Giriş yapmadınız.

Arama sonuçları

.

Thursday, 1.10.2009, 16:00

Yazar: chemadi

radyoda yazamıyorum..yardım lütfen

yok her sey normal orjinal nickle giriyorum..yazilanlari okuyorum ama yazi yazacagim yer aktif degil..yazılmıyor

Thursday, 1.10.2009, 15:37

radyoda yazamıyorum..yardım lütfen

Arkadaşlar..kayıtlı nickimle giriyorum radyoya her şey tamam ama chat yerine yazamıyorum..sorun ne olabilir..tskler

Wednesday, 15.04.2009, 14:31

FLATCAST admin giris hata veriyor...

sayin beratcan....cevabini için öncelikle tesekkür ederim...bilgileri dogru giriyorum....admin ismimde çikiyor zaten..ama ordan Broadcaster's area kismina girmeye çaliştıgım zaman çıkıyorum sistemden....tekrar giriyorum...sürekli böyle oluyor

Wednesday, 15.04.2009, 12:06

FLATCAST admin giris hata veriyor...

Arkadaşlar 2-3 gündür flatcast ana girişi yapiyorum...kabul ediyor ama broodcast alanını görüntüle dedigimde tekrar şifre gir diyor..dj girişindede aynısı oluyor ve şu uyari geliyor.. "This page con only be accessed by registered users. Please enter your Username and your Password. Sie sind noch kein registrierter Flatcast-Benutzer? Hier können Sie sich registrieren lassen! ne yapabilirim acil destek lütfen...

Friday, 20.02.2009, 15:16

Radyom silinmis lütfen acil yaddim..

yeni bir radyo açabilirim tmmda kullanici sayisini aktarma şansım varmı...benim için önemli olan suana kadarki dinleyici sayısı...böyle bir şey mümkünmü

Friday, 20.02.2009, 15:02

Radyom silinmis lütfen acil yaddim..

Arkadaşlar 7-8 aydir emek harcadigım ve dinleyici sayisi 30 bine yaklaşmis radyom flatcast ana ekrandan silinmis...yani admin olarak flatcasta girdigimde radyom listede yok...nasil silinmiş tam olarak bilmiyorum..çocuklarda yanlışlıkla silmiş olabilir...radyoyu kurtarabilirmiyim....nasil getirebilirim..sid numarası var....lütfen çok acil yardim ediniz...

Wednesday, 21.01.2009, 13:09

Resimler ve DJ isimleri'ni ana sayfama nasıl koyarım ?

Merhabalar..arkadaşlar radyo giriş sayfasına dj lerin isimlerini,yayın günleri ve saatlerini ,fotograflarını koymak istiyorum ama fotograflar sırayla geçecek....yani görüntü akacak şekilde yapmak istiyorum..bunun için bir program veya kod verebilirmisiniz..teşekkürler..