Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Tuesday, 5.01.2010, 12:10

Yazar: mechuullll

dj yazilari gifler ıstek bolumu

ONUR SLM LAR BANA MECHUULLLL ISMINI HAREKETLİ YAPABİLİRMİSİN.DJ MECHUULLLL SAYGILAR.

Sunday, 20.12.2009, 08:10

radyo kurmak

VALLAHİ ARKADAŞLAR BEN DÜZGÜN BİR MSJ YAZDIM YARDIM İSTEDİGİM KONUYU AMA BANA BERATCAN ADLI MODERATÖRÜNÜZDEN CVB GELMEDİ.İNANIN KİMSEYE TERS BİR SORU YAZMADIM SADECE BİR KONUDA YARDIM TALEBİM OLDU.FAKAT MALESEFKİ KİMSE CIKIPTA SİZE YARDIM EDEBİLİRİZ YADA EDEMEYİZ DİYE BİR ŞEY DEMEDİ.SİZİN YAPTIGINIZ MI AYIP BENİM ADAM GİBİ O ARKADAŞLARA YAZDIĞIM YAZIMI AYIP.LÜTFEN BANA BİR CVCB VERİRMİSİNİZ.2 MODERATÖRÜNÜZE YAZDIM BEN O SORUNUMU ÜSTELİK SAYGI ÇERCEVESİNDE YAZDIM.ASLA KABALIK ETMEDİM.HOBY OLARAK ...

Saturday, 19.12.2009, 08:30

radyo kurmak

slm lar nedense radyomu kuruyorum fakat aktif olmuyor bana düzgün bir şekilde yardım edebilecek admin türünden yetgili arkadaşlar yokmu.kaç defa bu konuda moderatörlerinize mesaj attım adminlerinize msj attım fakat hiç biri geri dönüş yapmadı.acaba neden yardım etmek istemiyorlar.bir sorun mu var.üyelerinize bu şekil mi hizmet veriyorsunuz.lütfen ilgilenmeyen kişileri değiştirin.madem hizmet veriyosunuz hizmete yatkın kişileri sitenize moderator admin yapın bence.lütfen bana gercekten yardım ede...

Monday, 14.12.2009, 18:07

Pembe bakislim fcp tema by kartanesi

kartanesi13, harika olmuş elinize sağlık