Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 10.05.2012, 10:40

Yazar: @g@th@

Bir Şizofrenin Günlüğü

..Sessiz Sevmeler.. “İki varlık iki yürek atar dururmuş uzaklarda... ....ve bu varlıkların kalpleri kanarmış her gece” Kalbim hep kanamaya mahkum sanki. Bir kez de kanamasa sanki.. olmaz mı?.. Her zaman tek başıma yaşadım sevdamı. Tek kişilik dünyamda çok kişilik sevdim... kocaman sevdim.. Sitem değil bu sözlerim sakın ha yanlış anlama sevgili.. Gönül kırgınlığı bu.. ama sana değil.. sen haklısın.. belki.. kırgınlığım tamamen kendime.. gönlüme.. yüreğime.. bu yürek var ya bu yürek.. durur durur ...

Thursday, 10.05.2012, 10:29

Hayalden İbaret Sevda'm 2

Geri Dönüş -II- Hayatımı sıfırlayarak, an’larda saklı kalan anı’ları tek tek temizleyerek geçmişimden arınmış bir sadelikle karşındayım... Seni sevmek öyle ki, yaşamı hiçe saymak.. Seninle var olmak.. belki de hiç olmayacak bir duaya amin demek.. Uzaktan sevmelere alışık beynime, bir çıkar yol göstermek adına her gece resminle avundum bana yolladığın şiiri sesinden dinleyerek.. Gece sığındığım bir liman... bense tekdüze giden bir geminin kaçak yolcusu.. Yaşamın takılı kaldığım kıyısından alarak ...

Wednesday, 9.05.2012, 12:18

Bir Şizofrenin Günlüğü

Gecenin siyahı çökerken üzerime, aklın sınırlarını zorlayan bir çığlıkla avaz avaz susuyorum.. İçime çöreklenen ölümün sessizliğine inat, göğsümün tam orta yerine gelip patlıyor çığlığım.. İmkansızlığın karşısında canhıraş bir çabayla tutunmaya çalışırken yaşamın takılı kaldığım kıyısına, ellerimin boşluğu sarmasıyla sarsılıyor bedenim. Sanrılarımın bir oyunumusun yoksa imkansızlığın mı hayal dünyamın kapılarını zorluyor yine..bilmiyorum.. İçimdeki cesede dokunuyorum bir kez daha.. ellerimdeki k...

Wednesday, 9.05.2012, 12:14

Hayalden İbaret Sevda'm

Kırgın düşlerimden uzak, kırgın kalbimi avutuyorum. Kimbilir kaç zaman geçti sensiz, sayamadığım... Senden uzak, sesinden uzak... Bir kez dokunamadığıma mı yansaydım sana, yoksa sesinden uzak kaldığıma mı, hangisi daha çok canımı yakıyordu...anlayamadım. Yıllardır içimdeydin, belki de asırlardır... belki de doğmadan önce de biliyordum seni. Hep beklediğimdin sen, ama sana bunu anlatamadım... Ben geldikçe, kaçanım oldun.. içini bilmediğim, yüreğini görmediğim sevdanın, kekremsi tadı oldun dilimde...

Tuesday, 8.05.2012, 10:56

Foruma Üye Olduğunuzda Dikkatinizi İlk Hangi Üye Çekti?

Birisi dikkatimi çekmis ben öyle gelip üye olmustum üye olduktan sonra avatar olarak üyelerden ise hiç online göremedgim selly72

Tuesday, 8.05.2012, 10:15

Anlamlı Sözler

Başka bir zamanı mı bıraktık geride, İçimizde ki o ince sızıyı da saklayarak. Vedalar değildi ki en çok acıtan.. Eskisi gibi ol-a-mamaktı Korkutan.

Tuesday, 8.05.2012, 09:57

HAYATI ISKALAMA LUKSUN YOK SENIN

Bir ihtimal daha var '' Giden geri dönüyorsa sevdiginden degil! Daha iyisini bulamadigindan dir''

Tuesday, 8.05.2012, 09:43

HAYATI ISKALAMA LUKSUN YOK SENIN

"Bir şeye gerçekten sahip olmak istiyorsan, bırak gitsin. Dolaşıp sana geri dönüyorsa, artık sonsuza dek senindir."

Tuesday, 8.05.2012, 09:39

Hayati Iskalama Lüksün Yok Senin

Bir aşk için yapabileceğin her şeyi yaptığına inanıyorsan ve buna rağmen hala yalnızsan, için rahat olsun. Giden zaten gitmeyi kafasına koymuştur ve yaptıkların onun dudağında hafif bir gülümseme yaratmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır. Sen kendini paralarken o her zaman bahaneler bulmaya hazırdır. Hani ağzınla kuş tutsan "Bu kuşun kanadı neden beyaz değil?" diye bir soruyla bile karsılaşabilirsin.. iki ucu keskin bıçaktır bu işin. Yaptıklarınla değil yapmadıklarınla yargılanırsın her zaman...

Monday, 7.05.2012, 14:41

Düşün ki o bu konuyu okuyacak..ona ne söylemek isterdin?

Şimdi ALLAH' a emanet ol ,, Çünkü ötesinden kıskanırım Seni ..!

Monday, 7.05.2012, 14:37

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Gitme'' !. Yüreğim yokluğunu kaldıramayacak kadar yorgun... Bir nefes uzağımda olmana dayanamazken... Bir ömür benden uzağa gitme... ''Susma'' !. Anlamını yitirmesin kelimeler.... Bir tek sözüne şu gönlüme yeniden bahar gelir...

Monday, 7.05.2012, 14:16

Şu an İçinizden bir ses ne diyoo ??

Sen gelince Bahar gelir Çiçek açar yüreğimde