Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 20.11.2008, 18:54

Yazar: HayatBirRüya

DİNLEYİCİ GİREMİYOR RADYOMA

beratcan portali actim sanirim suan radyoya dinleyici girdim hala - kirmiziyim sorun ne anlamadim yaa.... oooof ki ne oofffff baska ne sebeb olabilir tercihiniz varmi bana

Thursday, 20.11.2008, 17:46

beratcan,cok tsk ederim.. benim aradigim buydu ama gec ulastim msj a cünkü sayfayi yeniliyorum hep benim son msj geliyor dedim; kesin biktilar cevaplamiyorlar meger sayfa 2 ye gecilmis tamamen saskinlastim hem msn den anlat yayin neden yok hem burayi takip et derken kusura bakma lütfen... Yardim icin cok tsk ederim insallah olacak bu sefer diyerek basladim sonucu mutlaka bildirim... Herkezin emegine saglik... saygi ve sevgilerimle...

Thursday, 20.11.2008, 16:33

Beratcan , ya son linki siz yollamissiniz cok özür :cry: o kadar karistiki sayfalar , inceledim onu en son resimden sonrasini göstermemissiniz gerci ben doldurup sabitledim . Port icin modemin adini yazmistim onun anlatimini verebilecekmisiniz ?? :cry: :roll: modem : EasyBox-BB5A28

Thursday, 20.11.2008, 16:13

Masum Masum demin ki yalnisligim icin cok özür dilerim.. Port olayini okuyunca oradan cevap vereceklerini düsündüm kusura bakmayin.... Beratcan tafsiyeleriniz icin cok tesekkür ederim , henüz port acamadim galiba yoksa olmasi gerekirdi, simdi en son Masum Masum 'un gönderdigi link üzerinde calisacagim... insallah olur diyorum... Olmazsa zaten haberdar ederim sevgi ve saygilarimla...

Thursday, 20.11.2008, 16:02

Masum Masum, gönderdiginiz linkleri inceledim zaten bu son yolladiginizi üye olmadan öncede incelemistim. Bende de sürekli arkadaslardaki port 40123 for UDP sorunu var onu bir halledebilsem , yolladiginiz linke yazdim zaten modemin modelini umarim bir sonuc alabilirim... yoksa yayinlari tek basima kendime yapmaya devam edecegim + yesil bir dinliyenim gelene kadar

Thursday, 20.11.2008, 15:54

Modemlerde Port Açmak (Resimli)

selam sevgili arkadaslar bu port olayi her modemde farkli oluyorsa bana icinizden biri zahmet olacak ama mecbur kalmasam istemezdim EasyBox-BB5A28 icin nasil port acabilecegimi anlatabilirmi ? Böyle bir durum ilkkez basima geliyor Xp varken bunu hic yasamamistim , vista kullandigimdan beri bir türlü yayinlar düzene giremedi... sevgi ve saygilarimla...

Thursday, 20.11.2008, 15:37

Masum Masum , önce Ip sabitledim ama XP yapilisina göre yaptim,sonra firiwall duvarini kaldirdim,antiwirüsü devre disi biraktim... ne yaptimsa olumlu cevap alamadim... Port acmak nasil farkli bir durummu onu tam bilmiyorum, vistayi yeni aldim fazla pc bilgisi olmadigi icin arastirarak yol aliyorum... simdi hemen yolaldiginiz linkleri arastiracagim , sonra yine olmazsa yada olursa ( insallah olur ) size bildiririm ... Ilginiz icin cok tskler, saygi ve sevgilerimle...

Thursday, 20.11.2008, 15:09

Selam sevgili Alla Turkaa ilgilileri, benimde yayinlarima kimse giremiyor,üye olmadan önce cok arastirdim okudum ne yazdiysaniz uyguladim fakat hepsi de sonucsuz kaldi.... Ne denesem olmuyor daima -kirmizidayim. + yesil birisi gelmeden yayin acilmiyor. Ben windows vista kullanicisiyim ve laptop kullaniyorum acaba sorunuma bir care bulabilecekmisiniz ? Ben sizlere inanarak ve güvenerek geldim insallah bos göndermessiniz beni.... saygi ve sevgilerimle...