.10.2011, 03:47

?

Huawei SmartAX MT880a modem için port nasıl açabilirim oyunlarda server kurmam için port açmam gerekiyorda.